Viru ralli 2005

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Viru ralli 2005

Postitus Postitas umm »

Viru ralli 2005 kohta infot aadressil http://www.virurally.ee/index.html
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Positiivne oli lugeda järgnevat lõiku - esmakordselt Eestis toimuvad esimesel päeval 6 kiiruskatset põhiliselt mustkattega teedel - kiiruskatsete 38-st kilomeetrist on vaid kokku 7 km kruusalõike. Ühtegi kiiruskatset ei ole aga täielikult mustkattega. See paneb võistlejad tõsiste strateegiliste valikute ette nii seadistuse, kui ka rehvivaliku osas. Tõotab tulla huvitav ralli.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Iseenesest lahe ju, aga palju see osavõtjate arvule mõjub? Rally.ee-st võib lugeda, et näiteks Saluri juba kahtleb.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Kristo kirjutas:Iseenesest lahe ju, aga palju see osavõtjate arvule mõjub? Rally.ee-st võib lugeda, et näiteks Saluri juba kahtleb.
Huvitav jah; aga Sinu jutu pointiga nõus.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Vaadata on kindlasti lahe. Kui vaadata mingeid kesk-euroopa rallisid, siis seal sarnane formaat pidevalt kasutusel. Eks nad tiba jõukamad võibolla ka.
Kasuta ikka turvavööd ka!
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Osad katsed on siis ilmselt kolhoosiajal kasutatud katsed. Olen neid näinud. Hirmilusates kohtades on. Pealtvaatajatele oleks küll tegu kompvekiga. Mulle on ühte kohta seal näidatud, kus vanasti on vist isegi miskisse tiiki hüppega põrutatud.

Mul äi kunagi lõpetas seal teedel oma rallisõitjakarjääri kui talle miski auto katsel otse vastu tuli ..., jalg läks väga katki ja edasine sõiduisu kadus ära.
Andress20
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Juul 2004, 10:42
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas Andress20 »

See katse , kus tiiki sõideti peaks Mõdriku katse olema. Kulgeb Mõdriku tehnikumi hoonete vahelt läbi.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Andress20 kirjutas:See katse , kus tiiki sõideti peaks Mõdriku katse olema. Kulgeb Mõdriku tehnikumi hoonete vahelt läbi.
Just see sama. Mõisa tiiki olla keegi sulpsanud.
Tigu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Okt 2004, 14:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tigu »

rally.ee Salurist rääkiva artikli kommentaaride hulgas oli üks selline:

korraldaja, 10.05.2005 17:45
Esimesed 4 kiiruskatset ca 32 km sõidetakse ilma hooldevaheajata. SS1 (SS3) on 7,20 km pikk, sellest 1,54 km kõva kruusa. SS2 on 9,40 km pikk, sellest kruusa(kitsas ja kurviline metsavahe) ca 2,7 km ja SS4 8,20 km pikk sellest 0,5km pehmet metsateed, mis on juba korra läbitud. Nii, et jõudu šlikimeestele ja madalale pasatkale!
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

Minu arvamuse kohaselt on väär panna asfalti ossa selliseid lõike mis on asfaltiseades läbimatud - st mul pole midagi sileda kruusa või nn betonka lõikude vastu kuid 0.5km pehmet metsa on liiast... ja seda ei saa ka võrrelda "et neil seal euroopas on kruus sees - teeme me ka" - eur katsetel olev kruus on just selline kõva mis asfaltiseades autot ei lõhu...

Ühesõnaga - lugesin juhendit ja pettusin - kuna MINU ISIKLIKU ARVAMUSE kohaselt tegu EI OLE siiski esimese korraliku asfaltralliga eestis vaid täiesti mõttetu koogel-moogeliga....
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

kusjuures - mulle tundub, et rally.ee artikli kommentaarist:
"... sellest 0,5km pehmet metsateed, mis on juba korra läbitud. Nii, et jõudu šlikimeestele ja madalale pasatkale!"

VÕIB välja lugeda suhtelist halvustavat suhtumist korraldaja poolt!!
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

eraisik -tegemist siiski tigu lisatud kommentaariga, mitte korraldaja poolse suhtumisega. Kui korraldajal on miskit öelda, siis vaevalt ta teeb seda anonüümsena rally.ee kommentaaride lahtris. Iga lol saaks sinna kirjutada külastaja "korraldaja" all mida iganes.
Ärme hakka ilma asjata lahmima, kui asjast ülevaadet pole :wink:
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

Umm - põhimõtteliselt nõus - kuid kuna ma lugesin seda kommentaari ka ise rally.ee lehel siis mind pani mõtlema see, et inimene on TÄPSELT informeeritud. Praegu on see info olemas VAID korraldajal...
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Karl »

Dorossinski on stardinimekirja ennast ülesse andnud :)! Nimekri pikeneb visalt, aga aega veel ju on!
Karl
station
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 14 Jaan 2004, 22:23

Katsetest

Postitus Postitas station »

Huvitav miks nende katsete ümber niipalju kära on? Jumala õige, et asfaldilõike ka sees on. Murakas ütles kunagi, et ala on selline kas tead, kui ei meeldi siis võid malet mängida. Jutu mõte on selles, et siis järelikult ei pane autot asfaldiasetusse ja sõidab ka asfaldilõigud kõrge auto ja kruusakummidega (kui vaja). Ma pole küll kusagilt kuulnud, et ralli sõitmine kerge peaks olema. Ise olen sõitnud kõik asfaldid kruusakummidega (kuna pole olnud raha, et slikke osta) ja auto asetust pole ka kunagi muutnud. Eks see asi rohkem ikka selles tihendis rooli ja istme vahel ole (loll on see kes vabandust ei leia)... Tänapäeva rallid on niigi lühikesed, tahaks näha mis vennad siis teeksid kui oleks 10 katset ja iga katse pikkus 30 kiltsa. Vanasti pidi nagu ikka lõpuni tulema, kui tahtsid aegagi kirja saada, tänapäeval aga pannakse 10 kiltsaseid katseid absoluutselt kogu aeg täie raha eest ja finiseerimise peale mõtlevad vähesed mehed...mina olen ikka kuulnud, et peaga tuleb sõita aga noh eks see rohkem maitse asi... :twisted: Igatahes lähen mina kindlasti seda võistlust vaatama (kuna pole klotsi, et ise kaasa lüüa, saan sõita ainult kolm rallit aastas) ja elan hingega kõigile võistlejatele kaasa, kes risti ette ei löö ja endast kõik annavad...
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Remmelg seekord Evoga (peaks rendikas olema), oma uue Focuse toob ka rajale Minkovski.
Can't wait to see those stages :P
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Paha lugu on see, et Viru ralli toimub Venemaa meistrikate III etapiga samal ajal. Prosporti tüübid Žigunov ja Lagunovid on sel ajal Gukovos näiteks ja meie list sedajagu lühem :(
Andress20
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Juul 2004, 10:42
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas Andress20 »

Ja Soko kirjas :P Saab tibukollast Mitsut jälle Virumaa teedel ringi leekimas näha :wink:
karl23
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Mär 2005, 22:19

Postitus Postitas karl23 »

kuidagi väga vähe osavõtjaid on ju.ja homme lõppeb registreerimine?
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Praeguse seisuga on 44 osalejat, mis minu meelest ei olegi väga vähe, arvestades, et eelmine aassta oli Virus 47 osalejat. Loomulikult ei suuda Viru pakkuda konkurentsi Tallinna või Saaremaa rallidele, kus on väga palju soomlasi kohal iga aasta.
Vasta