Märtin sõlmis Peugeot'ga eellepingu.

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

St. tähendab, et järgmine hooaeg osaleb ainult kolm tiimi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Kuidagi nagu möga juttu ajavad need Fordi pealikud ......ei ole nagu kindlust ja kas tõesti siis jääbki nii, et sõidavad kaks prantslast ja üks japs, sest ei ole ju kindel ei hunday, mitsu ja skoda naasmine sammuti. Kurvaks teeb, ma ei saa aru mida ***** sinna vormelisse neil asja on ... :twisted: :evil:
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Aga seepärast, et F1 on glamuurne, steriilne ja lollile arusaadav. See meeldib suurtele ülemustele.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:15, muudetud 1 kord kokku.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Inka kirjutas:Märtin on autosport.com andmetel sõlminud lepingu Peugeot'ga 2005. aastaks.
Midagi ametlikult veel ei ole välja käidud. :?
See uudis on ka esilehel üleval.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Julgen väita, et Autosportis avaldatus ei ole vaja kahelda. Tegemist ikkagi suurima ja usaldusväärseima ajakirjaga.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Ma usun ka, et see asi on nüüdseks ka põhimõtteliselt otsustatud. Tuleval hooajal lähevad meie mehele punased tunked selga asi mutt. :)
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Fulber kirjutas:Ma usun ka, et see asi on nüüdseks ka põhimõtteliselt otsustatud. Tuleval hooajal lähevad meie mehele punased tunked selga asi mutt. :)
Punased tunked jah. Nüüd kõiks Schumi-peded saavad hõisata, et Märtin Samades värvides sõidab.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Tähtsam on see, et lõpuks ometi on läbi aegade parim tiimikoosseis WRC-s valmis :)
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
hindrek
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 385
Liitunud: 20 Jaan 2004, 18:21

Postitus Postitas hindrek »

see 'taevastel radadel' on õnneks nimh'il küll vist mõne teise võistlussarja kohta kirjutatud... aga kui peugeot pidevalt rallidel ära ei lagune, siis meeskondliku tiitli saatuses teeksin järgmiseks aastaks küll suurima panuse neile!
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Näis,näis.MM-Grönu võib küll olla tugevaim paar (Seb-Fransuaa asetaksin kübeke neist alla),kuid see Peugeoti vastupidavus on nagu ta on.
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 912
Liitunud: 15 Nov 2003, 20:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas quattro »

mrali kirjutas:Näis,näis.MM-Grönu võib küll olla tugevaim paar (Seb-Fransuaa asetaksin kübeke neist alla),kuid see Peugeoti vastupidavus on nagu ta on.
Roolivõimu said juba korda, saavad selle kägukasti kaa :D
Parem sõita, kui kahetseda...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kui järgmine hooaeg Peugeotil ei ole selliseid probleeme nagu tänavusel hooajal siis on Citroen ja Peugeot väga võrdsed teamid. Ning kui osutub tõeks, et Duval siirdub Citroeni. Siis on tandemid kah suht võrtsed minu arust. Duval on sellel aastad teinud suure arengu edasi. Suurestu tänu Duvalile ongi Fordil nii palju punkte. Ma arvan, et Citroen teeb õieti kui palkab endale noore ja areneva piloodi. Need kaks teami võitlevad järgmine aasta konstruktorite karike pärast. Subarust ei oska midagi arvata. Selge on ainult see, et Solberg üksi ei suuda viia Subarut konstruktorite karika võitjaks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Kolin kirjutas:Kui järgmine hooaeg Peugeotil ei ole selliseid probleeme nagu tänavusel hooajal siis on Citroen ja Peugeot väga võrdsed teamid. Ning kui osutub tõeks, et Duval siirdub Citroeni. Siis on tandemid kah suht võrtsed minu arust. Duval on sellel aastad teinud suure arengu edasi. Suurestu tänu Duvalile ongi Fordil nii palju punkte. Ma arvan, et Citroen teeb õieti kui palkab endale noore ja areneva piloodi. Need kaks teami võitlevad järgmine aasta konstruktorite karike pärast. Subarust ei oska midagi arvata. Selge on ainult see, et Solberg üksi ei suuda viia Subarut konstruktorite karika võitjaks.
Ärgem unustagem, et nüüdsest on Citroen enam arendamas uut autot ning vana jääb veidi ilmselt seega unarusse ja Peugeotil saabub järgmisel aastal 307 mudeli elutsükli kuldaeg.

Minu panus MM tiitli osas järgmiseks aastaks oleks asetatud Peugeotile.
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

See kõik on väga tore, et Markko arvatavasti jätkab tipp meeskonnas jne.
Aga ma ei saa aru fordi bosside mõttemaailmast. Teised tootjad näevad hullu vaeva (skoda, hyundai, mitsu), et saavutada selline tase nagu fordil juba praegu käes on ja nemad lihtsalt keeravad kraanid kinni ja kõik. Neil on juba tugev meeskond, hea auto arenenud sõitjad (üks neist maailma esinumber) ehk siis tugev põhi, mille peal edasi liikuda. Ei tea mida kuradit nad mõtlesid. Muidugi auto ei olnud see aasta enam parim, aga ega iga aasta saagi tipus olla.
Mind huvitab, kui järgmine aasta Markko ja Marcus mõlemad oma punastes tunkedes võitlevad sama koha pärast, kellel siis Corrado käsib loodust vaatlema hakkata?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Beef kirjutas:See kõik on väga tore, et Markko arvatavasti jätkab tipp meeskonnas jne.
Aga ma ei saa aru fordi bosside mõttemaailmast. Teised tootjad näevad hullu vaeva (skoda, hyundai, mitsu), et saavutada selline tase nagu fordil juba praegu käes on ja nemad lihtsalt keeravad kraanid kinni ja kõik. Neil on juba tugev meeskond, hea auto arenenud sõitjad (üks neist maailma esinumber) ehk siis tugev põhi, mille peal edasi liikuda. Ei tea mida kuradit nad mõtlesid. Muidugi auto ei olnud see aasta enam parim, aga ega iga aasta saagi tipus olla.
Mind huvitab, kui järgmine aasta Markko ja Marcus mõlemad oma punastes tunkedes võitlevad sama koha pärast, kellel siis Corrado käsib loodust vaatlema hakkata?
Vaevalt ta kumbagil seda tegema käsib hakkata. 8)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Mina oleksin sellega täitsa rahul, kui Markko Pugotti läheks. See auto on vaieldamatult kiireim ja järgmiseks aastaks on need lapsehaigused ka ravitud.
cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cruiser »

Kuigi ideaalvariant oleks minu jaoks olnud, et Ford jätkab ja Markko seal, ja et Ford ka oma auto taas kiireimaks ehitaks :) ... aga kuna seisud on praegu nii nagu nad on, siis on Peugeot ka minu arust võimalikest parim :)

Kuigi Bosse ise oli järgmise aasta suhtes negatiivselt meelestatud, siis usun, et Peugeot (sõitjad) on järgmine aasta mõlema tiitli favoriidiks.

Arvatavasti Sidrunit tabab järgmine aasta sama saatus mida Peugeottigi eelmine aasta :P
Go Markko and Michael !!! :D
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

www.rallye-magazin.de

kas saan õieti aru,et MM aastane leping?
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Vasta