WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

ants kints kirjutas:
Strike kirjutas:Kui osalejaid on ja osavõtjaid üle 10 ja kõik sidavad ka siis jätkame kindlasti ka peale seda hooaega ja WRC 5 jne..
Paljud oleks poolt sõitma JWRC sarja enne WRC5?
Kes teab mis elu toob, kuid mina olen käsi sõitma see aasta veel üks hooaeg ... meeldiks küll vaheldus, on see siis JWC või N rühma auto
ma olen ka suhteliselt kergesti mõjutatav ning jwrc autoga oleks mina osaleja ühel hooajal
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mina olen kõigega nõus, sõidan mida tahes.
Saksamaa ralli kohta nii palju, et Strikega on päris "kriitiline" rebimine. Eks siis näis, kes lõpuks peale jääb!!!!!!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Burns kirjutas:Mina olen kõigega nõus, sõidan mida tahes.
Saksamaa ralli kohta nii palju, et Strikega on päris "kriitiline" rebimine. Eks siis näis, kes lõpuks peale jääb!!!!!!
rahu rahu, tean et võidan veel selle ralli
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

WOW! SS5 ja esimest korda parim subaru piloot. NICE! :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Midagi müstilist juhtus SS5 Kambuga.
Peaaegu minut kaotust katsel liidrile ja ABS viiendalt kohalt kukkumine üheteistkümnendaks. Mis juhtus??
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

ott kirjutas:WOW! SS5 ja esimest korda parim subaru piloot. NICE! :D
Harjutamine teeb meistriks. Tubli :D
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tundub, et kõik jääb ka Saksamaal viimase katse otsustada. Vahe pole küll suur aga Strikega viimase katse otsustada jätta...aga noh mine tea, vaatame mis homme siis juhtub.
Ja õnnitlused ka minu poolt ottile, kelle kiirus on järjest kasvanud.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tänud Burnsile ja teistele võistlejatele kes lõpuni Saksamaal pinget hoidsid ja Burnsile õnnitlused MM liidriks tõusmise puhul.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Õnnitlused Strikele ralli võidu puhul! Üks küsimus ka: Millal saab sind jälle näha WRC4 MMil võistlemas? Edu sulle :)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Õnnitlused võitjale ja kõigile, kes selle ralli läbisid. Kui siiani olid minu katsete tulemused mulle üllatusena kiiremad kui lootsin, siis just viimane katse oli see, kus lootsin paremat kohta ... aga võta näpust, ei jäänud palju puudu, et Sparco oleks minu koha poodiumil haaranud. Kust te sellise kiiruse saavutasite kuuendal katsel, jääb mulle arusaamatuks.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tom kirjutas:Õnnitlused Strikele ralli võidu puhul! Üks küsimus ka: Millal saab sind jälle näha WRC4 MMil võistlemas? Edu sulle :)
Tänud õnnitluste eest. Järgmisel MM rallil mis peaks olema Türgi olen stardis. Peugeotiga alustan teste juba täna õhtul ja järgmisel nädalal siis peab ajad saatma.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Burns kirjutas:Ja õnnitlused ka minu poolt ottile, kelle kiirus on järjest kasvanud.
tead.. see on sellise maniakaalse lihvimise tulemus. ma esimesi katseid vähe testisin ning panin kogurõhu viimasele kolmele, mis oluliselt raskemad kui esimesed. ja vat see viimase katse kolmas koht oli küll üllatus :shock:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ott kirjutas:
Burns kirjutas:Ja õnnitlused ka minu poolt ottile, kelle kiirus on järjest kasvanud.
tead.. see on sellise maniakaalse lihvimise tulemus. ma esimesi katseid vähe testisin ning panin kogurõhu viimasele kolmele, mis oluliselt raskemad kui esimesed. ja vat see viimase katse kolmas koht oli küll üllatus :shock:
Väga positiivne üllatus ma arvan. Ralli seitsmes koht ja kaks punkti nii endale kui ka Subarule teevad kindlasti head meelt ka Sparcole.
Edu järgnevatel rallidel.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Super tõesti Ott! Testimisest on kõvasti kasu olnud ning minu Subaru esisõitja koht on vaat et ohus :) keep up the good work! Subarul on tõesti väga hea meel punktide ning sinu aina paraneva tempo üle!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tere, tere!
Sain ka siis lõpuks aega netti tulla. Eile päevotsa sai kartuleid pandud ja tänu sellele olin ma suht närvis kuna Saksamaa tulemuse sain alles nüüd teada. Minu õnitlused Strikele, valus kaotus sulle aga olin isegi üllatunud, et suutsin nii kiiresti sõita. Mis teha, motosport, keegi peab ju võitma ja ei ole ju vahet kui suur see võit lõpuks on. Võit on võit. Aga vägev lahing oli sinuga nii et suured õnnitlused sulle.
Olen nüüd Jaapanis ka kõvasti teste teinud ja luban, et annan seal ka kõva lahingu. Alguses oli täitsa tegemist seal sõitmisega aga nüüd kus ma olen seaded endale sobivaks saanud , ma täitsa naudin seal sõitmist. Minu meelest see seadistus mis ta seal annab on küll ikka vähe mööda aga võibolla tundub see mulle ainult nii.
Igaljuhul, jõudu kõigile Jaapani teedel!!! :lol: :lol: :lol:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

ja muidugi loodaks Stikelt järjekordset huvitavat rallikokkuvõtet ka näha. eelmised on sul küll super hästi välja kukkunud.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Ei jõudnud kahjuks Saksamaa rallit sõita, aga kui plaanitakse siin ümberkorraldusi järgmiseks hooajaks siis, mina viiks sisse testikeelu tagasi. See küll puht minu isiklik arvamus a kui seda katset niipalju lihvida siis pole see mitte ralli vaid ringrada. Lisaks säästab see ka palju aega.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:ja muidugi loodaks Stikelt järjekordset huvitavat rallikokkuvõtet ka näha. eelmised on sul küll super hästi välja kukkunud.
Tänud õnnitluste eest ja üritan kokkuvõtte ikka kirjutada kui vähegi aega saan. Loodan, et homme õhtul on see aega peale trenni veidi kirjatööga tegeleda.
Põnev lahing oli igaljuhul meil ja üks mis kindel, et kui ütled veel mõne ralli eel, et sul see ei tulnud hästi ja loodad kohta punktidel :) siis mina enam seda juttu ei usu. :)
Sulle ka õnnitlused MM liidriks kerkimise puhul.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Strike kirjutas:Midagi müstilist juhtus SS5 Kambuga.
Peaaegu minut kaotust katsel liidrile ja ABS viiendalt kohalt kukkumine üheteistkümnendaks. Mis juhtus??
:oops: mitte midagi erilist ei juhtunud aint sain minti trahvi kuna" team ei saanud autot õigeks ajaks valmis" 8) aga jaapanis annan kõva lahingu,sest see sarnaneb Soomele aint et teed on kitsamad.Praegu käib kõva trenn ja õige seatistuse leidmine muidu on kõik ok.Loodan et teised PEZO vennad ka sõidavad????
Peale seda hooaega võiks veel JWRC sõita :D sest seal enam eksimusi tagasi ei sõida :D :D :D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

kambu kirjutas:
Strike kirjutas:Midagi müstilist juhtus SS5 Kambuga.
Peaaegu minut kaotust katsel liidrile ja ABS viiendalt kohalt kukkumine üheteistkümnendaks. Mis juhtus??
:oops: mitte midagi erilist ei juhtunud aint sain minti trahvi kuna" team ei saanud autot õigeks ajaks valmis" 8) aga jaapanis annan kõva lahingu,sest see sarnaneb Soomele aint et teed on kitsamad.Praegu käib kõva trenn ja õige seatistuse leidmine muidu on kõik ok.Loodan et teised PEZO vennad ka sõidavad????
Peale seda hooaega võiks veel JWRC sõita :D sest seal enam eksimusi tagasi ei sõida :D :D :D
Sõidan sõidan olen platsis nagu raud nael kuna Jaapan on mu kõige lemmikum ralli. Ning olen seda väga kõvasti nühkinud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta