Talveralli 2006

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
Kryptonics
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Jaan 2006, 23:05

Postitus Postitas Kryptonics »

Aga kuidas seal ilm ja rada on?
Loyal To The Autosport!!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Kryptonics kirjutas:Aga kuidas seal ilm ja rada on?

Vaata Otepää MK etappi, siis saad aimu.Igastahes Tartumaal on super talveilm, isegi olen oma autoga teinud nn.rallit külavaheteedel.Igati pro.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Täna kell 10 piditavat avaldama osavõtjate nimekiri.tundub, et siis 94 nime kirjas.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Stardinimekiri üleval link
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Lisandus veel viimasel hetkel Matjuuhin,et siis 3 wrc-d.

http://www.motorsport.ee/?page=3&news=804

WRC-autosid on registreerunute nimekirjas kolm, viimasel hetkel otsustas Lõuna-Eesti talvistele teedele võistlema tulla ka Andrey Matjuhin, kes sõidab samuti Ford Focusega.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

No Murakas ju ka Focusega kirjas... Tamme Kunn võiks nüüd Corolla rentida oleks täitsa põnev juba :D ( mitte, et põnevust vähe oleks... aga kui juba siis juba... )
margu206
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 281
Liitunud: 01 Aug 2005, 16:53

Postitus Postitas margu206 »

[quote="kala"]No Murakas ju ka Focusega kirjas... Tamme Kunn võiks nüüd Corolla rentida oleks täitsa põnev juba :D ( mitte, et põnevust vähe oleks... aga kui juba siis juba... )[/quote]

Pole ju Murakas Focusega ikka vana hea Corollaga.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Talveralli lisakatsete kaardid ja ajakava avaldatakse eeloleval neljapäeval, samal päeval peaksid Otepää Oti Pubisse ilmuma müüki ka trükitud kaardid. Pääs kiiruskatsetele on pealtvaatajate jaoks tasuta.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

margu206 kirjutas:
kala kirjutas:No Murakas ju ka Focusega kirjas... Tamme Kunn võiks nüüd Corolla rentida oleks täitsa põnev juba :D ( mitte, et põnevust vähe oleks... aga kui juba siis juba... )
Pole ju Murakas Focusega ikka vana hea Corollaga.

Krt, mina nägin registreerimis nimekirjas, et oli focus .. imestasin väga... ju siis oli miski trükiviga või tõesti mu haigus on nii süvenenud :P
kollerimees
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 09 Jaan 2006, 22:46
Asukoht: tartu-võru vahel
Kontakt:

Postitus Postitas kollerimees »

Tundub,et tuleb sulaoja krüüdneri katse Nägin seal subarut sõitmas ja ka kollast syriuse volksu bussi.Millegipärast hoitakse neid radu hirmus salajas.Siinkandis on ikka lund päris palju ja teepõhjad on kaunis kõvad ja külmunud.Hakkavad vist kena piigiga sõitma.Huvitav mida need GAZ-51-d peale hakkavad.Pole neid sõitmas sellise lumega veel näinud.2 aastat tagasi igaljuhul sellist lund polnud ja pajal oli kruus väljas.Seeaasta ei usu,et niilihtsalt välja ka sõidetakse.Pealtvaatajatel soovitaks pikasäärega saapaid sest kohati on lumi üle põlve.Siinkandi häid kohti ma tean kus vaadata aga kurb on see inimvaenulik korraldajate suhtumine pealtvaatajatesse kuna ei avaldata varakult kiiruskatsete toimumis kohti.Kui keegi midagi täpsemalt kuuleb,võiks koheselt teada anda.Ja kala kas sa loed kaarti või oled lihtsalt nimekaim?
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

See ei ole korraldaja vaenulikkus. Katsete kaarte ei saa ennem lihtsalt avaldada, kuna siis hakkaksid paljud isehakanud spetsialistid ja arvatavasti ka mõned võidusõitjad neid radasid arutult nühkima ning see pole hea ei üldisele turvalisusele, suhetele kohalike elanikega ega teedele. Reeglina avaldatakse kaardid pealtvaatajate "programmis", (mis on tasuline ning mingil määral ka vähene abi korraldajatel ots-otsaga kokku tulla), nende trükkimine võtab aega ning kuna tihti muutub viimasel minutil palju (nii stardinimekiri kui ajakava, sponsorid jne jne) siis ei saa neid ka liiga vara trükki saata. Eestlane on kahjuks kord juba selline kooner, et kui neid kuskil netis levitada siis keegi seda kava ei osta ja lisaks peab veel veebiruumi eest ka maksma.
Ma olen enam vähem kindel, et koos kava ilmumisega kirjutab keegi artikli-spikri pealtvaatajatele (rally.ee või miks ka mitte: keegi ei keela siin häid pealtvaatajate kohti soovitada), ning siis peaks piisavalt aega olema et laupäeva hommikuks otsustada kuhu-mida vaatama minna.
kollerimees
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 09 Jaan 2006, 22:46
Asukoht: tartu-võru vahel
Kontakt:

Postitus Postitas kollerimees »

Rasmus kirjutas:See ei ole korraldaja vaenulikkus. Katsete kaarte ei saa ennem lihtsalt avaldada, kuna siis hakkaksid paljud isehakanud spetsialistid ja arvatavasti ka mõned võidusõitjad neid radasid arutult nühkima ning see pole hea ei üldisele turvalisusele, suhetele kohalike elanikega ega teedele. Reeglina avaldatakse kaardid pealtvaatajate "programmis", (mis on tasuline ning mingil määral ka vähene abi korraldajatel ots-otsaga kokku tulla), nende trükkimine võtab aega ning kuna tihti muutub viimasel minutil palju (nii stardinimekiri kui ajakava, sponsorid jne jne) siis ei saa neid ka liiga vara trükki saata. Eestlane on kahjuks kord juba selline kooner, et kui neid kuskil netis levitada siis keegi seda kava ei osta ja lisaks peab veel veebiruumi eest ka maksma.
Ma olen enam vähem kindel, et koos kava ilmumisega kirjutab keegi artikli-spikri pealtvaatajatele (rally.ee või miks ka mitte: keegi ei keela siin häid pealtvaatajate kohti soovitada), ning siis peaks piisavalt aega olema et laupäeva hommikuks otsustada kuhu-mida vaatama minna.
Saan sellest suurepäraselt aru kuid sõitjatel on see asi nii-ehknii väljanuhitud.Miks ma seda kirjutasin,sest mul on võimalus lasta mõned vaheteed lahti lükata mis on siinkandis kinni ja kus oleks võimalik ligipääseda.Selles on iva.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

loen kaarti ikka ;)
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

Küsimus teadjatele, kas dossiku startimine focusega on ikka kindel? www.motorsport.ee lehel on treeningpäeva pildid ja seal sõidab ta oma subaruga.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma pakun, et Focus on rendikas ja jõuab kohale viimasel hetkel.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Focus on rendi auto itaaliast ja jõuab kohale kolmapäeval kui toimub ka koos teamiga auto häälestamine ja test.
rs2000
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Mai 2005, 14:11

Postitus Postitas rs2000 »

Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

14.01.06 08:13
SS1 Alaküla 1 (10,25 km)

14.01.06 08:45
SS2 Kurvitsa 1 (6,71 km)

14.01.06 09:58
SS3 Alaküla 2 (10,25 km)

14.01.06 10:30
SS4 Kurvitsa 2 (5,9 km)

14.01.06 12:18
SS5 Heisri 1 (8,59 km)

14.01.06 12:51
SS6 Krüüdneri 1 (14,66 km)

14.01.06 13:24
SS7 Sirvaste 1 (9,76 km)

14.01.06 14:38
SS8 Heisri 2 (8,59 km)

14.01.06 15:11
SS9 Krüüdneri 2 (14,66 km)

14.01.06 15:44
SS10 Sirvaste 2 (9,76 km)

rally.ee lehelt
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Nagu selgus on Dossiku Focus renditud Ungarist. Tegemist on 2002 spec mudeliga, mis kannab numbrit X6 FMC.
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas raig0 »

Tohin ma uhkustada et rallikaart on minu pildistatud. Kingiks keegi mulle skänneri, siis võiks skännida kah.
Täna nägin Dossiku focuse kah ära. Tegi päris head sõitu, tundus et viimase piiri peal suht.
Pilte ja 2 videot on kah http://zar.pri.ee/pildid/thumbnails.php?album=6
Vasta