Neste Rally 2003 varustus

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
marxx
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 25
Liitunud: 03 Aug 2003, 07:44

Neste Rally 2003 varustus

Postitus Postitas marxx »

Kindlasti kaasa Eesti lipud ja aerosool-ruuporid. Viimaseid võib
saada ka allakirjutanu käest kuni 6.aug-ni 155EEK.(poes 180EEK).
Viimati muutis marxx, 01 Aug 2004, 12:28, muudetud 1 kord kokku.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ruuporit ma ostma ei hakka, sorry ja suurt lippu ka ei saa kaasa võtta, aga plaanis on võtta selline väiksem lipp ja lehvitada seda või panna seljakoti külge. Igatahes on mul ka Urmo Aava müts kindlasti peas ja sinine seljakott, koos väikse Eesti lipuga ja ühes käes kantav Philips raadio. Tänaval peaks kaugele näha olema, et rallifänn :)
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Meil on suur lipp, uhke õngeritv (ei tea, kas üle piiri saab, äkki kahtlustavad, et lähme salakala püüdma), siis veel Monster Märtini kirjaga särgid ja raadio.
alex

Postitus Postitas alex »

Suur lipp on juba selleks vajalik, et neid fotograafide horde veidi eemale hoida :) eelmisel aastal peletasime kahel kohal mitmed pildimehed minema, kes raja ääres olles meie vatevälja piirasid.... sätid lipu kaamera ette ja pärast väikes pobinat nad jalga lasidki. Nats ebaviisakas, aga tõhus nipp:)
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Kas keegi värskendaks mälu, mis oli see number, kus sai tellida SMS-iga katsete tulemused mobiilile? Tänud ette.
nopea kun norsu
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Optik kirjutas:Kas keegi värskendaks mälu, mis oli see number, kus sai tellida SMS-iga katsete tulemused mobiilile? Tänud ette.
http://www.telejazz.ee/index.php?a=ns&i=74 - kui oled ralli ajal Eestis, siis võid siit tellida.
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

xaus kirjutas:
Optik kirjutas:Kas keegi värskendaks mälu, mis oli see number, kus sai tellida SMS-iga katsete tulemused mobiilile? Tänud ette.
http://www.telejazz.ee/index.php?a=ns&i=74 - kui oled ralli ajal Eestis, siis võid siit tellida.
Aitäh!
nopea kun norsu
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

http://www.telejazz.ee/index.php?a=ns&i=74 - kui oled ralli ajal Eestis, siis võid siit tellida.


Seda teenust, ei ole m6tet kellegil tellida, kuna see firma on omadega "mäel". Üritasin neile ülekannet teha, selgus nimelt, et saaja konto on suletud.
Seega ei soovita kellegil sinna vägisi raha kanda, sest vastutasuks te infot nagunii ei saa.
nopea kun norsu
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

auto.ee ju teeb ka sellist asja... Noh, küll e-maili kaudu aga tasuta :lol: Mina kasutan toda ja noh siiani olen rahul old, kahju aind et lisainfi saadatakse vaid Märtini kohta. Tahaks ka teiste oksodente näha :D
gaas on endiselt laiffi
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Erki kirjutas:auto.ee ju teeb ka sellist asja... Noh, küll e-maili kaudu aga tasuta :lol: Mina kasutan toda ja noh siiani olen rahul old, kahju aind et lisainfi saadatakse vaid Märtini kohta. Tahaks ka teiste oksodente näha :D
Äkki juhendad, kuidas seda tellida saab.
nopea kun norsu
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

www.auto.ee -s oli see kunagi avalehel nähe aga enam pole :? Eks vast tuleb kunagi tagasi kui MM-etapi pilt algusesse pannakse. Praegu seal Schumi vormel :lol:
gaas on endiselt laiffi
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Palju see sul umbes maksma on läinud, kui wapi kaudu kogu ralli ära jälgid? Kas seal maksad mahu pealt, mitte aja järgi?
nopea kun norsu
cuke
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 175
Liitunud: 17 Veebr 2003, 10:43
Asukoht: tartupoiss pealinnas
Kontakt:

Postitus Postitas cuke »

Optik kirjutas:Palju see sul umbes maksma on läinud, kui wapi kaudu kogu ralli ära jälgid? Kas seal maksad mahu pealt, mitte aja järgi?
Sõltub sellest kas sa kasutad niisama wapi või wapi üle gprs'i.. Ise kasutan viimast ja soovitan soojalt teistelegi.. Kuuarvetelt küll eriti aru ei saa.. Paarkümmend krooni kuus ehk ja rallid ka kõik jälgitud..

Tavaline wap on aga paras b******t, sest ta on aeglane nagu Hyundai 3-l katsel ja maksustatakse minutihinna alusel..
Hyundai ei ole tolmuimeja!!
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Ei ma mõtlesin ikka ka üle GPRS-i kasutada, just aktiveerisin teenuse ära. Tänan info eest.
nopea kun norsu
Vasta