WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Suur tänu tuli siis ka hooaja esimene võit lõpuks ära! Burnisga oli tõesti tosi sekund-sekundis võidusõit. Ma arvan, et Soomes watch out Strike is coming!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Jube vaikus siin foorumis. Huvitav kas Soomes on oodata palju víļŠí´ŗeid aegu ja tihedat heitlust poodiumi kohtadele?
Argnetina ralli víĩĻí´ĩ puhul íĩē힊tlen Sparcot.
Burnsil soovitan Soomes kíĩĻíˇĨ rohkem harjutada Killeri katset, sest see on juba teine ralli sellel hooajal, kus ta oma víĩĻí´ĩ just publikukatsel käĨŗt annab.
Õnnitlused Sparcole Argentiina ralli puhul ja strike kommentaarile nii palju vastuseks, et tunnistan, et ega ma nende SSS eriti vaeva pole näinud. NÃŧÃŧd aga olen Soome Killeri katset uhanud ma arvan, et oma sada korda vÃĩi vaata, et rohkemgi, nii et seal ma arvan, et ma pÃŧsin konkurentsis. Ja loomulikult olen ka teiste katsetega vaeva näinud, sest tÃĩesti ajas mind vihale, et ma järjekordselt mängisin viimase katsega oma vÃĩidu maha. Aga selline see autoralli on ja seekord oli Sparco kiirem. MÃŧts maha tema ees. :lol: :lol: :lol:
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

no nii yks ebameeldiv võistlus jälle seljataga,aga pole hullu :hello1: .Minu lemmikrallidest on tulekul ja seal loodan esikolmikus olla :D mõni päev tagasi just vestlesime BURNSiga soome aegadest ja ma võin burnsile öelda et see lõppaeg mida me spekuleerisime on minu poolt ligi 25sek löödud :D PEUGEOTi TEAM peab vist uusi tippsõitjaid palkama hakkama,sest meeskondliku võitu on muidu raske saavutada :( plekki veel on :D :D :D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

kambu kirjutas:no nii yks ebameeldiv võistlus jälle seljataga,aga pole hullu :hello1: .Minu lemmikrallidest on tulekul ja seal loodan esikolmikus olla :D mõni päev tagasi just vestlesime BURNSiga soome aegadest ja ma võin burnsile öelda et see lõppaeg mida me spekuleerisime on minu poolt ligi 25sek löödud :D PEUGEOTi TEAM peab vist uusi tippsõitjaid palkama hakkama,sest meeskondliku võitu on muidu raske saavutada :( plekki veel on :D :D :D
Vara kannad mind maha. Soomes olen ma rajal ja vihasemalt kui kunagi varem. Võidu nälg on kasvanud juba välja kannatamatuks. Testin ja harjutan kõvasti, sest Soomes tahan ma kindlalt võitu saada. Tirisin töö juurest PS2 koju nüüd olen juba 5 päeva kõvasti ainult Soomet raiunud. :wink: Nii, et kallid konkurendid hoitke alt team Peugeot annab Soomes üli kõva lahingu.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Neid kes võidu peale lähevad Soomes on päris palju.
Citroeni meeskond on mulle isiklikult soomes pannud päris suured lootused ja loodan, et ei vea neid alt.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Kolin kirjutas:
kambu kirjutas:no nii yks ebameeldiv võistlus jälle seljataga,aga pole hullu :hello1: .Minu lemmikrallidest on tulekul ja seal loodan esikolmikus olla :D mõni päev tagasi just vestlesime BURNSiga soome aegadest ja ma võin burnsile öelda et see lõppaeg mida me spekuleerisime on minu poolt ligi 25sek löödud :D PEUGEOTi TEAM peab vist uusi tippsõitjaid palkama hakkama,sest meeskondliku võitu on muidu raske saavutada :( plekki veel on :D :D :D
Vara kannad mind maha. Soomes olen ma rajal ja vihasemalt kui kunagi varem. Võidu nälg on kasvanud juba välja kannatamatuks. Testin ja harjutan kõvasti, sest Soomes tahan ma kindlalt võitu saada. Tirisin töö juurest PS2 koju nüüd olen juba 5 päeva kõvasti ainult Soomet raiunud. :wink: Nii, et kallid konkurendid hoitke alt team Peugeot annab Soomes üli kõva lahingu.

:axe: sry et sind maha kandsin :oops: Kõik panused on Soome peale pandud ja loodan saksast ka head tulemust saada
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nüüd kui pool hooaega sõidetud ja alanud teine pool tahaks, et keegi meie käest tiitli ära võtaks. Tore oleks taas võita tiitel, kuid Schumi effekti ei tahaks siin tekitada. Seega andke testidel valu ja rallidel vähem eksimis. Olgu see teile motivaatoriks, et meid troonilt tõugata.
Edu kõigile.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Strike kirjutas:Nüüd kui pool hooaega sõidetud ja alanud teine pool tahaks, et keegi meie käest tiitli ära võtaks. Tore oleks taas võita tiitel, kuid Schumi effekti ei tahaks siin tekitada. Seega andke testidel valu ja rallidel vähem eksimis. Olgu see teile motivaatoriks, et meid troonilt tõugata.
Edu kõigile.
No tiitlit ma seeaasta ei võta ... aga soomes ei anna ma küll võitu kergelt mitte kellegile, olgu see või hr. Strike isiklikult.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:No tiitlit ma seeaasta ei võta ... aga soomes ei anna ma küll võitu kergelt mitte kellegile, olgu see või hr. Strike isiklikult.
Öeldakse, et kes Soomes võidab on peamine võitja soosik ka MM tiitlile. Loodan, et sa võidad ja saad MM tiitli näiteks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nüüd siis ka stardinimekiri ja katsed üleval. Edu veel viimastel testidel.
Arvata on, et sellel nädalal tulevad enamus ajad kas laup või pühap. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Paistab, et Soomes tuleb kõva andama, kuna enamus läheb võitu püüdma ja ma luban, et Soomes Killeri katsel olen ma ka konkurentsis, kuna see rada on mul küll täiesti peas.
Küsimus Strikele, kas Argentiina rallikokkuvõtet ka näha saab?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Küsimus Strikele, kas Argentiina rallikokkuvõtet ka näha saab?
Oleks sellel lugejaid? Kui ja siis võin midagi kritseldada õhtul.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Küsimus Strikele, kas Argentiina rallikokkuvõtet ka näha saab?
Oleks sellel lugejaid? Kui ja siis võin midagi kritseldada õhtul.
Lugejaid on alati olnud. Selles ei tasu sul kahelda. :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

PRESSITEADE:

Seni Kronos Motospordi meeskonna Citroeniga võistelnud alex istub Soome rallil era Mitsubishi roolis.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Enne Argentinat käisid kõlakad, et Alexi hea esinemise korral on mees oodatud nii Citroeni kui ka Fordi tehase meeskonna kolmanda sõitjana, kuid tundub, et Mitsu tegi parem pakkumise.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Pakun et mind võib Soome võidu heitlusest maha kanda sest pole aega eriti testida ja sõidan heal juhul punkti peale :(
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Enne soomet siiski ei tohi kedagi alahinnata ja tuleb teha trenni nii palju kui aega on. Minu eesmärk pole Soomes eelkõige võit vaid vaadata kuidas ausas võitluses sekund sekundis lõpuks keegi meist selle aasta soome ralli võitjaks kuulutatakse.
Mina see kindlasti pole ma arvan. Kuna alustan Soome testidega alles täna ja eks saab näha kui heas vormis ma pühapäevaks olen.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:PRESSITEADE:

Seni Kronos Motospordi meeskonna Citroeniga võistelnud alex istub Soome rallil era Mitsubishi roolis.
Muutsin Alexi siis stardinimekirjas ära ja lisasin ta nimekirja era Mitsuga.
Maiko kirjutas mulle samuti, et on tulemas Soomes starti üks tema sõber era Focusega. Seega Soomes peaks u 10-15 masinat kindlasti stardis olema.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Strike kirjutas:Enne Argentinat käisid kõlakad, et Alexi hea esinemise korral on mees oodatud nii Citroeni kui ka Fordi tehase meeskonna kolmanda sõitjana, kuid tundub, et Mitsu tegi parem pakkumise.
Pakkumisi ei tlnudki, pidime püksirihma koomale tõmbama, et auto rentida selleks sõiduks. :)
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Küsimus selline kas keegi online mängu ka proovinud on.Olen siin mõned õhtud kimanud võrgus ja pole ühtegi eestlast seal kohanud.
Vasta