WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Krt miks ma oma aegu ära ei saatnud õigel ajal. :cry: Praegast oleks kolmandal kohal oma ajaga 17:16,32.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:Krt miks ma oma aegu ära ei saatnud õigel ajal. :cry: Praegast oleks kolmandal kohal oma ajaga 17:16,32.
Aga miks sa siis e saatnud. Sellest rallist pidi tulema suur Grande Finale aga nüüd on ikka paljud alt ärahüpanud!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Kolin kirjutas:Krt miks ma oma aegu ära ei saatnud õigel ajal. :cry: Praegast oleks kolmandal kohal oma ajaga 17:16,32.
oleks perses küüned istuks laes :D
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

tundub et sellelt rallilt mina punkte ei saa :( Sellega võin hooaja lõppenuks pidada MM 4 koht ja meeskondlik 3 koht :lol: oleks teised pezo mehed viimastel rallidel ka sõitnud ja väheke punkte toonud a need on ainult oleksid :?
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike , peale millist etappi on sul tehtud punktitabel. Küsin seepärast, et kui sellises järjekorras lõpetaksime, siis tootjate arvestuses läheks sitikas fordist mööda. Vahed on enne viimast katset küll väikesed, loodan, et Ants kints ja Tarmo panid viimasel katsel kõik mängu ja seega säilitame lõppkokkuvõttes edu sitikate ees. Strike loomulikult naerab juba pihku, aga sellegi poolest sureb lootus viimasena.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Noh Sparco, homme on siis see õilis päev kui üks meist kroonitakse RFC WRC4 meistriks. Mul küll närvid läbi, oma põntsu pani muidugi ka see SS5 väääääga kehv aeg, kaotasin seal ikka liiga palju aega.
Olen Nüüd JWRC Fordiga Montet ka sõitnud. Kuidagi väga harjumatu on see auto ikka. Ja mina isiklikult arvan, et just Monte just ma vahele jätangi. Kruusa peal sõita on ikka kuidagi südame lähedasem. Aga eks ma annan teada siis kui õige aeg on, millise ralli ma vahele jätan.
Ja ootame siis homset päeva.
Diagnoos- Rallisõltlane
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No nii, tundub et mõnel mehel täna öösel und ei tule :tweety: . Põnevust on enne viimase ralli, viimast katset just niipalju nagu me lootsime ja ootasime.
Mis aga uut hooaega puudutab, siis sooviksin osaleda Peugeot 206-ga. Kuna olen juba mõned testid teinud ja auto enda jaoks mugavamaks seadistanud, siis kasvõi varem aga esimestel etappidel ma osalen kohe kindlasti, mis edasi saab ... eks näis.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

mind võite Suzuki meeskonda kirjutada 8)
JA SOOVIN TULEVASELE WRC4 MM (EESTI MEISTRILE)PALJU ÕNNE
kuigi ei tea veel kes see on :D :wav:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Huvitav kaua Strike mul veel "praadida" laseb, et ta aegu ülesse ei pane. :D :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kohe kohe ilmuvad ajad. Lähima 30 min jooksul teavitan SSS ajad ja õnnitlen esimesena tänavust WRC4 meistrit.
Eile sai jõutud Hollywoodist kell 4.30 koju ja unega läks pidurdus liiga pikaks. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

JIPPIKAJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Õnne ka siin foorumi osas Burnsile. Mees tegi enda elu ikka väga raskeks kahe viimase katsega. Mul hea meel, et kolm erinevat meistrivõistlust nüüd toimunud ja igakord on olnud uus meister. Samas oleks ma võinud ka kõik ilusa ära rikkuda viimasel katsel Burnsi jaoks. Meie vahe lõpuks kõigest 0,04 :) Seega kus sa Burns mulle nüüd välja tegema hakkad? :):)
Uskumatu kui ära Burnsil viimased kaks katset vajusid. Mõlemal alles seitsmes aeg.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

ÕNNITLUSED BURNSILE :partyman: kus siis afterparty toimub?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tänud, tänud, kallid kaasvõistlejad. Jah Strike, pean sind tõesti tänama, et minust ette poole ei jõudnud. Ma isegi ei tea, kuidas need kaks viimast katset nii nihu läksid. Aga neid ma harjutasin ka kõige vähem nii, et selle pärast vast. Aga lõpp hea, kõik hea.
Ahhh et kus siis after party on. No kui te Haapsalu tulete siis võin välja küll teha :lol: :lol: :lol:
Tegelikult on see uskumatu, et ma esimesel hooajal juba võita suutsin. Aga oma roll on siin ka kindlasti selles, et ma kõikidest rallidest osa võtsin ja suutsin ka punkte noppida. ainuke ralli vist oligi Uus-Meremaa, kus ma punktiteta jäin (kui ma õigesti mäletan). Muidugi ei läinud ma ühelegi rallile selliste mõtetega, et nüüd kindlasti lõpetan, et mõni punkt saada. Igal rallil oli soov võita, kuigi mõnikord oli enesetunne kehv, kuna ei kukkunud alati hästi välja. Ja lõpp kokkuvõttes suutsin ma kolm rallit võita, mille üle on mul ka hea meel. Oleks vast veelgi rohkem suutnud aga mõnel rallil viimastel katsetel kaotasin palju aega ja pidin suu võidust puhtakls pühkima. Meelde on jäänud Saksamaa ja Hispaania, kus vahed olid lõpuks väiksemad kui sekund.
Aga lõpp kokkuvõttes on mul väga hea meel, et suutsi meistriks tulla ja tänud Strikele ja Sparcole, kellel on tahtmist seda võistlust siin foorumis vedada.
NB! Sparco ma loodan, et sa väga pettunud ei ole, et pidid niivõrd napilt kaotama.
Diagnoos- Rallisõltlane
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Burns, minu õnnitlused sulle meistritiitli võitmise puhul !!!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tänud Ants Kints.
Tundub, et Skodale oli see üldse hea hooaeg, kuna suutsime meeskondlikus arvestuses ka meistriks tulla ja muidu ka nagu igas asjas esimesed. Nii, et hooaeg läks täie ette. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Lõpuks ka arvuti taga ja seis nähtud. :) Loomulikult ei ole ma pettunud. Mina olen selle tiitli juba ühe korra võitnud ja sellest mulle piisas, sest esimene on ju see kõige magusam. Super töö kogu hooajal Burnsi poolt. Suurimad õnnitlused minu poolt värskele meistrile ja tervele Škoda tiimile. Hakkan nüüd nr. 1 oma subaru ukselt maha kiskuma, et see edasi Burnsile "pärandada".
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

No nii. Palju õnne Burns. Nüüd varba ja näpukuuned korda ja siis hakkavad ametlikud vastuvõtud või. Olid selle tiitli auga ära teeninud. Strike võiks selle RFC tulemused saata nüüd Skoda teamile ja näidata, et saab selle autoga sõita küll. Viimane SS oli ikka raju esi kümme ühe sekundi sees.
Veelkord siis palju õnne võitjale ja loomulikult ka ülejäänud poodiumi kohtadele. Loorberitele puhkama ei saa jääda, sest usun, et JWRC lihtne ei saa olema.
maiko
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Veebr 2005, 15:04
Asukoht: tartu

Postitus Postitas maiko »

sain ka nüüd maalt koju ja olen ka oma tulemusega rahul ja burnsile ka õnnitlused minu poolt vb jwrc sarjas sõidame me ühes meeskonnas kes seda teab :lol:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tänud Aix, Maiko ja Sparco!!!
Küsimus Strikele- kas hooaja kokkuvõtet ka millalgi lugeda saab. Sündmusi on päris palju olnud ju. :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta