Tsirkus USA GP-l

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kui ka BAR-i poisid viimaks silmad pähe saavad, on sel hooajal seni kõik piloodid punkte saanud. V.a. Zonta siis...
gaas on endiselt laiffi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Davidson ka mitte...
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Kui keegi siin siiralt õnnelik sel päeval,siis see on Monteiro.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Schumi manööver Barrichello suhtes oli ikka väga räpane. Väga alatu ja jõhker lüke. Shame on you, Shumi!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Fulber kirjutas:Schumi manööver Barrichello suhtes oli ikka väga räpane. Väga alatu ja jõhker lüke. Shame on you, Shumi!
Veelgi huvitavam oleks olnud, kui Rubens poleks järele andnud, mõlemad Ferrarid katkestanud, ja ka Minardi poodiumil... :lol:
gaas on endiselt laiffi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

tax kirjutas:Kui see võistlus kirja läheb, siis ma söön oma sokid ära.
Kas teed õhtusöögi, või ampsad hommikukohvi kõrvale :D
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Erki kirjutas:
Fulber kirjutas:Schumi manööver Barrichello suhtes oli ikka väga räpane. Väga alatu ja jõhker lüke. Shame on you, Shumi!
Veelgi huvitavam oleks olnud, kui Rubens poleks järele andnud, mõlemad Ferrarid katkestanud, ja ka Minardi poodiumil... :lol:
Kindlasti, sest Minardid sõitsid vähemalt ausat võidusõitu jao oleks oma võitu väärt olnud. :wink:
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:08, muudetud 1 kord kokku.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Sellest moraal: kui Jordan pistab pea ahju, teeb Stoddart sama. :P
gaas on endiselt laiffi
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Erki kirjutas: Muideks, Tillimängu ennustusi ma arvutama üldse ei hakkagi ja USA GP arvesse seega ei lähe. Ja arz on võistluse võitnud, sest ta ütles nii. :P
Milla Kanada tulemused tulevad?
nopea kun norsu
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

minu arust päevanali ole see, kui ühes Eesti F1 foorumis üks mees ütles täie tõsidusega, et Michelini kliendid oleks ju võinud hästi vaikselt sõita. :D

No johhaidii! :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Optik kirjutas:
Erki kirjutas: Muideks, Tillimängu ennustusi ma arvutama üldse ei hakkagi ja USA GP arvesse seega ei lähe. Ja arz on võistluse võitnud, sest ta ütles nii. :P
Milla Kanada tulemused tulevad?
Katsun nendega homme tegeleda.
gaas on endiselt laiffi
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

***** küll, kui selline fiasko veel jõusse jääb ning Scumm niisama oma punktid kätte saab, keelan ma kiireima ringi ennustuses M. Schumacherit pakkuda.

Seekordne ennustus jääb ära.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

nimh kirjutas:
Seekordne ennustus jääb ära.
:thumbright: no point to do it!
nopea kun norsu
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

aix kirjutas:
tax kirjutas:Kui see võistlus kirja läheb, siis ma söön oma sokid ära.
Kas teed õhtusöögi, või ampsad hommikukohvi kõrvale :D
Kui asi sellini läheb, siis ikka romantiline õhtusöök küünalde ja viiuldajaga ikka. Roaks siis sokid. Võibolla mingi hea vein võiks ka kõrval olla


Veidi ka sõidust:
Sellist käitumist poleks FIAlt oodanud. Kui tõesti varem on "ohutuse" tagamiseks tehtud palju lollimaid asju, siis nüüd ei võinud seda ühte šikaani sinna panna. Tulemuseks siis pettunud publik (ootan huviga, kui palju järgmine aasta sinna kohale ilmub, arvestades neid ameeriklasi) ja "huvitav" sõit. Minardi tegi tegelikult õieti, et oma autod rajale saatis. Korralikud punktid ikkagi tulid. Sama võib öelda ka Jordani kohta. Nagu ma aru sain, siis algselt polnud neil kummalgi plaanis sõita ja sellisel juhul oleks olnud väga põnev vaadata kahte punast ringiratast sõitmas. Omavaheline võitlus oleks väga pingetpakkuv olnud. Minardisi ja Jordaneid oli vähemalt hea vaadata. Liikusid küll nii aeglaselt kui võimalik, kuid see-eest olid korralikud punktid saadud ja see on peamine. Ma tõsiselt loodan, et selline jama enam ei kordu. Sai ennast ju pikalt valmistatud teleka ette, mugav asend sisse võetud ja võidusõitu ka ei näinud :D. Kuid samas võibolla kulus FIAle see väike meeskondade protest ära. Ehk on oodata muutusi paremuse poole, sest nagu näha, siis meeskonnad ikka päris kõigega ka niisama kergelt ei lepi. Ja sellest M.Schumacheri ja Barrichello jamast ei hakka ma rääkimagi. Tundub, et Schumacher tahab nagu midagi tõestada oma selliste manöövritega (mingi jama oli ju Monaco GPl ka temaga, kus ta tegi liiga ohtlikke möödasõite). Barrichellost kahju.
tax eriti ei tea, mida räägib
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Huvitav on see, mis edasi saab. Kas USA GP järgmisel aastal toimub? Mis Micheliniga tehakse? Kas edaspidi on tegu ühe rehvitootjaga sarjas? Kas rehvivahetused tulevad tagasi?

Ja lõpuks. Krdi triibuga rehvid tuleks ära likvideerida. Tehku rehve kitsamaks parem. Kogu see tsirkus triipude ja nende kulumisega ei mahu sellesse ühe rehvikomplekti formaati niikuinii.

Ja Bernie võiks vanadekodusse kolida. Ja FIA võiks edaspidi kardivõistlusi korraldada suurte sarjade asemel.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Muide, Schumi manööver oli äge. Ainus elevust tekitav moment kogu võistluse jooksul. Kuivõrd see reeglite piiresse jäi siis on see küll ehk jõhker, aga osa mängust. Seevastu antud olukorras, kus tiimikorraldused on keelatud, oli oli Ferrari korraldus, mis Barrichello tempot piiras ikka väga räige. Minu poolest võiks kogu loo tipuks siit Ferrarile disklafi anda ja oleks tegu veelgi originaalsema võistlusega.
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

reeglid täitmiseks

Postitus Postitas Eraisik »

loomulikult ei saa käigult reegleid muuta - ei ferrari ega mclareni ega kellegi teise kasuks. Viimasel hetkel shikaani ehitamine oleks mõttetuks muutnud KOGU aerodynaamika, kummide, mootorite arenduse SELLE etapi tarbeks. Kogu auto seting oleks vastu taevast ja mõttetu. Kõike oleks vaja nullist alustada... ja seda ainult selle pärast, et michelin oli **** ja ei saanud hakkama. KURB aga ÕIGE otsus FIAlt. Aga järgmine kord äkki tuleb minardi ja ütleb et poisid mul ei tulnud arendus välja - äkki teeme seekord nii, et ohutuse mõttes ainult tagurdame... saage aru - vahet pole millist lollust küsib üks tiim või 7 tiimi - seda enam - 7 korraga on grupiviisiline väljapressimine... neil oli 2 võimalust - vahetada tihedamini kumme või aktsepteerida trahv ja sõita prantsusmaalt toodud kummidega - neid ei huvitanud sõit vaid väljapressimine.... nii et süüdistada tuleb neid 7 tiimijuhti - nemad ise sõlmisid lepingu micheliniga - siiani oli michu parem ja kõik hüppyd - nyyd tuli pisike tagasilöök ... ei näe põhjust miks neile nende screw-upi puhul peaks kingituse tegema... Michu võttis riski - tegi hästi pidava kummi - aga kestvuse osa magas seekord maha - mingil juhul poleks tohtinud neid kvalifikatsiooniaegu ka paika jätta kui meeskonnad oleks teise setiga sõita saanud ... mis nägu te kõik teeks kui ferru järgmine etapp virutaks täis-slickiga mis 3 ringi ainult kestabki kõigile kvalifikatsioonis 5 sekise põsiku ja siis ütleb - poisid poisid need kummid on ohtlikud me nüüd võtame kapist alles õiged sõidu kummid - ma ei jõuaks seda ferrude vastast ila siis maailma foorumistest ära lugeda...

nii palju veel selgituseks - ka mulle see tänane sõit ei meeldinud kuid ma ei näe et FIA oleks midagi valesti teinud (ferrust, kes asjasse ei puutu, rääkimata)... 7 tiimi võtsid riski ja said ninanipsu - muud midagi... see on mootorisport ja leppige sellega...

ahjaa - ferru fänn ma pole ega pole kunagi olnud. ja ise kasutan ainult micheline :)
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

Fulber kirjutas:Schumi manööver Barrichello suhtes oli ikka väga räpane. Väga alatu ja jõhker lüke. Shame on you, Shumi!
see, et barrichello pikaks pidurdas oli schumi viga? seda tahtsid öelda või?
või seda, et ta võitu kuldse paelaga pakendis ära ei kinkinud vaid võitles selle eest, oli häbiväärne?
ilus see tegu teisest pitist tulles vbl polnud kuid selle asja nimi on VÕISTLUS...

muideks - ei taha seda vaidlust, et barricale pole kunagi midagi lubatud ja et ta tegelikult on miljon korda parem ja kiirem võidusõitja kui schumi... vaadake võistlusi kus nad otseselt teineteise järgi ei sõida ja siis võrrelge tempot...
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

nimh kirjutas:***** küll, kui selline fiasko veel jõusse jääb ning Scumm niisama oma punktid kätte saab, keelan ma kiireima ringi ennustuses M. Schumacherit pakkuda.

Seekordne ennustus jääb ära.
Kui üks Minardi sõitja teise surnuks sõidab või Jordani sõitja kedagi kuskil pussitab, siis on ka Schum süüdi ve?
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Vasta