WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kait, TUBLI :)
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No aga miks on Peugeoti meeskonnas ainult üks auto rajal ????? Nii me suurt kala ei püüa :?
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

niih kahjux minul j22b siis ajad ka saatmata sest pole harjutada üldse saanud õppida palju nüüd üks väike nädal ja itaaliaks harjutan kõvasti ja pakun kõva lahingu :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

maiko kirjutas:niih kahjux minul j22b siis ajad ka saatmata sest pole harjutada üldse saanud õppida palju nüüd üks väike nädal ja itaaliaks harjutan kõvasti ja pakun kõva lahingu :)
Samas võid ju läbi ikka sõita ja loota, et äkki kellegil ebaõnnestus ja koos trahvisekunditega saad veel viimased punktid. Mõtle igaljuhul.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Pean kurbusega tõdema, et minust on saamas harrastussõitja. Harjutamisega on probleeme. Aega pole olnud, võibolla tuleb edaspidi. Seega olulist konkurentsi ma ei suuda pakkuda. Aga õnneks on suki sukil Strike ja Kambu, niiet teised teamid värisege.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Pean kurbusega tõdema, et minust on saamas harrastussõitja. Harjutamisega on probleeme. Aega pole olnud, võibolla tuleb edaspidi. Seega olulist konkurentsi ma ei suuda pakkuda. Aga õnneks on suki sukil Strike ja Kambu, niiet teised teamid värisege.
Ära loodagi Aix, et sul ainukesena kiire on. Ei lase me midagi sul seal puhata ja kergelt võtta. Meeskond on andnud kindla käsu, et hooaja ühel rallil pead sa kindlasti olema poodiumil ja võitma meeskonnale ka katseid.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Vot jah, ma sain ka just sõimata, et selline esitus on häbi sidrunile :( Õnneks on veel Sparco ja Kait :D
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Pean kurbusega tõdema, et minust on saamas harrastussõitja. Harjutamisega on probleeme. Aega pole olnud, võibolla tuleb edaspidi. Seega olulist konkurentsi ma ei suuda pakkuda. Aga õnneks on suki sukil Strike ja Kambu, niiet teised teamid värisege.
Ära loodagi Aix, et sul ainukesena kiire on. Ei lase me midagi sul seal puhata ja kergelt võtta. Meeskond on andnud kindla käsu, et hooaja ühel rallil pead sa kindlasti olema poodiumil ja võitma meeskonnale ka katseid.
See kõlas ähvardusena :D
Ärge tekitage minus pingeid, nagu tekitati Duvalile. Siian on tõesti kiire olnud
ja sead lendavad ja ilm on kole jne, aga hetke seis näitab aja suhtes paranemise tendentsi. Lootus oli Mehhikos näidata kuidas Luukas õlut teeb, kuna see ralli mulle meeldib, aga välja tuli nii nagu alati. Mis seal ikka pean ikka ja jälle lubadusi andma. :D
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Õnnitlused Kait´ile katsevõidu puhul! Krusa te olete Kait´iga juba kiiremad kui mina....
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:See kõlas ähvardusena :D
Ärge tekitage minus pingeid, nagu tekitati Duvalile. Siian on tõesti kiire olnud
ja sead lendavad ja ilm on kole jne, aga hetke seis näitab aja suhtes paranemise tendentsi. Lootus oli Mehhikos näidata kuidas Luukas õlut teeb, kuna see ralli mulle meeldib, aga välja tuli nii nagu alati. Mis seal ikka pean ikka ja jälle lubadusi andma. :D
See mitte ei kõlanud ähvardusena vaid oligi ähvardus mr.Duval :D
Loodan, et ikka seda aega tekib sul ja saad harjutada Sardiiniaks ja ega sulle asfaldi rallid ka pole väga vastukarva olnud. Seega mis teeks kui näiteks Saksamaal plaaniks Suzude kolmikvõitu ?:):)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Ei tea mis mis meie tiimi esisõitjaga küll lahti on! :shock: Juba teist rallit viimasel kohal, kuhu Kolini kiirus on kadunud!?
Ise olen küll jah, harjumuspärasel kohal aga kui sõitu sõitsin olin juba suht väsinud ja üsna palju vigu tegin terve ralli vältel.
Kaitiga olin ka võrgus koos ja juba seal nägin mehe kiirust nii, et arvata oligi et sealt tuleb kõva andmine
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

erry kirjutas:Ei tea mis mis meie tiimi esisõitjaga küll lahti on! :shock: Juba teist rallit viimasel kohal, kuhu Kolini kiirus on kadunud!?
Ise olen küll jah, harjumuspärasel kohal aga kui sõitu sõitsin olin juba suht väsinud ja üsna palju vigu tegin terve ralli vältel.
Kaitiga olin ka võrgus koos ja juba seal nägin mehe kiirust nii, et arvata oligi et sealt tuleb kõva andmine
Seda minagi imestasin, et kuhu on kadunud Kolini kiirus. Loodame, et pole tegu selle sündroomiga, et WRCga harjunud ja väiksema autoga enam ei tule see kiire sõit välja.
Loodame, et tulevastel rallidel näeme Kolinit harjumuspärastel kohtadel, ehk siis võitlemas poodiumi kohtade eest.
No ja kui mitte varem siis Soomes peaks küll Kolin konkurentsi pakkuma kõigile. Edu igaljuhul nii Kolinile kui ka kõikidele teiste meeskonna pilootidele. Loodame, et tuleb sama põnev hooaeg kui äsja lõppenud WRC hooaeg.
Igaljuhul tõsiselt head meelt teevad mulle kodanikud Kait ja Krusa kelle kiirus on muljetavaldav.
Mis mul muud nendele meestele soovida jääb kui, et veel veidi kiirust ja ongi need võidud tulemas. GO GO GO !!!!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Hea töö Kait!!!!
Tundub, et tuleb sellel rallil kõva andmine, ma loodan vähemalt. Ja et teised katsed on samamoodi sekund sekundis. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Üks küsimus-ega keegi ei tea palju see võrgu adapter PS2 maksab???
Diagnoos- Rallisõltlane
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Burns kirjutas:Üks küsimus-ega keegi ei tea palju see võrgu adapter PS2 maksab???
siit saad vastuse oma küsimusele
http://www.helitroop.ee/?m=prod&w=show&id=140334
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Uskumatu palju annab võrgus sõit kaasa. Seal näed ära reaalsed maksimum katse ajad + saad vaadata kuidas seda sõidetakse.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns, õnne :)
Esiotsas läheb vist lammutamiseks.... Mul SS2 täielik ebaõnn :( Hooldemeeskonnale TÄNUD ja loodan, et rohkem jama ei tekita.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tundub, et rallil on moodustumas neli põnevat seltskonda. 1.Kait -Burns põhimõtteliselt peale kahte sõidetud katset on vahe olematu. 2. Kambu, Sparco, Ants Kints vahe liidritega vaid 4-6 sek ja omavahel -2 sek. 3. Krusa, Aix, Erry jagavad omavahel viimaseid punktikohti ja 4. Kolin, Djmaddog üritavad võidelda veel ennast punktikohale.
Igaljuhul minu poolt kõige rohkem edu Kambule ja Aixile. Hetkel siis Suzule tulemas sellelt rallilt 8 lisapunkti. Loodame, et see kestab kuni lõpuni :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Huvitav kuidas Kait ja Burns ennast tunnevad enne SS3 ?:)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Strike kirjutas:Huvitav kuidas Kait ja Burns ennast tunnevad enne SS3 ?:)
ega neil kerge ei ole :D Burns on vait nagu hiir sest see on ju tema lemmik ralli :D ja kaotada ei taha ta seal :lol: eks me üritame talle pinget pakkuda kuni lõpuni 8) endal tunne et poodiumi koht tuleb vist ära anda :roll:
Vasta