F1-e hooaeg 2005!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Klien saab nüüd sõita vahemikus Montreal-Silverstone.Ning esmakordselt pärast 1993.aastat on Montrealis F1 etapi osalejate nimekirjas ameeriklane.GP2 sõitja Scott Speed saab kolmanda Red Bulli istumise alla :)
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

http://sport.etv.ee/index.php?0516709

Carlin lahkub Jordanist ning Karthikeyan ja Monteiro kaotavad ühe suure eestkostja.
Samas muutub see Jordani-Midlandi värk üha kahtlasemaks,on näha,et vene ärimudelid ei tööta sellises bisnesis nagu F1.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Renaulti start oli särav. Kiirelt ja korralikult suudeti teiste eest ära sõita. Kahjuks (või õnneks) see sära tuhmus ja mõlemad autod hoopis katkestasid. Iseenesest see rada neile ju sobis ja kiirust ka jätkus. Ferrari oli minu jaoks üllatav, eriti, kui arvestada M.Schumacheri starti ja Barrichello stardikohta. Tubli töö olid ära teinud ja nädala pärast USAs on nad kindlalt kiired (minu mäletamist mööda ongi Indinapolises ainult Ferrari võitnudki). Tõsiselt suure pettumuse valmistas Montoya. Lollid TV3 onud otsustasid näidata sel ajal reklaami, kui Montoya oma "suurepärase manöövriga" hakkama sai ja nii ma täpselt ei näinudki, mis juhtus (pole selline telekanaliplõksutaja ka, et kui reklaam on, siis vahetan kanalit). Kommentaatorid rääkisin, et Montoya tegi ühe möödasõidu ajal, mil rajal oli turvaauto. Kohati tundub küll, et see võidusõitja ei mõtle samal ajal, kui sõidab. Igatahes ma loodan, et keegi väga sõimab teda. Mina seda teeks. Räikkonen tuli aga tasa ja targu esikohale :). Kui Alonso samamoodi jätkab, siis kaotab ta tiitli Räikkonenile (hetkel pean neid kahte kõige tugevamaks konkurendiks tiitlile). Aga selle GP märksõnadeks võiks olla: Palju väljasõite rajalt ja palju katkestamisi.
tax eriti ei tea, mida räägib
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Montoya sõitis rajale punase tulega ;)
"Come on, you can see more than that"
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Frank kirjutas:Montoya sõitis rajale punase tulega ;)
Lollid on nii tiim kui Montoya. Reaalselt võeti ta sisse valel ajal, mistõttu sõit oli tal rikutud niikinii. Eks kuumal poisil läks pilt tasku ja mõistus lõpetas töö. See teda paraku ei vabanda, aga ma samas näit ei usu, et Ferraris oleks võimalik nii lollide boksiapsude tegemine.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

No McLaren on teada-tuntud oma lollide boksipeatustega. Vist ainuke meeskond, kes minu mäletamise järgi suhteliselt tihti keerab oma sõitjate sõidu metsa täna oma "taktikale". Kõige paremini on mul meeles Suurbritannia GP 2001 (vist) aastal, mil Coulthard kutsuti vist 3 või 4 korda peaaegu järjest boksi, kuna meeskond ei suutnud otsustada, kas panna alla vihmarehve või mitte.
tax eriti ei tea, mida räägib
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

See Inglise etapp oli vist ikka 2002,mil seal tõesti sadas ja DC-l PALJU hädasid oli.Tuleb endalgi meelde.
McL-is näib puuduvat selline mõtlemine nagu Ferraris (või Brawnil).Imelik on aga see,et samad vead korduvad aastast aastasse...
Vasta