Vasta
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator

Postitus Postitas Kolin »

Mikko annab liiga palju tagasi
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas valmacher »

viimases Mikko 1.6 peal
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Juul 2003, 17:49
algaja kommentaator
algaja kommentaator

Postitus Postitas Enzo5 »

Petter oli jah spinni teinud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator

Postitus Postitas Kolin »

Petteril splitt puudu
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas kaits »

Kolin kirjutas:Petteril splitt puudu
Pidi liikuma
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas valmacher »

katse finishis Mikko 2.2 kiirem
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator

Postitus Postitas Kolin »

kaits kirjutas:
Kolin kirjutas:Petteril splitt puudu
Pidi liikuma
Siis an hea
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Mikko siis 2,1 sekki Loebist kiirem
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas raig0 »

Oestberg seisab katsel
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Latvala tuli ka katset päris hästi jäädes Mikkole alla vaid 5,9 sekiga.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Juul 2003, 17:49
algaja kommentaator
algaja kommentaator

Postitus Postitas Enzo5 »

Burkart ka väljas?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Dubber »

Mh? Paaris sekist Mikkole ei piisa. liiga vähe katseid on järgi.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator

Postitus Postitas Kolin »

Arail splitt puudu.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas kaits »

Sandel tuleb meeletu hooga
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Dubber »

Kama2 kirjutas:rally raadios küsiti Kauri käest, kuidas on tunne olla Pirelli Rally programmis..D Kaur vastas, et hoopis üks teine eestlane sai sinna..D
Kas ralliraadiol vähe häbi ei olnd pärast :oops: ? :lol:
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Sandell edestas lõpuks Brynildseni 20,6 sekiga,pole paha.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Kuna Egon liikuma hakkab ?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 29 Juul 2003, 17:49
algaja kommentaator
algaja kommentaator

Postitus Postitas Enzo5 »

Fllodin tuli Sandelliga samasse auku.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Dubber »

Kaur peaks ka kohe, kohe jõudma...

edit: krt vaatasin SS9-t
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas kaits »

Egon seisab katsel
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki