WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Burns kirjutas:
Krusa kirjutas:
Burns kirjutas:Krusa, suured tänud!!!! Pilt on kohe asjast palju selgem. :lol: :lol: :lol:
Hakkas meeldima ?
Oooooooooooo jaaaaaaaaaaaa...See asi võib päris lahe ja sõltuvust tekitav olla. Iseasi mis minu tüdruk sellest arvab :D :D :D, sest ma arvan, et siis ma PS-i tagant enam ära ei tule. Andsin juba tööle ka puhkuse avalduse sisse :lol: :lol: :lol:
ega jah siis on kohe kindlasti arvamused tulemas :lol: ise lõpetasin eile öösel kl.1 vahest kimad kella 3 ni aga päris alguses sai ikka varaste hommikutundideni kimatud :lol: :lol: :lol:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Suutsin jälle katsevõidu võtta. Ja seis nüüd minu jaoks tüki maad roosilisem. Aga üks pikk katse on veel ees muidugi.
Mehhikot oli sellepärast hea sõita, et mul oli iga kurv absoluudselt peas ja teadsin kuidas nendesse minna, kus pidurdada, kus gaasi anda. Nautisin täiega sõitu.
Eile kimasin päev otsa Sardiiniat ja lõpuks hakkas päris hästi välja tulema aga ma kardan, et Mehhiko ralliga seda võrrelda ei anna. Aga loomulikult annan ma endast parima :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Ma ei saa aru kuidas te sõidate stabiilselt 20 - 30 sekki kiiremaid aegasid.
Ilmselt on ikka harjutamises asi. Kui alguses mõtlesin et, olen kaks õhtut sardiiniat lihvinud ja , et seal alles näitan kuidas sõidetakse, siis nüüd kus Burns päev otsa harjutab pean sõnad tagasi võtma. Nii palju mul aega pole, et teie tasemel sõitma hakata. Aga mine tea. Äkki võtab mul harjutamine vähem aega. Aeg näitab.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Meil Aix võtab see harjutamine vähem aega :)
Oled kuulnud, et tugevad trenni ei tee? :):)
Ok ok nüüd läheb asi juba norimiseks kätte, ärgu keegi seda isiklikult võtku.
Ise proovisin ka eile Sardiinia esimest 3 katset sõita ja ütleme nii, et sõitisin iga katse läbi u 5-10 korda ja ajad paranesid iga korraga. Loomulikult muutisn ka seadet vastavalt katsele, see tundus aitavat või siis vähemalt alateadvuses kummitas, et oh nüüd liigub paremini.
Sardiinias siis lammutame kõik Suzud jälle punktide eest.
Watch out Team Suzuki is here!!! :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

aix kirjutas:Ma ei saa aru kuidas te sõidate stabiilselt 20 - 30 sekki kiiremaid aegasid.
Ilmselt on ikka harjutamises asi. Kui alguses mõtlesin et, olen kaks õhtut sardiiniat lihvinud ja , et seal alles näitan kuidas sõidetakse, siis nüüd kus Burns päev otsa harjutab pean sõnad tagasi võtma. Nii palju mul aega pole, et teie tasemel sõitma hakata. Aga mine tea. Äkki võtab mul harjutamine vähem aega. Aeg näitab.
Ega mul tööst vabadel päevadel polegi nii palju aega mängida aga mul nüüd tööpäevad ja hommikul pakkin PS kotti ja võtan tööle kaasa ja siin aega sõita palju tahan.
Diagnoos- Rallisõltlane
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Aga vot juba eelmisel hooajal hakkas mulle silma, et sparco on ikka see, kes kipub minu ees pukte ära võtma, ka see sõit hakkab jälle seda rada minema .... kui mõni katse läheb ka vähe paremini, on ts ikka tsutike parema ajaga katse lõpus.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:Aga vot juba eelmisel hooajal hakkas mulle silma, et sparco on ikka see, kes kipub minu ees pukte ära võtma, ka see sõit hakkab jälle seda rada minema .... kui mõni katse läheb ka vähe paremini, on ts ikka tsutike parema ajaga katse lõpus.
Järelikult peab pingutama grammike rohkem ja siis saad Sparco lõpuks alistatud ka :)
Muide kaks katset veel järgi ja kõike võib veel juhtuda.
Burns on küll päris hea töö leidnud. Ma tahaks ka tööl mängida, aga vat kohe kuidagi ei saa endale seda lubada. Sealt need võidetud sekundid tulevadki. Kui teised teevad tööd, teeb Burns trenni :D
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns on küll päris hea töö leidnud. Ma tahaks ka tööl mängida, aga vat kohe kuidagi ei saa endale seda lubada. Sealt need võidetud sekundid tulevadki. Kui teised teevad tööd, teeb Burns trenni :D
Nii ta on aga mina ei ole süüdi :D :D :D
Aga ma kardan, et Sardiinias on seis hoopis teine, kuna Mehhiko ju minu lemmik, nagu sul Monte Carlo, kus on sind raske lüüa. Saaks nüüd ühe asfaldiralli võidu ka kätte oleks küll selle aastaga rahul. Kõige parem võimalus ongi selleks vast Saksamaal. Strike kui sa mäletad siis WRC-s oli meil üksteisega päris palju pusimist aga siis jäid sina peale.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Hakkas meeldima ?[/quote]

Oooooooooooo jaaaaaaaaaaaa...Iseasi mis minu tüdruk sellest arvab :D :D :D, sest ma arvan, et siis ma PS-i tagant enam ära ei tule. Andsin juba tööle ka puhkuse avalduse sisse :lol: :lol: :lol:[/quote]
ega jah siis on kohe kindlasti arvamused tulemas :lol: ise lõpetasin eile öösel kl.1 vahest kimad kella 3 ni aga päris alguses sai ikka varaste hommikutundideni kimatud :lol: :lol: :lol:[/quote]

Mul kodus elab naine aegajalt asjale kaasa, kuna seal on ju reaalne võistlus kus näha kuidas keegi sõidab. Kohati rohkem hasardis kui mina, aga jah eks see tule ikka rohkem une arvelt nagu Erry ütles.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns, sul ikka astub :) Õnnitlused.
Õnnetu katse mul see SS4 :( rütm, tuju ja enesekindlus kadusid.
Vaatap mis saab kahel järgmisel katsel, Erry juba astub kandadele...

Burns sa oled ikka segane sell, sellist privileegi ple vist kellegil, et tööl sõita saaks. Tundub, et sulle ple seda võrgu adapterit vajagi :D :D

Sparcot ärge peksge, ta on Sidruni esisõitja ja niisama tore tiimikaaslane.
PS. Sidrunid on kampas eriti kõvad vennad :D :D :D
Itaalias hakkme niikuinii saama mis kole, kui Sparcot ple....
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:
Strike kirjutas:
Burns on küll päris hea töö leidnud. Ma tahaks ka tööl mängida, aga vat kohe kuidagi ei saa endale seda lubada. Sealt need võidetud sekundid tulevadki. Kui teised teevad tööd, teeb Burns trenni :D
Nii ta on aga mina ei ole süüdi :D :D :D
Aga ma kardan, et Sardiinias on seis hoopis teine, kuna Mehhiko ju minu lemmik, nagu sul Monte Carlo, kus on sind raske lüüa. Saaks nüüd ühe asfaldiralli võidu ka kätte oleks küll selle aastaga rahul. Kõige parem võimalus ongi selleks vast Saksamaal. Strike kui sa mäletad siis WRC-s oli meil üksteisega päris palju pusimist aga siis jäid sina peale.
Mul jääb Soome vahele ja see tähandab, et Saksaks aega trenni teha 4nädalat :) Mul üks eesmärk seal poodiumile tulla. Muidugi tahtmine on taevariik :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

[quote="Krusa"]Burns sa oled ikka segane sell, sellist privileegi ple vist kellegil, et tööl sõita saaks. Tundub, et sulle ple seda võrgu adapterit vajagi :D :D

Selles suhtes võin küll tööga rahul olla, et PS saan mängida. Ei ole paljudel sellist võimalust. Aga võrgus oleks küll koos teiega lahe kimada. Ja mis minu tüdrukusse puutub, siis ta ka ikka elab mulle vahel kaasa, kirjutab aegu ülesse ja kommenteerib, et see kurv läks sul küll pikaks jne... :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

ants kints kirjutas:Aga vot juba eelmisel hooajal hakkas mulle silma, et sparco on ikka see, kes kipub minu ees pukte ära võtma, ka see sõit hakkab jälle seda rada minema .... kui mõni katse läheb ka vähe paremini, on ts ikka tsutike parema ajaga katse lõpus.
Igipõlised rivaalid :D
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Krusa kirjutas:Sparcot ärge peksge, ta on Sidruni esisõitja ja niisama tore tiimikaaslane.
PS. Sidrunid on kampas eriti kõvad vennad :D :D :D
Itaalias hakkme niikuinii saama mis kole, kui Sparcot ple....
Üks kõigi ja kõik ühe eest! :)
Vaadates kuidas teie areng Kaidiga toimub pean ma vist pensionile mõtlema hakkama :shock:.....Ka Itaalias on Citroenid eesotsas....olen selles suht kinedel. :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Proovisin korra Acropolise rallit sõita ja totaalselt täiesti mõtetud ajad on sinna ette antud. Võitsin teisi mingi c 1 min katse peale ja ralli lõppedes oligi teise koha ees edu üle kuue minuti. Ma ei saa aru kes neid aegu sinna mängu tehes on orgunnind.
Loodan, et WRC5 on selle kohapealt parem.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

...proovin ka täna Kreekat.

Kuidas Itaalia välja tuleb, kui lähedale WRC aegadele saanud olete ? Egas te niikuinii ei vasta otseselt :D aga siiski ?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:...proovin ka täna Kreekat.

Kuidas Itaalia välja tuleb, kui lähedale WRC aegadele saanud olete ? Egas te niikuinii ei vasta otseselt :D aga siiski ?
Ausalt öelda ma ei ole Itaalia JWRC aegasi WRC aegadega võrrelnudki!!!
Aga eks ma nüüd vaata ja annan siis teada :D :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Mida saan öelda Burnsi sõidu kohta-Super! Jätka ikka samas vaimus! Korralik tulemus ka Djmaddogi poolt kaotus pole eriti suur esimestega. Ise sõidan võib-olla 2-3 rallit selle hooaja jooksul
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
djmaddog
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas djmaddog »

peale monacot vaatasin et kaotan julmalt palju ning ei osanud midagi kosta selle peale.proovisin siis sõita monte SS1-te ja kohe võtsin oma parimast ajast 10 sekki maha

seega kui olex enam aega harjutada, siis olex võimalik mõned punktid noppida :)
RIP Michael Park
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

djmaddog kirjutas:peale monacot vaatasin et kaotan julmalt palju ning ei osanud midagi kosta selle peale.proovisin siis sõita monte SS1-te ja kohe võtsin oma parimast ajast 10 sekki maha

seega kui olex enam aega harjutada, siis olex võimalik mõned punktid noppida :)
Ma olen kindel, et sa mõnelt rallilt ka punktid ära tood. Nagu sa ütlesid, on asi harjutamise taga kinni. Igatahes jõudu ja ootame homse katse aegu. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta