mida on vaja teha et saada rallile.

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
sierra 87
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Jaan 2008, 15:41
Asukoht: kapa

mida on vaja teha et saada rallile.

Postitus Postitas sierra 87 »

ma tahaksin teada et mida on vaja et ma saaksin minna rallile. mul on auto aga tahaks rallile. kas on vaja ka et numbri märk oleks peal või ei
:shock:
sierra 87.
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Tere

Kõiksepealt mine peale vaheaega kooli ja õpi ilusasti selgeks eesti keel. Siis õpi veel paar aastat, kuni avastad, et detsembris jõuluvana enam sussi sisse midagi ei too. Kui oled juba niikaugel, siis ma arvan, et saad internetist ja ka siit küsides kõik vajaliku info.
Seniks - head kooliskäimist!
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

umm kirjutas:Tere

Kõiksepealt mine peale vaheaega kooli ja õpi ilusasti selgeks eesti keel. Siis õpi veel paar aastat, kuni avastad, et detsembris jõuluvana enam sussi sisse midagi ei too. Kui oled juba niikaugel, siis ma arvan, et saad internetist ja ka siit küsides kõik vajaliku info.
Seniks - head kooliskäimist!
:D
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Re: mida on vaja teha et saada rallile.

Postitus Postitas Melka »

sierra 87 kirjutas:ma tahaksin teada et mida on vaja et ma saaksin minna rallile. mul on auto aga tahaks rallile. kas on vaja ka et numbri märk oleks peal või ei
:shock:
Variant B kuidas saada rallile: küsi isa käest ilusti, äkki ta viib sind Põlva rallit vaatama.
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Aga on ka varjant vaadata vahel televiisorist ja ka igasugu rallimänge on olemas!
Vasta