Meediakriitikat

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Burns kirjutas:Oskab keegi öelda millal seda saadet korratakse või äkki on see siis kuskil netis üleval. Super kahju, et ei saanud näha. :(
Kindlasti ilmub saade ka siin lähiajal http://www.tv.ee
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Siinseid kommentaare lugedes tundub küll, nagu mõned siin oleksid väga isiklikult puudutatud sellest. Sellest "Pahv ahviks, hästi pani ära" jne-st vaatan ma et siinsed inimesed on rohkem kibestunud kui Pahv või Berends. Tõesti jah, ei meeldinud mulle ka see, mis toimus, aga ega ma sellepärast neid kohe mudaga loopima ei hakka. Võiks ise ka ikka kultuurseks jääda.

Boikoti enda poolest seda, et jäi nagu arusaamatuks, mida nad sellega saavutada üritasid. Ütles ju Pahv saate lõpupoole, et ega Märtiniga enam midagi rääkida pole, sest ta enam ei sõida, nüüd minnakse Aava ja Möldri kallale. Et kas siis nagu et saaks lõpuks ikka "ära keerata" talle? Nagu siin eelnevalt öeldud, poleks Märtinil sooja ega külma olnud, olulisem oli see rohkem sõitjatele. See uudisekünnise mitteületamise värk oli ka jama, pressikale oleks võind ikka minna ja lehte kasvõi väikse lookese teha ja pildi juurde panna, et milline auto välja näeb.

Seda, et nüüd keegi julmalt pähe sai, et press ei kajastand, minumeelest nagu polnud ju. Pressikaja oli tänu sellele skandaalile ju just rohkem, seda enam, et ka Oti saates, mida siiski üsna paljud inimesed vaatavad, asjast räägiti. Seda muidugi minu perspektiivist, eks insaiderid teavad paremini kuidas ja miks.
gaas on endiselt laiffi
Pontiak
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 18 Okt 2005, 21:18
Asukoht: Idablokk

Postitus Postitas Pontiak »

kala kirjutas::D Ott oli täiesti omas elemendis sedakorda :)

keegi võiks üles otsida selle artikli või joke'i ( ma võin eksida ka kas se just oli ekspressis) kus tehti Marko Kaljuveer'i maha just sellega, et ta ei teadnud kes on Markko Märtin ... midagi sellist tuli kohe mälu sopist meelde... :twisted:
Kaljuveer Jalutab sõpradega. Äkki läheb jutt spordile. Sõber:
"See Märtin on ikka kõva poiss. Viimaste juttude järgi juba teisel kohal!" Kaljuveer:
"Kas see on see Margus Märtin ve?"
Kõik naeravad ja Kaluveer hakkab nutma. Sõber lohutab:
"Pole midagi! Me ei teadnud, et sa Markot ei tea!"
Kaljuveer: "Ega mina kõigi nende suusatajade nimesid ei suuda meelde jätta!"
Tänud Markko/"Beef"
Pontiak
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 18 Okt 2005, 21:18
Asukoht: Idablokk

Postitus Postitas Pontiak »

Ja miks ei oleks võinud Otti saates istuda näiteks Kaljuvee...mis iganes ja seletada kuidas TEMA maksumaksja(loe rallisõbra) raha eest väidetavalt selle boikoti alustaja oli.Siinkohal tahaks saata ilmselt sama küsimusega meili aadressile ainar.ruussaar@etv.ee või helistada telefonil 628 4113 ja küsida tema kui ETV juhi arvamust asjast. Robert Lepikson tegi DELFI-is päris hea artikkli kogu selle teema kohta:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=11993072
Tänud Markko/"Beef"
lenc
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 292
Liitunud: 15 Mai 2004, 08:00

Postitus Postitas lenc »

Pontiak kirjutas:Ja miks ei oleks võinud Otti saates istuda näiteks Kaljuvee...mis iganes ja seletada kuidas TEMA maksumaksja(loe rallisõbra) raha eest väidetavalt selle boikoti alustaja oli.Siinkohal tahaks saata ilmselt sama küsimusega meili aadressile ainar.ruussaar@etv.ee või helistada telefonil 628 4113 ja küsida tema kui ETV juhi arvamust asjast. Robert Lepikson tegi DELFI-is päris hea artikkli kogu selle teema kohta:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=11993072
Krt miks küll inimesed ei saa aru, et DELFI lihtsalt teeb copy-paste ajalehtedest ja muudest väljaannetest. Oma uudiseid on neil minimaalselt. Antud artikkel on SL Õhtulehest maha tehtud ja igasugu jama külge poogitud.
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

Kõige rumalam oli selle boikoti juures see, et hämati mõtetult. Kui nad oleks kõvad mehed, mida nad üritavad olla, siis oleks võinud boikoti teema juurde jääda lõpuni välja, mitte hakata rääkima, et üritus ei ületanud uudiskünnist. Aga see, et Eestis on üks väga kõrgetasemeline rallitiim juures ja see tegi spetsiaalse pressikonverentsi, kui see ei ületa uudiskünnist, siis sellest ma külla aru ei suuda saada. Siis ei tohiks ka tänane Otepää üritus uudiskünnist ületada.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Boigottt!!!
Tere tüdrukud!
Mina ja minu vanem vend ja minu naabripoiss koos oma noorema õega ja siis minu klassivend - teate küll see tumedate lokkis juustega - otsustasime et meie küll enam sellel aastal vormel ühte ei vaata televiisorist!
Miks nad siis sõitsivad eelmisel aastal ja siis üleeelmisel aastal nii igavasti et nad ei sõitnud üldse nii põnevasti kui üleüleüleeelmisel aastal!
Las nad nüüd sõidavad nüüd siis ilma meieta! Vot!
Ärge teie kaaa vaadake!
Paras neile siis!

Margo Kivipee.

PS! Vabal ajal õppin psühholoogiat, sest tahan õppida inimestega paremini läbi saama, sest et kui suureks kasvan, tahan saada ajakirjaniguks!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Boikoteerisid Markkot, kuid ainukesed kaotajad olid siin uus rallitiim ja noored sõitjad.
RalliAhto
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 286
Liitunud: 06 Dets 2005, 11:39

Postitus Postitas RalliAhto »

Aga tänane Päevaleht ikkagi edastab Märtini öeldut! Positiivne!
arouser
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:42
Asukoht: tartu - võrumaa

Postitus Postitas arouser »

RalliAhto kirjutas:Aga tänane Päevaleht ikkagi edastab Märtini öeldut! Positiivne!
Artikkel ise siin siis: http://www.epl.ee/artikkel_309620.html
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

arouser kirjutas:
RalliAhto kirjutas:Aga tänane Päevaleht ikkagi edastab Märtini öeldut! Positiivne!
Artikkel ise siin siis: http://www.epl.ee/artikkel_309620.html
Võibolla on asi selles, et see on Spordilehes, mis nüüd on Päevalehe lisa.
SlÕl´is Pahv kitrjutas ka rallist aga Märtinit eriti mainitud polnud. Samas polnud nagu mõtet ka.
Hommikul raadios öeldi, et ega ta eriti Märtini ligi julgenudki minna.
Akzel
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 130
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:31
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas Akzel »

Eile ärkas ka "Postimees": eelviimasel leheküljel uudis koos piltidega, et nädal tagasi toimus Märtini rallitiimi esitlus. :lol:
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Akzel kirjutas:Eile ärkas ka "Postimees": eelviimasel leheküljel uudis koos piltidega, et nädal tagasi toimus Märtini rallitiimi esitlus. :lol:
Eks see "Boikotti" asi läks ikka suure kella külge ja nüüd tahavad kõik kes sellega kaasa läksid asja vähekene siluda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Antud teemast küll natukene kõrvale, aga seondub ajakirjanduse ja ajakirjanikega!

Eesti Päevalehe artiklis siis selline lõik ,,Üllatusele oli lähedal endine veoautoäss Ats Remmelg, kes hingas viimase kiiruskatse eel Gunnar Tammelt renditud N-rühma Subaruga otse Rauami kuklasse.''

Kas ei ole mitte mööda kirjutatud?! Või ma eksin? Tean Atsi kui kõvat E-klassi meest, kes oma 08-ga. ikka kõvat sõitu tegi (kas ka veokaga kunagi?)! Ja Tamme Impreza minu teada vist ikka A-klassi oma!

Isegi mitte ajakirjanikke maha tehes, aga kuidas sellised asjad juhtuvad? Loomulikult ei pea igat nüanssi teadma, aga põhilised asjad võiksid ikka tõele vastata!
Karl
bettega
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 52
Liitunud: 20 Jaan 2004, 12:34
Asukoht: Tallinn

Remmelg

Postitus Postitas bettega »

Ats oli üheksakümnendate keskel väga tubli veokimees.
Alates kaheksa aastasest rallifänn.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Ats jah enne kui sõiduka rooli hakkas keerama oli HULL HIIUMAALT kes kasooniga väga kõvasti pani. :)
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Suured tänud selle info eest! Peab mainima, et olen küll rallit jälginud pikka aega, aga tuleb sisse siis n.ö. näpukaid!
Atsi tegemisi olen jälginud tõesti alates E-klassi Samaraga sõitmisest ja kahjuks mitte veoauto aegadest!
Tänud!
Karl
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Pontiak kirjutas:Ja miks ei oleks võinud Otti saates istuda näiteks Kaljuvee...mis iganes ja seletada kuidas TEMA maksumaksja(loe rallisõbra) raha eest väidetavalt selle boikoti alustaja oli.Siinkohal tahaks saata ilmselt sama küsimusega meili aadressile ainar.ruussaar@etv.ee või helistada telefonil 628 4113 ja küsida tema kui ETV juhi arvamust asjast. Robert Lepikson tegi DELFI-is päris hea artikkli kogu selle teema kohta:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=11993072
Ma ise ei näinud, aga reedel oli Oti vastaseks olnud Peep Pahv ja teemaks ......teadagi mis: :lol:
rattaga on kah hea sõita
Villi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 10 Apr 2003, 20:26
Asukoht: Sadamalinn Virtsu

Postitus Postitas Villi »

Olts kirjutas:
Pontiak kirjutas:Ja miks ei oleks võinud Otti saates istuda näiteks Kaljuvee...mis iganes ja seletada kuidas TEMA maksumaksja(loe rallisõbra) raha eest väidetavalt selle boikoti alustaja oli.Siinkohal tahaks saata ilmselt sama küsimusega meili aadressile ainar.ruussaar@etv.ee või helistada telefonil 628 4113 ja küsida tema kui ETV juhi arvamust asjast. Robert Lepikson tegi DELFI-is päris hea artikkli kogu selle teema kohta:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=11993072
Ma ise ei näinud, aga reedel oli Oti vastaseks olnud Peep Pahv ja teemaks ......teadagi mis: :lol:
Oti ja Pahvi leiad:
siit
Four wheels move your Body, Two wheels move your Soul.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

No tänases Autolehes on Markko igatahes ilusa ja asjaliku ning ka pika jutu kirjutanud kogu WRC'st.
Vasta