Markko on oma otsuse teinud?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

draggo kirjutas:Ikka üsna huvitav on siinsete kommentaatorite suhtumine kes kaks nädalat tagasi olid kurjad, et Markkot ühtagi tiimi ei võetud - sest on ju tegemist nii suurepärase sportlasega. ja nüüd materdatakse mees maapõhja, et ta nii ehk naa kuhugile enam ei saa, sest keegi teda enam ei taha. Eestlased... :oops:
Info ja olukord ju muutub pidevalt, seoses sellega ka arvamused. Sellised need inimesed kord on, mitte ainult Eestlased.

Ma küll ise sellega päri pole aga enne otsis ta ju meie arvates tööd järgmiseks hooajaks ja nüüd jätab hooaja vahele. Ma arvan, et mõeldi seda, et kui pole kaua sõitnud siis sind ei usaldata enam nii palju.
kollerimees
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 09 Jaan 2006, 22:46
Asukoht: tartu-võru vahel
Kontakt:

Postitus Postitas kollerimees »

usaldatakse ikka,Vaata Sainzi ja McRae käekäiku.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Sainz oli vaevalt mõni kuu mitte sõitnud, käsi oli vel soe, pealegi ta ka juba Dakari projektiga seotud. McRae on 2004-2005 aastatel sõitnud kahel etapil, 2006. aastaks kohta pole - ei ütleks et eriti vinge käekäik tal.
gaas on endiselt laiffi
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

kollerimees kirjutas:usaldatakse ikka,Vaata Sainzi ja McRae käekäiku.
Mis asja Sainzi paus oli pikk vä? Ta pole veel hooaega vahele jätnud.
McRae sai sõita kaks etappi Skoda roolis, meeskond, kes järgmisest aastast lõpetab ja enne teda olid üle poole hooajast sõitnud Tuohino, Paasonen, ja Shwarz.
Ma arvan ikka et mida pikem paus seda raskem on saada uut lepingut.
kollerimees
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 09 Jaan 2006, 22:46
Asukoht: tartu-võru vahel
Kontakt:

Postitus Postitas kollerimees »

Arvan,et ka Markko pole veel tervet hooaega vahele jätnud.Sellel teemal on alust arutada siis kui pesukoti leping lõppenud on.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Tegelikult Märtini loobumisplaanid mõnes mõttes seletavad ära selle, miks ta Fordist niiväga Peugeot'sse kippus (lisaks sellele, et tol hetkel oli Ford lahkumas WRCst). Kuna Peugeot'ga leping pidi olema viimane ja võistkond pakkus tunduvalt rohkem palgaraha, siis MMi motiveeris justnimelt enne karjääri lõpetamist "taskuraha" kogumine, mille hulgaga ta Fordis mäletatavasti eriti rahul polnud.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Mina ei saa küll aru sellest loogikast, miks pidi leping peugeotiga viimane olema. Ok, viimane hooaeg Fordis oli auto teistest nõrgem, aga Markko enda jaoks oleks nagu kõik pidanud veel ees olema. Minu arvates toimus mehe suhtumises mingi muutus peale Argentiina crashi. Peale seda ei sõitnud ta enam 110%-ga ja suutnud anda päris maksimumi. Võib-olla pani see nii pragmaatilise mehe nagu ta on mõtlema, et kas see ikka on seda väärt. Ja ilmselt on veel mitu ja väga olulist põhjust nn karjääri lõpetamiseks peale nende mis ta Oti saates välja ütles. Tegelt ei tea keegi (ka mitte Markko ise), millise jälje viimane õnnetus tema kiirusele jättis. Ja tulla tagasi ja siis läbi põruda....psüühiliselt väga raske. Usun aga, et hinges ta seda ikkagi ei arva, et on juba kõik saavutanud ja muudki teha jne.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Ago7
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Jaan 2006, 21:11

> WRC/autoralli MM

Postitus Postitas Ago7 »

Olen siin uus, tahaks sõna sekka öelda. Kõik järgnev on minu isiklik arvamus.

Märtin on suure spordiga ehk 16 etapiga aastas lõpetanud. Au talle, sest meiesugustele rallifännidele on midagi sellist pakutud, mida saab ka lastelastele rääkida (lapsed käisid rallidel kaasas, on ise fännid). Esialgu on meil kõigil tühi tunne - Markkot enam pole. Soome seltskond kaotab kõige rohkem - Eesti rallifännide horde netu. Eesti tõelised fännid võidavad - pole enam neid "tõelisi" fänne, nagu hästi ütles ARZ. Rootsis ja eriti Soomes on tulnud kallite kaasmaalaste pärast tõesti punastada.

Märtin sõidab kindlasti veel nii mõnegi etapi, palkab teda kasvõi Skoda Jyvaskylat sõiyma.

Siiski, olgem realistid, varsti pole ka Veerpalu ega Smigunni. Aga meil on Aava ja Mölder.

Meie pere on optimistlik. Seni olid särkidel eespool Märtini ja Parki autogrammid ja seljal: Märtin & Park the best, tulevikus on seljal kiri: me oleme ka Möldrid. Sest perekonnanimi on Mölder.

Elu läheb edasi. Täname Markkot - ta on meile uskumatuid ja peaaegu ulmelisi elamusi pakkunud.
Kusti
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 179
Liitunud: 27 Juul 2005, 12:36

Kusti

Postitus Postitas Kusti »

Markko on Autosport International Show-l Birminghamis sõna võtnud ja öelnud, et FIA peaks tegema tööd MM-rallisarja maine taastamiseks ja kiiresti, et sari vajab autovalmistajaid rahva huvi taagasitoomiseks. Ta on seal korranud umbes sama, mis ütles Oti Kanal-2 saates, s.o. et ei näe ennast sõitmas MM-sarjas, et ei otsi hetkel midagi.
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Märtin FIAsse! :P
Akzel
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 130
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:31
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas Akzel »

Nüüd on FIA mehed ka Markko peale verised :)
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Päevalehes siis Autolehes olnud Markko Märtini intervjuu lühendatud kujul:
http://www.epl.ee/artikkel_310053.html


Markko Märtin: "Kas osalen ise tänavu mõnel rallil, küsite? Mõne ralli sõidan tänavu kindlasti."

:thumbup:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Siim kirjutas:Päevalehes siis Autolehes olnud Markko Märtini intervjuu lühendatud kujul:
http://www.epl.ee/artikkel_310053.html


Markko Märtin: "Kas osalen ise tänavu mõnel rallil, küsite? Mõne ralli sõidan tänavu kindlasti."

:thumbup:
Huvitav, milliseid rallisid ta nende all mõtles, kohalikke pusimisi või MM-l mõne ralli ???
Diagnoos- Rallisõltlane
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Eks aeg näitab.
"Come on, you can see more than that"
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

No peale avaldusi Oti saates oleks küll väga kummaline, kui ta veel sel hooajal MM-rallil osaleks, aga mine sa tea :P
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Pontiak
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 18 Okt 2005, 21:18
Asukoht: Idablokk

Postitus Postitas Pontiak »

kajakas1 kirjutas:No peale avaldusi Oti saates oleks küll väga kummaline, kui ta veel sel hooajal MM-rallil osaleks, aga mine sa tea :P
Tuleta meelde Markko sõnu-"Never say never" :wink:
Tänud Markko/"Beef"
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ostsin siis Autospordi jaanuari kuu osa ja seal on intervjuu Markkoga ja mulle küll ei tundunud, et ta oleks öelnud et ta enam WRCs üldse ei sõida.
"Come on, you can see more than that"
Pontiak
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 18 Okt 2005, 21:18
Asukoht: Idablokk

Postitus Postitas Pontiak »

Järgmise nädala pühapäeval s.o 05.02 peaks ETV Spordifookuse üks külaline olema Markko Märtin(loodan et ma ei kuulnud valesti).
Tänud Markko/"Beef"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Muuseas Oti saadet meenutades jäi mulle üks koht meelde, millest ma hästi aru ei saanud. Nimelt ütles Märtin midagi taolist, et kuni 30 eluaastani võib sellise pulliga tegeleda. Seejärel võiks juba midagi tõsisemat teha. Et nagu mida - rallisõit polegi tõsine tegevus?
Vasta