WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Kuna Ford palkas endale juba Esisõitja ära siis jääb sul üle ainult Ctroen. Kuna kaks tippilooti ühes teamis ei tohi olla. Need Rallifoorum FIA (RFFIA.) reeglid. Loodan, et saad aru ja ei pahanda mu peale. Te moodustaks Aix-ga liiga karmi teami. :shock:
Olen nõus Citroeni värve esindama juhul, kui Kucoch on osalemas kõikidel rallidel, sest meeskonna eest on iga punkt oluline. Ja samas ei ole vahet kas sõidan meeskonnas Aixiga või Kucochiga, sest mõlemad on head sõitjad ja me moodustame koos nagunii hea duo.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Üks asi veel mis häiris oli see, et kuigi valisin menüüst soome keele on kaardilugeja ikka inglane. Minule, kui kesisele inglise keele oskajale ei ole see teab mis hea, aga küll ära harjun.

Ja veel. Killeri katse soomes on ju sama, mis WRC 3-es. Miks tuli siis aeg ca. 15 sekki kehvem? :shock:
Mismoodi kui soome keele valid siis ikka inglane tuleb?? Ei oska selle kohta midagi öelda, sest sõidan inglasega ja mulle see legend istub suurepäraselt.
Killeri ja veel teisedki publikud on samad a ajad kehvemad. Katse lihtsalt pikemaks tehtud vms.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:
Kolin kirjutas:Kuna Ford palkas endale juba Esisõitja ära siis jääb sul üle ainult Ctroen. Kuna kaks tippilooti ühes teamis ei tohi olla. Need Rallifoorum FIA (RFFIA.) reeglid. Loodan, et saad aru ja ei pahanda mu peale. Te moodustaks Aix-ga liiga karmi teami. :shock:
Olen nõus Citroeni värve esindama juhul, kui Kucoch on osalemas kõikidel rallidel, sest meeskonna eest on iga punkt oluline. Ja samas ei ole vahet kas sõidan meeskonnas Aixiga või Kucochiga, sest mõlemad on head sõitjad ja me moodustame koos nagunii hea duo.
Loodame osaleda kõikidel etappidel. :wink:
Või siis panna Kucoch Škoda teami siis oleks ka seal oma tippsõitja. Kes on suuteline hoidma Škodat meeskondlikus arvestuses kõrgel kohal. Uurin asja.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Usaldus vääresetele allikatele viidates On Škoda meeskond sõlminud Kucochiga aastase lepingu ja palganud ta oma teami esisõitjaks. :shock:

PS nüüd on kõik tippsõitjad eri teamides. :wink: Aeg on hakata otsima omale teisi sõitjaid. 8)
Viimati muutis Kolin, 09 Nov 2004, 11:26, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Üks asi veel mis häiris oli see, et kuigi valisin menüüst soome keele on kaardilugeja ikka inglane. Minule, kui kesisele inglise keele oskajale ei ole see teab mis hea, aga küll ära harjun.

Ja veel. Killeri katse soomes on ju sama, mis WRC 3-es. Miks tuli siis aeg ca. 15 sekki kehvem? :shock:
Mismoodi kui soome keele valid siis ikka inglane tuleb?? Ei oska selle kohta midagi öelda, sest sõidan inglasega ja mulle see legend istub suurepäraselt.
Killeri ja veel teisedki publikud on samad a ajad kehvemad. Katse lihtsalt pikemaks tehtud vms.
See, et katse pikemaks on tehtud, seletaks asja.
Aga jah ma ei tea kuidas inglise kaardilugeja soome menüüsse sattus. Äkki on keegi veel seda tähele pannud?
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:Usaldus vääresetele allikatele viidates On Škoda meeskond sõlminud Kucochiga aastase lepingu ja palganud ta oma teami esisõitjaks. :shock:

PS nüüd on kõik tippsõitjad eri teamides. :wink: Aeg on hakata otsima omale teisi sõitjaid. 8)
Tundub, et uus hooaeg tõotab tulla meeskondade arvestuses tõeliselt pingeline. See teeb ainult rõõmu. :)
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Tegelikult on nüüd nii, et kui ikka tõsiselt Aix-i aegadega võrdlust hakkasin pidama, siis olid minu ajad masendavalt nigelad :( küsimus siis selline, kui palju võiks olla kaotus ( näitex Aixile ) kilomeetri kohta, et mahtuda veel esikuuikusse??? :shock:
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:Tegelikult on nüüd nii, et kui ikka tõsiselt Aix-i aegadega võrdlust hakkasin pidama, siis olid minu ajad masendavalt nigelad :( küsimus siis selline, kui palju võiks olla kaotus ( näitex Aixile ) kilomeetri kohta, et mahtuda veel esikuuikusse??? :shock:
Harjutamine teeb meistriks ja ära unusta, et WRC 4 on kõigile uus väljakutse. Eks ole see ju ka päris rallis nii, et mingi seltskond peavad võitlust omavahel, teine seltskond omavahel ja näpuga kellegi peale ei näidata. Seega ära neid aegasid eriti vaatagi. Peaasi et ise oma sõiduga rahul oled.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas Kolin »

aix kirjutas:
ants kints kirjutas:Tegelikult on nüüd nii, et kui ikka tõsiselt Aix-i aegadega võrdlust hakkasin pidama, siis olid minu ajad masendavalt nigelad :( küsimus siis selline, kui palju võiks olla kaotus ( näitex Aixile ) kilomeetri kohta, et mahtuda veel esikuuikusse??? :shock:
Harjutamine teeb meistriks ja ära unusta, et WRC 4 on kõigile uus väljakutse. Eks ole see ju ka päris rallis nii, et mingi seltskond peavad võitlust omavahel, teine seltskond omavahel ja näpuga kellegi peale ei näidata. Seega ära neid aegasid eriti vaatagi. Peaasi et ise oma sõiduga rahul oled.
Õige suhtumine sul Aix. Oma sõiduga peab rahul olema. WRC4 on jah kõigile uus asi. Lohuta ennast sellega, et ma ie ole seda veel näpu otsaga ka puutuda saanud. Rääkimatta veel harjutamisest. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

ok, luban anda endast parima ja arvan, et vahele ma sõite küll ei jäta. Kuigi jah, kohati tunduvad kiiremate meeste ajad minu jaoks püüdmatud aga eks paistab :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:Tegelikult on nüüd nii, et kui ikka tõsiselt Aix-i aegadega võrdlust hakkasin pidama, siis olid minu ajad masendavalt nigelad :( küsimus siis selline, kui palju võiks olla kaotus ( näitex Aixile ) kilomeetri kohta, et mahtuda veel esikuuikusse??? :shock:
Ära sa sellepärast muretse, kui meie aegadele kaotad mõnel katsel. Nagu siin Aix ütle tabavalt, et reaalses rallis on ju ka mingi 4-5 sõitjat kes sõidavad lihtsalt kiiremini kui teised ja siis teine grupp kes madistavad omavahel. Ja kuna kõigile WRC4 uus ja aegu veel keegi ei tea mis keegi sõidab siis pole veel keegi seal tipus ega veidi aegalsemad. Stardipakk on meil WRC4 Monte stardis võrdne. Finishis on siis näha, kes on kui kiire ja palju teistest parem. Ise arvan, et tuleb väga põnev hooaeg tänu sellel, et nö. eelmise WRC3 tippsõitjad kõik eri meeskondades.
Seega tähtis pole võit vaid osavõtt nagu öeldakse.

Flat-Out ja head testimist enne hooaja algust.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

reix kirjutas:Kuid veel WRC4 mängu pole, aga plaanin selle soetada lähitulevikus.
Loodetavasti saad mängu varsti ja saad testimisega alustada. Palun pane siis kirja ka oma soovitav WRC meeskond kus sooviksid sõita.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Strike kirjutas:
Fulber kirjutas:Mitsubishi Motors saatis juba mulle juba poole hooaja pealt pakkumise istuda uue auto rooli, pidades silmas minu pikaajalist sõidukogemust Misubishi roolis. Omal poolt annan kindlasti parima, et arenadada uut autot. Kindlasti on meil esialgu vanade tegijatega raske sammu pidada, aga üritame kindlasti.
Osalesin ise hiljuti Mitsubishi testidel ja pean seda autot kiitma kõvasti. Asfaldil on Mitsu tõeliselt hea. Kruusal on veel veidi arengut vaja, kuid üldine hinne autole 4+.
See annab lootust ka midagi ehk mõnel etapil korda saata. Kuna aga mul veel kehtiv leping Citroeniga selle hooaja lõpuni, ei saa ma veel uut Mitsut paraku katsetada. Küll aga pidavat auto olemas olema juba ja saab veel viimast lihvi mehhaanikute poolt.
Esialgne plaan on osaleda nii paljudel etappidel, kui võimalik ja hea õnne korral korjata ka mõni magusam koht. Ford, Citroen ja Subaru jäävad esialgu püüdmatuks tõenäoliselt, aga mine tea... :)
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 07 Mär 2004, 20:40
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas reix »

Ok.. olen kah jõudnud lõpuks otsusele, et mis meistrisarjas osalen ja selleks saab olema WRC sari. Nagu endalgi tekkis siin soov sõita Fordi värvides, oli kah Hr. Wilson huvitatud palkamast mind võibolla fordi kolmandaks piloodiks.. aga eks näis veel..
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kas olen õieti aru saanud,et meeskondade esisõitjad on järgnevad:

Peugeot-Kolin
Ford-Aix
Citroen-Strike
Subaru-Sparco
Mitsubishi-Fulber
Skoda-Kucoch

Hakkame siis värbama meeskondadese kellel pole veel teist sõitjat endale meeskonna kaaslasi.

Ma siis küsin kohe Jussise käest, et kas ta on jätkamas Citroeni värvides ja on nõus minuga koos ühes meeskonnas sõitma ja võitlema meeskondlike ning sõitjate punktide eest?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Tegelt on ju nii, et kuna olen siin vist kõige värskem tegelane, siis ega mul kindlat tiimisoovi väga polegi, kui kuskil mansas jääb tegelasi puudu, siis olen täitsa "ära ostetav" et igal meeskonnal oleks ikka 2 sõitjat koos. Eks see ole härraste RFFIA suurtegelaste otsustada. :)
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Strike kirjutas:Ise olen põhimõtteliselt nõus sõitma küll Sitikaga. Eks näis kellel saan siis endale meeskonna kaaslaseks. Hetkel tundub, et esindn Citroeni värve üxinda. Punktisüsteemi ma pooldaks hoopis vana süsteemi juurde tagasi tulemist ehk siis 10,8,6,5,4 jne... Sest WRC4 pole nö. võsitluspäevi ja kõigest 6 katset. Pooldaks nö. õiget punktisüsteemi ja teeks näiteks igal ralli ühe katse mille eest saab lisaks punktid võitja 10 jne...
Seda just selleks, et kui meid tuleb 3 sõitjat meeskonda siis need punktid ikka kasvavad väga suureks. Tootjad siin võivad hooajaga saada 600-700 punkti see ika juba suht raju.
Mina pooldaks ka vana punktisüsteemi aga ilma lisaboonusteta üldse. Pigem võiks rallistaari auhinna hoopis välja anda, aga ma ei tea kuidas neid rallistaari auhindu hooaja lõpuks kokku võtta jne..
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

pole tükil ajal netis käinud ja mis ma näen,käib juba suur piruka jagamine.ütleks siis ka oma eelistused.kuna trenni olen teinud põhiliselt Citroeniga siis eelistaksin kõigepealt seda siis Ford ja Škoda.Kaasa löön kindlasti mõlemas sarjas.Eks siis paigutage mind kuskile tiimi ära ,et saaks juba kindla autoga trenni tegema hakata.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

erry kirjutas:pole tükil ajal netis käinud ja mis ma näen,käib juba suur piruka jagamine.ütleks siis ka oma eelistused.kuna trenni olen teinud põhiliselt Citroeniga siis eelistaksin kõigepealt seda siis Ford ja Škoda.Kaasa löön kindlasti mõlemas sarjas.Eks siis paigutage mind kuskile tiimi ära ,et saaks juba kindla autoga trenni tegema hakata.
Arvan, et Citroeni trio võiks olla:Jussis, Erry,Strike. Kui sa nõus oled meiega ühes meeskonnas sõitma ja kui Jussis liitub Citroeniga?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tommi kirjutas:Mina pooldaks ka vana punktisüsteemi aga ilma lisaboonusteta üldse. Pigem võiks rallistaari auhinna hoopis välja anda, aga ma ei tea kuidas neid rallistaari auhindu hooaja lõpuks kokku võtta jne..

Mina olen sellega põhimõtteliselt nõus, et kõik nii nagu reaalselt MMil. Ilma igasuguste boonusteta. Lihtsalt Top 8 saavad punkte vastavalt WRC punktisüsteemile.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta