Uus rallitiim Markko Märtini ja EALi koostöös

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Apollo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 84
Liitunud: 22 Sept 2005, 21:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Apollo »

alk kirjutas:Markko pidas silmas eestis võistlevaid sõitjaid.
Aga meenutage eelmist aastat,kui leheneegrid lihtsalt boikoteerisid kõike uue rallitiimiga seonduvat.Ja enamasti viidati sellele,et see on Markko Märtini tiim ja kuna Markko ei suhtle peale õnnetust ajakirjanikega,siis ka nemad ei vaevu temast,kui "endisest kuulsusest" enam suurt midagi kirjutama.
Tahaks loota,et Märtin siiski kõigi kaigaste kiuste jätkab seda projekti...eesti rallispordi tuleviku nimel oleks see hädavajalik...
Peale õnnetust andis Markko rohkem intervjuusid kokku kui sel ajal mil ta sõitis veel rallit.
Elus armastatakse sind kaks korda-sündides ja surres.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Apollo kirjutas:
alk kirjutas:Markko pidas silmas eestis võistlevaid sõitjaid.
Aga meenutage eelmist aastat,kui leheneegrid lihtsalt boikoteerisid kõike uue rallitiimiga seonduvat.Ja enamasti viidati sellele,et see on Markko Märtini tiim ja kuna Markko ei suhtle peale õnnetust ajakirjanikega,siis ka nemad ei vaevu temast,kui "endisest kuulsusest" enam suurt midagi kirjutama.
Tahaks loota,et Märtin siiski kõigi kaigaste kiuste jätkab seda projekti...eesti rallispordi tuleviku nimel oleks see hädavajalik...
Peale õnnetust andis Markko rohkem intervjuusid kokku kui sel ajal mil ta sõitis veel rallit.
Millal? Kus? Ta ju selgelt ütles, et ei suhtle enne ajakirjanikega, kui ise soovib ja seda ta ka ei teinud. Pole ta midagi nii palju intervjuusid andnud.

Aga see Postimehe artikkel on küll väga negatiivne. Milleks sellist asja üldse kirjutada? Me saime teada, et keegi tahab Märtinile käru keerata ja ta on sellest väsinud. Aga mida me sellega peale hakkame. Vangutame pead, et oioi need eestlased on ikka kadedad jne. Ma olen caliga selle alla andmise seisukohast täiesti nõus. No tahab keegi sulle sitta keerata. MIs siis? Võta ja tõesta kõigile, et nii ei saavuta mitte midagi. Kui Markko oleks rallis nii kergest alla andnud, kas ta siis oleks kuhugi jõudnud? See eestlaste teema hakkab ka Markko jutu puhul närvidele käima. Aga loodetavasti ikka jätkavad. Seda oleks vaja eesti rallile.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

No mõelge ka milliste rahasummadega on tegu.
Ja kui sponsoreid napib, ei arva mina küll, et Märtin peaks oma rahaga seda tiimi pidama.
Ma tahaks teada, kes meist oleks tiimi elus hoidmiseks nõus pappi välja käima!?
Ja mingi poole vinnaga Märtin seda kindlasti teha ei soovi!
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

GC kirjutas:No mõelge ka milliste rahasummadega on tegu.
Ja kui sponsoreid napib, ei arva mina küll, et Märtin peaks oma rahaga seda tiimi pidama.
Ma tahaks teada, kes meist oleks tiimi elus hoidmiseks nõus pappi välja käima!?
Ja mingi poole vinnaga Märtin seda kindlasti teha ei soovi!
Olen rohkem teiste spordialade köögipoolega kursis ja üks asi on kindel - need fanatid, kes erinevaid alasid edendavad, kes on endale võtnud kohustuse, loonud klubid, kasvatanud üles materjali, mis võitnud ka OM, MM ja EM medaleid, on sinna sisse pannud kordi rohkem nii oma ajas kui ka rahas. Pole vahet, kas terve elu jooksul või paari aastaga. Asi on tahtmises! Sa kas tahad seda teha või mitte - kui ei taha, siis mittetegemisele leiab igasuguseid ettekäändeid.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

GC kirjutas:No mõelge ka milliste rahasummadega on tegu.
Ja kui sponsoreid napib, ei arva mina küll, et Märtin peaks oma rahaga seda tiimi pidama.
Ma tahaks teada, kes meist oleks tiimi elus hoidmiseks nõus pappi välja käima!?
Ja mingi poole vinnaga Märtin seda kindlasti teha ei soovi!
Ma olen taas cali'ga 100% nõus, aga lisan ka veel enda arvamuse. :)

Oli seal artiklis mainitud tiimi kaotamise peapõhjusena raha? Ei. Jutt oli "teiste" ebasportlikust käitumisest ja ärategemise tahtmisest Märtini suhtes. Keegi tegelikult ei tea, kui suures osas rahatavad tiimi Märtin, sponsorid, EAL. Loomulikult on Märtini osa seal väga suur. Kahju oli veel ntx Rauamist, ei ei jäänud just kõige paremat maiku sellest artiklist. Kahtlemata on siin ka üks märksõna missioonitunne. Ja ma ei taha ütelda, et Markko justkui peaks mingist kohusetundest seda asja vedama. Ei pea. Pressiteade, et sponsoritega ei saadud kokkuleppele ja tiimi jätkamist ei peeta võimalikuks oleks olnud ok. Aga sellised põhjused nagu artiklis ei ole ok.

IMHO on Märtinil viimasel ajal hädaldaja imago külge tulnud pressi kaudu. Rallit sõita ei taha, ringrada sõita ei taha, tiimi ka juhtida ei taha. Eestlased on pahad ja kadedad, WRC on alla käinud jne. Aga mida ta teha tahab siis? Pole küll muidugi kellegi asi. Ma ei taha Märtinit iga hinna eest kritiseerida. Paraku mulle tundub, et praegune Markko ei ole enam see Markko, keda ma pikka aega fännasin. Ja põhjus ei ole kaugeltki selles, et siis sõitis ta WRC tehasetiimis. Fännata sai teda ennemgi. Tahaks soovida Markkole rohkem optimismi ja positiivsust! :lol:
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

kajakas1, olen Sinuga 100% nõus
Oldfox
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1338
Liitunud: 18 Sept 2004, 08:53
Asukoht: hedgehog str.

Postitus Postitas Oldfox »

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Väga hea meel, et Markko otsustas ikkagi jätkata noorte projektiga, mis oli see aasta kokkuvõttes siiski väga edukas. Samuti on mul hea meel Egoni üle, kes on selle võimaluse kahtlemata ära teeninud.
Samas loodan väga, et ka Martin ja Kristo leiavad sponsoreid ja jätkavad rallisõitu :)
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

See on väga hea uudis!!! Ja eriti hea meel on selle üle ,et Rainer Aus tiimi jäi.Edu poistele uuex hooajax!!
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

kollionu kirjutas:See on väga hea uudis!!! Ja eriti hea meel on selle üle ,et Rainer Aus tiimi jäi.Edu poistele uuex hooajax!!
sama siin..
mmargus
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 30 Jaan 2004, 12:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mmargus »

Aga mis Rauamist saab? Uus hooaeg pole enam teab kui kaugel, aga ei ole tema plaanidest nagu midagi kuulnud.
Mälestades Michael Parki
sapakas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Jaan 2004, 16:30

Postitus Postitas sapakas »

mmargus kirjutas:Aga mis Rauamist saab? Uus hooaeg pole enam teab kui kaugel, aga ei ole tema plaanidest nagu midagi kuulnud.
Kas nad järgmine aasta sõidavad sama tehnikaga. Ehk õnnestub Martini tiimil mõistlikel tingimustel MM-lt auto rentida.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Arvatavasti ikka vanad,sest esiteks pole na dnii vanad midagi,ainult yx aasta ja teisex pole need just ka kõige odavamad autod...
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Nu aga uudis on väga hea ja mina soovin edu nii Rainerile kui ka Egonile tulevaks hooajaks! Väga tore selle asja juures on ikkagi see, et MM ei lasknud ikkagi end hõirida nendest kaebustest ja ajab ikkagi asja edasi! Edu neile kõigile tulevaks aastaks ( kogu teamile)!!!!!!
smartass
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Nov 2005, 16:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas smartass »

cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

smartass kirjutas:tundub ikka, et uued
http://www.zone.ee/lilla/subaru'06.jpg
oeh jah, kui sa vaid vaataksid lähemalt neid pilte, siis selle saidi omanik on oma piiritul fantaasial photoshopis lasknud lennata :P . Külje peal Saaremaa Rally kleepekad jms. kraam e. siis Saaremaa Rally 2006 ajal võetud pilt. Sellest tee omad järeldused :lol:
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

sapakas kirjutas:
mmargus kirjutas:Aga mis Rauamist saab? Uus hooaeg pole enam teab kui kaugel, aga ei ole tema plaanidest nagu midagi kuulnud.
Kas nad järgmine aasta sõidavad sama tehnikaga. Ehk õnnestub Martini tiimil mõistlikel tingimustel MM-lt auto rentida.
Quote Martin: "kuid nüüd on aeg liikuda oma karjääriga edasi."
:wink:
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Väga hea! :)
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Tea kas Märtin Kauri juba Wales´is juhendas? ;)
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Autod samad mis sel hooajal
Vasta