kas ralliraadio ei räägi midagi? või kas "metsas" mõnda teadjat pole kes foorumit loeks (samas miks nad peaks) ja oskaks vähegi infonälga leevendada sest väga masendav on seda kaotust lihtsalt niimoodi numbrite kujul näha. on autol midagi viga? vale set-up? veled kummid? palun infot!
toriseja kirjutas:kas ralliraadio ei räägi midagi? või kas "metsas" mõnda teadjat pole kes foorumit loeks (samas miks nad peaks) ja oskaks vähegi infonälga leevendada sest väga masendav on seda kaotust lihtsalt niimoodi numbrite kujul näha. on autol midagi viga? vale set-up? veled kummid? palun infot!
Esimesel katsel polnud kiirusel väga viga. seega seade ja kummidega pole asi seotud. hilines katse starti 6 minutit - ilmselt püüdsid masinat parandada. Mis aga juhtus - eks vast varsti saame teada.
ivar80 kirjutas:Raadio ei tea veel asjast miskit. Lubasid öelda kui teavad mis juhtus.
Mikkelsen ka trahvi saanud millegipärast
Mikkelseni karturi tundub, et natuke mööda pannud arvestusega.
Mikklesen peale SS1:Started to the stage 8 minutes later, has a damaged car. "We came to the time control late due to wrong count."
>
0
Proud supporter of Angry Duck
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Loodame, et Aava ikka jõuab teenindusse ja masin saab korda. Seejärel saab meeskond väga hinnalisi testikilomeetrid läbima hakata ja tulevikuks valmistuma.
paistab et siin läheb jälle optimistide ja pessimistide vaheline kommimine lahti...
mis aga järgmiseks hooajaks sponsorite leidmist puudutab siis antud aja ja ruumi tingimustes oleks raha raske leida isegi siis kui ta eelmise ralli viiendana või kuuendana oleks lõpetanud.
ma püüaks hetkel keskenduda sellele et ta sel rallil end liikuma saaks. siis et järgmised ka hästi välja tuleks. no ja siis vaatame
>
0
Viimati muutis toriseja, 10 Okt 2008, 11:25, muudetud 1 kord kokku.
Hetkel pole veel midagi kadunud. Peaasi, et selle päeva kõige pikema katse veel auto vastu peaks ja siis service. 8 hulka pääsemine igati reaalne hetkel nii, et kõik pole veel kadunud nii Urmo kui ka Mikkelseni jaoks.
>
0
Proud supporter of Angry Duck
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Läheb ikka edasi nagu JWRC-s,kas eksib ise või ei pea tehnika(kummid).
Kas oma oskuste tõestamise aeg ei hakka otsa saama?Ei ole mehest Võitjat,sõitjat küll kohati aga vist mitte Võitjat!
Urmo Aava became the first of the WRC drivers to hit mechanical problems. The Estonian arrived six minutes late to the start control after stopping on the road section to repair a broken damper and suspension top-mount on his Citroen C4. http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=10 ... o%20second