johunn kirjutas:Samas Ferrari saab vastu päid ja jalgu kõigi käest. Hamilton võib oma küna peale kvalifaktsiooni boksi lükata ja turvaautost mööda sõita, aga tema rahakoti ja punktide kallale ei kipu mitte keegi.
johunn, sa oled küll valesti asjast aru saanud. ferrari on see, keda hoitakse nagu s....a pilpa peal.
kui asjast rääkida, siis minumeelest viimati sai üks vend eluaegse vormelimaailmas tegutsemise keelu sellise (but let's be honest, ikka olulisemalt diskreetsemalt korraldatud) tegutsemise eest. tahaks nüüd näha võrdsetel alustel kohtlemist.
mis puutub ferrari tegutsemisse, siis tõeline lambakari on seal koos. sest 1. tiimikorraldused sõidu ajal on keelatud, selline punkt on võistlusmäärustikus kirjas ja siin pole mõtet vaielda. tiimid ise leppisid kokku, et selliste reeglitega sõidetakse. (WRCs sellist punkti reeglites ei ole muteada). 2. mingu eelmine päev pitsat sööma ja leppigu kokku omavahel, et kui massa on ees ja alonso järel, siis massa laseb alonso mööda. kõigil etappidel kuni novembrini. või mis iganes. aga sellist HAIGET teksti panna nagu raadiosidest lasti on ikka lame. ma tõesti loodan, et mõned pead lendavad seekord.