Tallinna Ralli 2005

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

RaitV

Postitus Postitas RaitV »

korraldus oli suht ****.kaiu keskmine kiirus oli 130-140 nii et jah kiire katse oli
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ise olime Fulbeirga Kaiu katse lõpus osas Keava mõisa juures. Sai veel ühe veoka Spinni nähtud viimasel katsel
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Tahtsin samasugust pilti teha aga seisin veits teises kohas ikkagi :(
2004
ja 2005

Järgmine aasta uuesti...
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mu meelest on nii lahe, et pealtvaataja programmis olev korraldaja tervitustekst on iga aasta sõna-sõnalt täpselt sama. Lõppes vist sellega, et sel aastal oleme erilist tähelepanu pööranud turvalisusele :) Kaks turvatöötajat jäid eriti meelde, esimene ütles pealtvaatajatele: "kuulge tü*ad, seal ei tohi seista!" (tegemist sisekurviga, mis oli pealegi täiesti ohutu - Kuimetsa katse suht algus, kiire vasak üle cresti). Teine jällegi kamandas vestiga kaameramehi sisekurvis lindi taha (Kaiu katse esimene järsem vasak). Tegemist oli vist välismaalastest inimestega ja pidasin vajalikuks mainida turvatöötajale, et vestiga võib seista ka lindist eespool, seepeale teatas turvatöötaja, et neid on instrueeritud nii, et ei tohi keegi lindi ees seista... Go figure!
PS. Viis punkti Subaruga rallit sõitvale venelasele, kes Alliku katsele minnes Hüüru teel pealtvaatajate autodest mööda kihutas ja neid kivirahega kostitas, tulemuseks purunenud tuleklaasid mu isa autol :P
Kasuta ikka turvavööd ka!
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

laupäeva hommikul üks turvamees teatas, et vara hommikul oli talle helistatud ja öeldud, et nüüd saab metsa sõita mõneks ajaks. kollane vest ja vile oli ka antud, aga mida teha, seda ta ei teadnud eriti. Suusatas ka veste sisekurvist minema jne. ja kippus vilistama siis, kui auto oli kadunud juba.
RaitV

Postitus Postitas RaitV »

Need turva mehed on eriti ülbed.Arvavad et kui vest on seljas siis on hullult tegija vennad ja ei lase kedagi läbi isegi neid kellel oli selleks õigus näiteks minul ja minu isal meil suurelt akna peal organisaator.Meil oli luba igale poole saada
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

hehee...mul ka turvadega hea kokkupuude seekord.Seisin siis Varbola katsel Lümandu mõisa juures kiviaia peal ja peale iga auto läbimist karjus mulle turva, et kao eest ära:D.Enne auto läbimist ei olnud sellest juttugi.Ja niimoodi igakord, lubas lõpuks mu vennale tappa anda:D.Kusjuures see kiviaed on täiesti sirge tee peal.
Lõpuks läksin sinna nõelasilma, seal oli asi rahulikum.
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Eks neid turvasid ole jah omajagu nähtud. Eelmine aasta Rakveres ei lubanud üks abipolitseinik kellegil kuhugi liikuda, sh fotograafe. Otepääl aga tahtis üks lindi purunemise pärast katse maha võtta. Ei mäletagi millal viimati turva kiitmisväärt oli.
Aga suurem tüng oli sel aastal pealtvaatajate kava.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Mul ka väike videoseeria olemas. Üritan selle üles saada varsti.
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 18 Apr 2003, 11:48

Postitus Postitas revolutsionäär »

Fulber kirjutas:Mul ka väike videoseeria olemas. Üritan selle üles saada varsti.
seda jään ootama.
neid lühikesi 5sek klippe ei viitsi lapata, enne väsib hiirenupp ära kui kõik vaadatud saab!

ise jäin ralliga rahule, kuigi käisin ainult paldiski linnakatset vaatamas. päris huvitav oli jälgida erinevate meeste sõidumaneeri ja stiili ja puhtust, mõni jõnksutas selle piduriga nii kuidas jaksas, mõni sõitis väga mõnusalt sujuvalt. kõige paremini jäi meelde jalava ning egle, just oma sõidupoolest, vähemalt seal kus ma olin :)
madcycle
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 25
Liitunud: 06 Juun 2004, 08:13

Postitus Postitas madcycle »

ei tea kuna neid Kaval Antsu punkte arvestama hakatakse?
see kord (tln rally) läks küll üsna puusse ,aga seisu tahaks ikka teada.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Video Tallinna Rallist on hetkel üleval datanetis. Nimeks "Tallinna Ralli2005(keava)"

ftp://ftp.datanet.ee/incoming/
Vasta