Türgi ralli tulemuste SMS teenus

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Ivar
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 21
Liitunud: 12 Veebr 2003, 17:41
Asukoht: Tallinn

Türgi ralli tulemuste SMS teenus

Postitus Postitas Ivar »

Nagu juba korra sai vihjatud, võib Türgi ralli tulemustega kursis olla ka metsas või teatris. Telejazz pakub 50 krooni eet paketti, mis peaks sisaldama katsete tulemused ja lühisõnumid ralli käigust. Iga katse kohta üks SMS, millesse mahuks katse 6-8 esimest+absoluudi 3-4 + Märtin. Uudistes saaks ka Aava käekäigust teada.
Tulemused võetakse samast august kust ka wap.auto.ee (nimesid on pisut moblapärasemaks muditud)
Väike selgitus asjast:
http://www.auto.ee/sport/uudis/03/030226-sms_indx.html

Kelle jaoks on lihtsam meilid moblale suunata, siis neile mõeldes sai kokku krutitud üks lihtne meilinglist
http://www.auto.ee/sport/maillist/maillist.php
Saadab sisestatud meilile katse 1-6+absoluudi 1-4
Sõnumid ja SMS-id lähevad teele siis kui ka tagant tulevad kiiremad künad üle joone on saanud.
Kel muresid, soove, ettepanekuid või nördimusavaldusi, võib need saata aadressis smswrc@auto.ee

Razbirajemsja

Ivar
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Tänud Ivar 8)

Kindlasti juhtub suvel, et ma ei saa iga kord rallit arvutist jälgida ja kuna mul wap puudub moblast(krdi odav Alcatel :x ) siis kasutan kindlasti seda SMs teenust. Ammu oleks pidanud midagi sarnast tegema...

Ainult see hind :?
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Üle pika aja üks hea uudis :D
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Tänud, Ivar. Hakkan seda kindlasti kunagi kasutama. Suvel läheb seda kindlasti tarvis. Peaks endalegi GPRS telefoni muretsema.
gaas on endiselt laiffi
Ivar
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 21
Liitunud: 12 Veebr 2003, 17:41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ivar »

No mind pole suurt mõtet tänada ega ka hinna pärast sõimata - mina olen ainult klaverimängija.
Asja teostus ja idee teenuse käima panekuks tuli Telejazzilt. Minult on vaid andmed tulemuste saatmiseks. Türgi ralli läheb rohkem testimise ja proovimisena.
Ettepanekuid SMS teenuse käivitamiseks on paaril korral tehtud ka varem. Seni pole reaalselt keegi hakanud asjaga jändama. Ilmselt põhjuseks operaatorite poolt SMS sõnumitele kehtestatud liiga kõrge hind.
Kunagi EOS-il sai koos EMT-ga proovitud teenust põhimõttel: saadan SMS-i ja saan tulemused, kuid see läks jandiks. Ralli ajakava ei kulge alati nööri mööda. Lollilt kalliks läheb niimodi päringute tegemine. Lisaks olid mingid tehnilised apsud, nii et laupäevased tulemuste kontroll-SMS-id sain kätte alles teisipäeva hommikul.

Väike vihje: meilide SMS-i suunamine tuleb EMT puhul odavam. Kuutasu 25.- ja sõnumeid ei maksustata. Hetkel ei oska öelda kuidas T2 ja RLE puhul on.

Ivar
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mul on RLE ja Everyday saadab tulnud meilid edasi moblale. Arvelt nagu eriti näha pole, et see üldse maksaks.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ära seda hinna märkust südamesse võta, asi lihtsalt selles, et ma vaene :oops: Tegelt tundub 50 krooni norm hind, kuna selle eest saab suht palju sms ikkagi ja ma olen kindel teenuse kasutaja, kui selleks vajadus tekkib.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

xaus kirjutas:ma vaene :oops:
Sa pole ainus :P
gaas on endiselt laiffi
Green_Day
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 75
Liitunud: 12 Veebr 2003, 22:25
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas Green_Day »

50 kr eest Türgi ralli tulemused? Seda on tõesti natuke palju. Pealegi saaks laup-pühap tulemusi ise netist vaadata. Niiet jääb vist ära.

Mailinglisti aga ikka kasutan.

Igaljuhul tänx.
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Väga hea teenus. Kiiretel nädalavahetustel kindlsati kasutan. Minuarust ei ole 50 krooni kallis maksta operatiivse info eest!
Väärt ettevõtmine, toetan Teie ettevõtmist omapoolse kasutamisega.
Green_Day
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 75
Liitunud: 12 Veebr 2003, 22:25
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas Green_Day »

See mailinglisti teenus hea, kuid lõpud lähevad mul kaotsi. Kokkuvõtvaid kohti ma seega ei näinudki tänastes sõnumites.

Probleem on selles, et everyday poolt saadetavas sõnumis on ju kõige pealt maili aadress, siis pealkiri ning siis alles sisu. Ja 148 märki ei jõuagi seega kohale.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kasutasin samuti seda mailinglisti. Lõpud jah,kadusid ära aga parem pool kui mitte midagi.
gaas on endiselt laiffi
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Täna peaks seda teenust kasutama, siis peaks nagu voodistki tõusma :)
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

Mina pean endale mingid juhtmed pähe aretama, kas arvutist või telefonist, sest ma kavatsen :sleeping:
Green_Day
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 75
Liitunud: 12 Veebr 2003, 22:25
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas Green_Day »

kas see teenus ei töötagi enam?
Vasta