WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No nii, ka minu ja alexi Jaapani ajad saadetud, enda tulemust ennustan kehvaks, kuna nädal on testidel vahet olnud ja tunne ei olnus just kõige parem, samas loodan seekord ehk alexilt paremat tulemust, kuna on ju tal istumise all siiski tehasemeeskonna auto. Mis aga järgmist etappi puudutab, siis suure tõenäosusega jääb see meil vahele, kuna esmaspäeval sõidame vahemerre varbaid leotama ja tagasi jõuame .... krt teab millal.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Nii sai viimasel tunnil sõidetud ka Jaapani ralli. Ralli möödus vigadeta peaaegu, aga sellist head tunnet ei saavutanud. Sõitsin ettevaatlikult ja peab ikka ime olema kui punkti saan. Loodan teiste Mitsu meeste peale, et nad punkte tooksid Jaapanist.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Küsimus, kes saatsis Jaapani rallia ajad Rain nime alt? Mis on RF nimi?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Nii, mina olen Jaapaniga hiljaks jäänud, puhtfüüsiliselt ei jõudnud nädalavahetusel. Seega minu ajad tulevad täna õhtul ja arvatavasti pickin siis mingi penalty üles :(
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Apr 2005, 10:08
Asukoht: Seal kus jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas Unat »

Strike kirjutas:Küsimus, kes saatsis Jaapani rallia ajad Rain nime alt? Mis on RF nimi?
Ups unustasin oma nime ka lisada. Muuda siis ära olen Unat. Subaruga sõidan.
Female Body Inspector
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Õnnitlused Kolinile SS1 võidu puhul :D :D :D :D :D :D :D :D :D
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Ärge lootke, et ma ei sõida. Lihtsalt otsustas STV server, et ei saada maili õhtul ära ja kõik.
Ma olin näinud palju vaeva, et EVOd lahti saada. Sahistasin terve hooaja läbi nädalavahetusel ja nüüd paneb mailindus sellise tala. Kuidas meil selle trahviga nüüd oligi. Et kas ma saan ainult esimesel päeval trahvid kaela?
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

aix kirjutas:Ärge lootke, et ma ei sõida. Lihtsalt otsustas STV server, et ei saada maili õhtul ära ja kõik.
Ma olin näinud palju vaeva, et EVOd lahti saada. Sahistasin terve hooaja läbi nädalavahetusel ja nüüd paneb mailindus sellise tala. Kuidas meil selle trahviga nüüd oligi. Et kas ma saan ainult esimesel päeval trahvid kaela?
minul umbes sama küsimus...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Arvan, et kuna Aix ütles mulle juba eile, et saatis ajad ära ja täna polnud need veel laekunud tehnilise vea tõttu ja saabusid hommikul siis Aix seekord pääseb trahvist. Ottiga on see teema, et kuna ta täna alles need ka reaalselt saadab siis tuleb väike trahv nagu reeglites kirjas.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:Arvan, et kuna Aix ütles mulle juba eile, et saatis ajad ära ja täna polnud need veel laekunud tehnilise vea tõttu ja saabusid hommikul siis Aix seekord pääseb trahvist. Ottiga on see teema, et kuna ta täna alles need ka reaalselt saadab siis tuleb väike trahv nagu reeglites kirjas.
Seda loomulikult juhul, kui kaasvõitlejad selleks oma nõusoleku annavad.
Kui te arvate, et peaksin trahvi saama, siis protesti ma ei esita. Tenikasport ju ja kõike võib ikkagi juhtuda. :wink:
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Avaldan oma arvamust et vähemalt aix ei peaks trahvi saama. On endal ka sama asi olnud ja pääsesin trahvist seega peaks aix ka sama võimaluse saama. Ott võiks ka trahvist pääseda sest sama viga kuigi teatas hiljem. Ikkagi esimene kord. See vaid minu arvamus...
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Reeglid on reeglid. Aga las jäävad trahvidetta. Kuna Aix ei saa trahvi siis võiks Ott ka ilma jääda. Aga see olgu viimane kord. Loodan, et nüüd teised ei hakka ka sedasi viivitama. Järgmine kord ei pääsat see enam kedagi. Vahet ei ole kas sul oli netiga jama või ei läinud meilid läbi see ei huvita enam kedagi. Tuleb trahv selga. Arvan, et kuna üks jääb trahvita siis oleks see Otti suhtes tsipa ebaaus. Keegi ei saa tõestada, et Aix ajad eila saatis aga meilbox jamas ja meilid ei läinud läbi. Siis oleks ju võinud Strikele privat messi saata ja oma ajad sinna panna. Aga jah see mäng käib ju aususe peale siis peame uskuma, et asi oli nii nagu räägitakse. Ikkagi arvan, et kui üks ei saa trahvi siis ei tohi teine ka saada. See on minu arvamus.
Ning kui Ott saab trahvi ja Aix ei saa siis ei ole siin mängus aususega suurt midagi pihta hakata. Kuna Ott tunnistas ausalt, et jäi hiljaks. Oleks ju ka võinud soiguda, et saatis juba eila ära aga ei tea miks läbi ei tulnud.
Seega ei mingit trahvi mõlemale või siis trahv mõlemale. Seda peab nüüd Strike otsustama. Vahet ei ole mida sa otsustad aga see peab olema mõlemale ühesugune. MOTT. Muidu laseme RFC juhtkonna lahti ja korraldame pilootide streigi. :wink: :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:Reeglid on reeglid. Aga las jäävad trahvidetta. Kuna Aix ei saa trahvi siis võiks Ott ka ilma jääda. Aga see olgu viimane kord. Loodan, et nüüd teised ei hakka ka sedasi viivitama. Järgmine kord ei pääsat see enam kedagi. Vahet ei ole kas sul oli netiga jama või ei läinud meilid läbi see ei huvita enam kedagi. Tuleb trahv selga. Arvan, et kuna üks jääb trahvita siis oleks see Otti suhtes tsipa ebaaus. Keegi ei saa tõestada, et Aix ajad eila saatis aga meilbox jamas ja meilid ei läinud läbi. Siis oleks ju võinud Strikele privat messi saata ja oma ajad sinna panna. Aga jah see mäng käib ju aususe peale siis peame uskuma, et asi oli nii nagu räägitakse. Ikkagi arvan, et kui üks ei saa trahvi siis ei tohi teine ka saada. See on minu arvamus.
Ning kui Ott saab trahvi ja Aix ei saa siis ei ole siin mängus aususega suurt midagi pihta hakata. Kuna Ott tunnistas ausalt, et jäi hiljaks. Oleks ju ka võinud soiguda, et saatis juba eila ära aga ei tea miks läbi ei tulnud.
Seega ei mingit trahvi mõlemale või siis trahv mõlemale. Seda peab nüüd Strike otsustama. Vahet ei ole mida sa otsustad aga see peab olema mõlemale ühesugune. MOTT. Muidu laseme RFC juhtkonna lahti ja korraldame pilootide streigi. :wink: :wink:
Mul pole midagi selle vastu kui ma trahvi saan. Reegel on reegel, seda minagi. Tehnikasport noh. Tõestada pole mul midagi ja ei kavatsegi hakata midagi tõestama. Kuidas ma saan saata privas kui mul ei läinud lihtsalt outbox-ist mail välja. Sellest sain teada alles hommikul, kui lendasin Strikele peale, et kus mu ajad on ja üllatus oli suur kui ta neid saanudki polnud. Helistasin koju naisele ja kui ta maili lahti tegi nägi kuidas mail alles siis ära läks. Võibolla oli viga minus, et ei oodanud ära kuni mail lõplikult minu juurest lahkub, aga kell oli hiline ja film oli pooleli.
Ühesõnaga paha siga, mitu viga. Kärss kärnas jne. Ausalt öeldes arvan isegi, et ajale tuleks lisada 20 sekki niiet Strike, korralda see asi ära.
Muidu jääbki see trahvisekundite lisamine viimaseks korraks.
:wink:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ei lisa ma siis seekord kellegile trahvisekundeid.
Otsus on lõplik ja enam seda ei arutata.
Ott saada palun tänase jooksul ajad ära siis saan lisada ka sind võistlejate nimekirja.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Õige otsus. Nüüd on Ott-i enda asi kas saadab täna ajad või ei.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Kolin kirjutas:Õige otsus. Nüüd on Ott-i enda asi kas saadab täna ajad või ei.
töölt varem koju ning saadetud.

ahja, unustasin kirjutada, et SS2 enne kolmandat splitti räige laks võsa vahel. ja see oli üldse katse mida no ei oska sõita
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Loodan et suudan vähemalt kellegist sel rallil ette jääda. Eile olin enne sõitnud ainult SS1 ja teised tundmatud nii et tulemus tuleb kehv.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii nüüd ma hakkan jälle seda kurja Burnsi mängima aga kui ma ise teen iga päev silm punnis peas ternni siis ma lihtsalt ei suuda. Palve Kolinile, et äkki sa teed oma SS1 aja tabelist pildi ja paned siia ülesse. Ma ei taha üldse paha pärast ja ma ei ütle enam ühtegi halba sõna. Ja ega ma muidu ka ei ütle aga ma arvan, et teised oleksid ka sellega nõus. Lihtsalt see oleks ma arvan et teiste suhtes aus sest sorry aga praegu tundub küll see aeg mulle ikka liiga kättesaamata. ja ma arvan et ei ole raske ju seda teha.
Ärgenüüd keegi pahandage aga sama värk on ju rahvusvahelises WRC ka .
Nii et palun tee seda ja siis müts maha sinu ees.
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

SS1 katse ajad on ikka totaalne ulme... umbes nagu kolmas dimensioon
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

No Problem guys hea, et Kucochit stardis pole siis oleks nelikjuhtimine.....
Vasta