Michael Schumacher - kuuekordne maailmameister!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Vasta
JackieD
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug 2003, 13:14
Asukoht: Pärnu.

Michael Schumacher - kuuekordne maailmameister!

Postitus Postitas JackieD »

Schumi kindlustas Jaapani GP'l kaheksanda kohaga enda MM tiitli, Kimi Räikkönen oli teine. Etapivõidu sai Rubens "Rubinio" Barrichello, kellele oli see seitsmes etapivõit. Renault'i piloot Jarno Trulli tegi imelist sõitu ning tõusis 20. kohalt viiendaks!
Pilt Copyright by JackieD
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Tjah, juhtus jah nii, et MS sai 6 tiitli kätte. See, et Ferrari sai ka meeskondlike tiitli, tuli minule üllatusena, sest Williamsil oli see peaaegu käes. Aga läks nagu läks. Hooajaga võib ju rahule jääda tegelikult. Ferrari elas üle nii tõuse ja mõõnu, kuid tuli ikkagi võitjana välja. Williams suutis kahjuks võidust ilma jääda. Hooaja esimene pool kohe kuidagi neil ei sujunud, kuid alates Monacost hakkas nende aeg. McLarenil on kõik alles ees. Räikkonen veel kogemusi omandamas ja järgmine aasta on nad tiiltipretendid mõlemas arvestuses. Renaulti esitus sellel hooajal üllatas kõiki. Renaulti comeback on end igati õigustanud. Kuigi rasked ajad on neil alles ees. Mike Gayscone nüüd Toyotas ilma tegemas. Toyota on iga aasta oma tulemusi parandanud ja järgmine aasta võib sealt kõike tulla. Sauberilt saab hakata tulemusi ootama alles hooaja teisel poolel ( siis saab neil ju ka tuuletunnel valmis ) . Niikaua peab Sauber lootma Fisichella kogemustele ja Massa üljaspeasusele. Jaguar on ikka teise sõitja otsingul. Webber on väga hea sõitja ja temale on juba raske leida väärilist tiimikaaslast. Kuid Jaguari eriti sõiduoskused ei huvita. Nad tahavad, et teine sõitja tooks ka sponsoreid palju ( seda kahjuks Wilson ei saa, kuid seda saab Verstappen ) . Jordan säras tänavu BRA GP-l, kui Fisichella sai oma esimese võidu. Ära ta ju teeninud selle oli. BARi kohta ei oskagi midagi öelda. Liiga palju esineb neil rikkeid mootoris. Minardi on selline õnnetuke, kes siis see hooaeg punkte ei saanud. Neil oli ka palju probleeme. Ei olnud Verstappen autoga rahul ja raha oli ka otsas. Parim uustulnuk on DaMatta. Ta suudab teha imelisi asju, vaja on tal ainult paremat autot. Kõige õnnetum sõitja oli Coulthard, kes suutis oma lollusega liiga palju silma paista. Alonso sõidud olid head, kuid ka ka tema vajab arenemist. Justin Wilson sai ka lõpuks normaalsesse meeskonda, kuid teda vedas alt tehnika.
Lõpetuseks võiks öelda, et hooaeg oli igati tore ja põnev. Jääb ainult loota, et järgmine aasta tuleb veel põnevam.
tax eriti ei tea, mida räägib
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Alonso koha pealt nii palju, et kui ta auto ei oleks nii palju alt vedanud lõpus, siis oleks pidanud Schumcaher viimasel etapil Alonsot jälgima.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

kuigi see mulle eriti ei meeldi et Schum sai enda 6'nda tiitli, aga elu on elu ja juhtub ka seda mis sulle eriti ei istu.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

eks tee oma gP4 kiiremaid ringe ja saad äkki õnne korral ise persi formusse, äkki jõuad veel enne, kui Schumacher lõpetab :P
igatahes mul juba hakkab esimene hooag F1 Challenge lõpule jõudma, esimese etapivõiduni jõudsin Monaco's , mille üle olen väga uhke :D
raskusaste on mul nii, et Pole Positionit pole veel saanud.
jama on kõigis mängudes see, et liidri ja viimase vahe on jube suur :(

Njah see post oli nüüd nats teise teemaga, aga pole ullu :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kle, mis sul viga on. Mul on nüüd oma kuu aega puhkust ja siis uuesti testima seadistusi. Ikka veel solvunud et ma tegin Schumi ma tasa?
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

mäh, kas selles postis oli midagi halba veh, ma lihtsalt ütlesin, et kui sulle see ei meeldi, et Schumi võidab, siis võidad GP4 mingi võistluse ära, kus auhinnaks saad testida mingit päris aparaati, siis oled äss saad kuhugi sarja ja lõpuks saad Schumacherilt ise tiitli ära võtta, aga njah, kõigest unistus :D
Ma ei solvu kunagi, ma lihtsalt vihkan sind :P ok, ok.
teised kõik kes mul msn-is on ei räägi minguga vormeli teemal, kui neil on teised arvamused, aga sina krt akkasid seal mai tia mida nina alla ajama.Tuled siin rääkima, et Schumacher ei ole mingi tegija, sest tal aint mingi kõva tiim, siis mida sa ise ntx cmr2 WC tegid.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

ma hõõrusin lihtsalt osasid lolle fakte sulle nina alla. Ma ei ole öelnud et Schum vilets on, aga põhiline edu on tal just tiimilt tulnud. Ja see et sa vihkad mind ei häiri mind eriti, kuna ma ütlen enamusele inimestele enda armvamuse otse välja, eui meeldi siis ei meeldi ja juttul lõpp. Ja see et ma f1'st räägin pole mingi haruldus, olen tuhninud andmetes kuni põhjani ja ma tean et on võimalik saada päris häid andmeid netist. Ja pealegi see asi kisub siin isiklikuks. Ja see sinu fantaasia, see ei pruugi olla"mission impossible" kuna ma suudan väga hästi kardiga sõita, praktilist külge on mul vähe, aga teoreetilist on rohkem. Ma ei hakka nüüd ütlema kui palju ma kardiga sõitnud olen :p, aga ainuke probleem võib kaalus tekkida ja alla ma ka ei võtta ja juurde võtmisega sama lugu :p
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kuuendat maailmameistri tiitlit ei kõlba kindlasti ainult šampusega tähistada, siis tuleb juba kangem kraam välja laduda. Vormel 1 ringkonnas toitlustuse eest vastutava Karl-Heinz Zimmermanns`i peotelgis tähistas siis Michael Schumacher oma kuuendat tiitlit, kellega liitusid ka vend Ralf ja Toyota piloot Olivier Panis.

Mida aeg edasi, seda metsikumaks muutus ka peokülaliste käitumine. Ralf Schumacher ei suutnud näiteks vaadata telerit, kus parjasti näidati Jaapani GP kordust, ning lennutas teleka läbi aknaklaasi välja. Vend Michael ja Olivier Panis saatsid ühe laua ja tooli kohe tagant järele.

Üks tunnistaja rääkis briti jalahele `Sun` järgmist: “Kõik oleksid nagu hulluks läinud. Oli nagu sõjas.” Kuid peale teleri ja laua väljaviskamist kontsentreeruti jälle peamisele – napsu võtmisele.

Ohvrirolli jäi ka Schumacherite manager Willy Weber. Peale majoneesisõda määriti Weber üleni chilli kastmega kokku. Sakslasele olukord muidugi eriti meeldiv ei olnud. “Kõik kõrvetas nagu põrgus,” tsiteerib Weberit `RTL.`

Peale mõningaid jooke ja sigareid asuti siis teele lähedal olevatesse karaokebaaridesse, kuid teepeale jäid ühe meeskonna tõstukid, millega laadidti parajasti tehnikat veoautodele. Kuna alkohol tõi autospordikire veelgi rohkem esile, korraldati kohapeal kohe väike tõstukite võiduajamine.

Michael Schumacher kandis selleks ajaks juba läbimärga Toyota meeskonna garderoobi, mille oli laenanud Paniselt. Michael Schumacher tõrjus venna kõrvale ka viimase BMW roolist, millega plaaniti sõita hotelli. Vanem vend piirdus siiski ainult istmeprooviga ja jättis juhtimise kainetele inimestele. Traditsiooniks saanud pea kiilaks ajamisest Ferrari meeskonnas ilmselt loobuti, kuid ei tasu imestada, kui Schumacher kiilakana Euroopasse tagasi jõuab.

Peale keskööd maandus kogu seltskond siis kohalikus karaokebaaris. Maailmameister kahmas ühte kätte mikrofoni ja teise Kimi Räikköneni ning koos lauldi siis kuni poole neljani hommikul "We Are The Champions." Mitte küll ilusalt aga kõvasti. Ka taustakoor oli vaatamist väärt. Kohal olid Rubens Barrichello, Nick Heidfeld, BMW motospordidirektor Mario Theissen, vend Ralf, Juan-Pablo Montoya ja Fernando Alonso.

Kui Suzukas päike tõusis, lubas maailmameister Kimi Räikkönenile ka esimese revanši: välja toodi jalgpall ning hotelli ees tänaval tehti väike hommikune mäng.

www.formula1.ee
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Mõnus, ei teadnud et selline asi selle juurde käib :d
Viimati muutis Frank, 17 Okt 2003, 06:56, muudetud 1 kord kokku.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Oleks tahtnud ka seal olla :D Oleks kaine autojuht olnud.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Vasta