WRC 2008 - meeskondade koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Kõik märgid näitavad, et järgmisel aastal võtab Hirvose kõrval koha sisse Latvala. Minu arust Wilson kusagil hooaja alguses isegi vihjas, et Jari-Matti on nende (ehk Fordi) n-ö tulevikulootus.
Kolin kirjutas:
Gardemeister? Isiklikult eriti ei usu. Tal ei ole sellist powerit mida oleks vaja. Ning kui tal oli võimalus 2005 aastal siis ta seal eriti ei hiilanud küll.
Minu arust sõitis Toni 2005. aastal igati hästi ja stabiilselt. Usun, et ta on vähemalt sama hea kui näiteks Hirvonen.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kiiruse kummardaja kirjutas:
Kolin kirjutas:Anname nüüd siis spekulatsioonidele valu. :D Kes ikka saab siis omale koha mis Grönholmist vabaks jääb?

Märtin? vaevalt. On ta ju ise öelnud, et kui sari sellisel playstationi mängu kujul jätkab siis tema seal küll osaleda ei taha




Aga miks ta siis enne hooaja algust ootelehel oli Mitsul kui Fordil. Ütles ju Malcolm selgelt et teise Fordiga hakkab sõitma kas Markko või Mikko. Ja kuna Mikkole leiti suurem summa raha siis...
Ta ju alles peale seda mainisgi sellist Playstationi varjanti. Pidades seda silmas kui 2006 Montes Loeb esimesel päeval katkestas aga lõpetas ralli ikka teisel kohal. Tema jaoks oln selline asi jama.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

jens kirjutas: Usun, et ta on vähemalt sama hea kui näiteks Hirvonen.
Mina küll sügavalt kahtlen, et ta on sama hea kui Hirvonen. Mikko on teinud selle kahe aastaga ikka mega murrangu oma arengus. Ta on muutunud stabiilseks ja mis kõige tähtsam on ka võitnud rallisi. Mida Gardel ette näidata ei ole. Nüüd sa ütled mulle kindlasti, et Austraalia ralli võitis ta tänu sellele, et Grönholm välja pani. See selleks. Aga tänavuse hooaja Norra rallil olid staarid (Grönholm ja Loeb) rivis ning Mikko võitis neid puhta sõiduga. Kahtlen kas Gardemeister oleks seda suutnud teha. Vaevalt. Mul ei ole Gardemeistri vastu midagi aga see väide, et ta on sama hea kui Mikko ei pea minu arust paika.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Sarjast lahkub minu üks suuri lemmikuid läbi aegade, millest on väga kahju. Kui ta aga lahkub meistrina ja teda asendab Latvala, siis on kõik korras :lol:

Grönholm on kahtlemata särav isiksus ning sari kaotab temata nii mõndagi. Latvala vs Garde on seis ikka selgelt Latvala kasuks.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Kolin kirjutas:
Mina küll sügavalt kahtlen, et ta on sama hea kui Hirvonen. Mikko on teinud selle kahe aastaga ikka mega murrangu oma arengus. Ta on muutunud stabiilseks ja mis kõige tähtsam on ka võitnud rallisi. Mida Gardel ette näidata ei ole. Nüüd sa ütled mulle kindlasti, et Austraalia ralli võitis ta tänu sellele, et Grönholm välja pani. See selleks. Aga tänavuse hooaja Norra rallil olid staarid (Grönholm ja Loeb) rivis ning Mikko võitis neid puhta sõiduga. Kahtlen kas Gardemeister oleks seda suutnud teha. Vaevalt. Mul ei ole Gardemeistri vastu midagi aga see väide, et ta on sama hea kui Mikko ei pea minu arust paika.
No ma usun, et 'Aednik' suudaks Grönholmile päris mitmel rallil vastu hakata või isegi talle ära teha (sh Monte Carlos). Garde on kah vägagi stabiilne.;) Rallisid ta tõesti võitnud ei ole, aga tal pole ka sellist tehnikat olnud, millega võita (2005. aasta Ford polnud kohe kindlasti parim auto).
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No kuule 2005 aasat Ford oli kindlasti parem ja kiirem kui sellel samal aastal pesukauss oli. Seega ära tule rääkima, et Gardemeister oleks võinud Grönholmile ära teha. Gardemeister ei saanud Märtinilegi vastu sellel kurval 2005 aastal. Kusjuures Märtin ei saanud selle Pusekausiga üldse hakkama. Mis oleks pidanud pluss just Gardemeistri jaoks olema.
Võrdse tehnika puhul jääb Gardemaister kindlasti Grönholmile alla. Aga igal ühel on oma arvamus. Kui sa arvad sedasi siis mina ei hakka sind ümber veenma. Minu arvamus on selline meeldigu teistele või mitte.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Uskumatu kuidagi, et Grönu lõpetab...

Ja mind paneb veel muretsema see, et kes võib Loebile veel konkurentsi pakkuda...ma ei mõtle siin üksikuid sähvatusi, vaid kes pidevalt oleks Loeb'i võimeline ohustama...seda tegelast tegelikult hetkel ei ole...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Rainy kirjutas:Uskumatu kuidagi, et Grönu lõpetab...

Ja mind paneb veel muretsema see, et kes võib Loebile veel konkurentsi pakkuda...ma ei mõtle siin üksikuid sähvatusi, vaid kes pidevalt oleks Loeb'i võimeline ohustama...seda tegelast tegelikult hetkel ei ole...
Täiesti nõus sinuga :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Kaua see Loeb üksi ka sõita viistib, ikka mingi aja pärast viskab üle! Muidugi Hirvoneni ei tasuks veel nagu maha kanda, äkki suudab siis tema midagi Loebi kohapealt välja mõelda! Vaatame, mis see hooaja lõpp näitab?
margu206
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 281
Liitunud: 01 Aug 2005, 16:53

Postitus Postitas margu206 »

Alles see oli kui Grönholm liitus WRC ga ja juba lõpetab. Kahju tõesti. On üks värvikas kuju. Julgeb välja öelda mida arvab.
Vaevalt teda keegi momendil asendada suudab. Latvala kuidagi memmeka mulje jätnud meenutaks 2006 Saksamaa peale väljasõitu hakkas nutma. Aga noh eks ta ka kasvab kord meheks.
Märtini teemal ei tahaks kohe sõna võttagi. Ühesõnaga - vaevalt.
Ise loodan et Solberg saab Subaru needusest üle ja läheb Fordi.

Aga loodame et leitakse keegi kes suudab Loebiga samaväärselt sõita.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

margu206 kirjutas: Aga loodame et leitakse keegi kes suudab Loebiga samaväärselt sõita.
Tegelikult hetkel kui Grönholm lõpetab ei olegi kedagi kes suudaks Loebi ohustada. Ainult kui Solberg. Aga see eeldab, et kui Solberg Subaruse jääb peab Subaru kiiresti jooksma saama. Teine varjant on mina Fordi kus auto on kiire ja vastupidav. Kellgist teisest ma ei näe ohtu Loebi-le
Ehk veel Mikko suudab seda teha.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Iltalehti andmetel palkab Ford Grönholmi asemele Latvala.

http://www.iltalehti.fi/urheilu/2007091 ... 5_ur.shtml
Kusti
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 179
Liitunud: 27 Juul 2005, 12:36

Kusti

Postitus Postitas Kusti »

Iltalehti teab alati...
Tegelikult on peale Solpa veel üks noormees, kes suudaks Loebile hästi vastu hakata, eriti asfaldil - F.Duval
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Urmo Aava peab läbirääkimisi nelja autoralli MM-il osaleva meeskonnaga, vahendab Eesti Päevaleht.
Tänavu WRC-autol debüteerinud Urmo Aava pressiesindaja Marek Mägar leidis, et Grönholmi loobumine mõjutab omal kombel tööturgu.
Aava tiim peab läbirääkimisi Fordi, Citroeni, Subaru ja Suzukiga. "Need neli tiimi on meie vastu teatud tingimustel huvi tundnud," lausus Mägar. "Teatud tingimused" tähendavad teadagi raha, mille Aava peab letti laduma.
"Grönholmi kohale võetakse mees, kellele makstakse. Mitte küll nii palju kui Marcusele, aga makstakse. Ennast ma sellele kohale ei arvestaks," ütles Aava.

EESTI PÄEVALEHT
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

2008. aastat silmas pidades ei pruugi tegelikult praegu kasutusel oleva punktisüsteemi tõttu Loebil tiitel taskus olla. Hirvonen ju hetkel ei kaota Loebile üldse palju paljuski tänu sellele, et ta pole ühtegi rallit katkestanud. Kui Loeb 2008 kah paaril rallil ebaõnnestub ja Hirvonen suudab vääratusi vältida ning lõpetada pidevalt Top3-s, võib punktiseis tasavägiseks minna...

Aga mis puudutab sõidulisest küljest Loebile vastuhakkajaid, siis jah, hetkel on meil tõesti osalemas n-ö kolm suurt-maailmameistrit, kellest üks siis lahkumas. Teistel seisab tõestamine alles ees. Hirvonen ja Latvala pole ilmselt päris sama masti mehed, mis Grönholm, samas võib nende vahel tulla huvitav tiimisisene heitlus ja ei oskagi arvata, kumb neist peale jääb. Ning nagu enne mainitud - stabiilsuse ja pideva lõpetamise korral võib neil teatav šanss olla. Sordol on karjääri teine WRC hooaeg pisut raskelt kulgenud, aga ehk suudab temagi 2008 Loebi rohkem häirima hakata. Kui Subaru ometi kah üle hulga aja hea autoga maha saaks, võiks sealtki ühtteist oodata. Atkinson on viimasel ajal ütleks, et isegi üks kiiremaid sõitjaid olnud, ainult stabiilsusest jääb veel puudu...
Kolin kirjutas:No kuule 2005 aasat Ford oli kindlasti parem ja kiirem kui sellel samal aastal pesukauss oli. Seega ära tule rääkima, et Gardemeister oleks võinud Grönholmile ära teha. Gardemeister ei saanud Märtinilegi vastu sellel kurval 2005 aastal. Kusjuures Märtin ei saanud selle Pusekausiga üldse hakkama. Mis oleks pidanud pluss just Gardemeistri jaoks olema.
Võrdse tehnika puhul jääb Gardemaister kindlasti Grönholmile alla. Aga igal ühel on oma arvamus. Kui sa arvad sedasi siis mina ei hakka sind ümber veenma. Minu arvamus on selline meeldigu teistele või mitte.
Tegelikult ma ei mõelnudki, et Garde teeks Grönholmile hooaja kokkuvõttes ära, vaid pigem mõne(de)l ralli(de)l ning muidu kaotaks suuremas osas nii 1-2 minutiga ralli peale - umbes nagu Hirvonen praegu. Aga noh, see selleks.:)
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Jaanus kirjutas:Iltalehti andmetel palkab Ford Grönholmi asemele Latvala.

http://www.iltalehti.fi/urheilu/2007091 ... 5_ur.shtml
Loogilisem oleks, et Grönholmi koha saab Hirvonen!?
Nagu ma aru saan, on Fordi tiimis olemas palgaline koht, aga kas on ka pilooti, kellele tasuks maksta!
Ehk kas Latvala saab palgalise koha!?
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

"Solberg underlines commitment to Subaru by signing until 2009"

http://www.swrt.com/news/viewarticle.html?id=994
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rando kirjutas:"Solberg underlines commitment to Subaru by signing until 2009"

http://www.swrt.com/news/viewarticle.html?id=994
Nagu aru võib saada siis Solberg jätkab Subarus ka järgmine hooaeg.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Nii vist tuleb välja jah
Vasta