Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
eestlased inglismaale sõitma

Postitus Postitas Tan »

Rally.ee avaldati selline artikkel kus inglased on väga huvitatud eestlaste osavõtust inglismaal toimuval nn "rahvuste karikal" rallikrossis. Meeskonna suurus peab olema 5 liiget, iga mees stardib eraldi sõidus ja lõpuks liidetakse tulemused kokku, meeskondlikult.
Aga mis siin foorumi külastajad arvavad on see idee/mõte reaalne. Kas eestis on üldse 5 korralikku krossiautot jne, kas leitakse raha jne. :?: Huvitav oleks lihtsalt rahva arvamust kuulda.
alex
alex

Postitus Postitas alex »

Arvan, et sellisel tasemel sõitmiseks puuduvad eestis autod ja ka rahastajad... aga see ainult minu tagasihoidlik arvamus.
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Mai 2003, 20:45
algaja kommentaator
algaja kommentaator

Postitus Postitas vaade »

Sellest kutsest sai siis selgeks kui sitas seisus tegelikult Eesti rallikross on.
Vaadates välismaiseid webisaite tundub et kogu meie eliit 5 kes sinna iganes ka ei sõidaks saaksid ringiga.
Kusjuures paistaks ainult Arendi auto lubava välimusega (kuid mis juba esimeses stardis näitaks oma tegelikku kiirust (aeglust))

Muuhulgas tundus surfamisel et Euroopa krossidel on asfaldi osakaal tunduvalt suurem ja pinnaseteedki on väga kiired.
Vasta

Information

Moderaatorid

Jaanus, Sparco