WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sai ka siis Kreeka SS2 sõidetud. Enne oli katse rekord mul seal 5.19,36
Esimesel korral riskisin hullult ja kaotasin oma parimale ajale 28 sekundit. Teisel korral sain ajaks 5.15,41 ja kolmandal korral oma parima 5.10,4. Subaru meeldis mulle nendes tingimustes küll väga. Võib-olla tuli see hea aeg tänu sellele, et Kreeka üks mu lemmik rallisi selles mängus.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Sõitsin eile õhtu veelkord seda Kreeka 2. Subaruga sain kolmandal korral (kui rada ja kitsad kohad juba teada olid) 5,03. Siis proovisin Ford X-ga ja parimaks jäi 4,53. Tahan sellega seda öelda, et masendav, kui aeglaselt (5,30) ma olen seda katset ralli sees sõitnud ;)

Mis järgmiseks? Pakuks välja Küprose 8. ja autoks Pesukott. Mis arvate?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

3-2 katsetega mina nüüd siis juhtimas :) No mai tea ma väga ei naudi Küprost, aga no vahet pole. OK SS8 Küpos ja Peugeot 206WRC.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kärutasin siis eile Küprost. 6,12, mis oli esialgne parim aeg seal sai peale kolmandat korda 6,02. Sõitsin aga edasi, et näha, kuidas aeg tuleb ja mingil 7. korral oli aeg 5,56. Peale seda sõitsin terve Küprose ralli Pugiga expert tasemel ja nii kõva võitu pole mul seal enne olnud, võitsin teist kohta üle pooleteise minuti.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No sai siis ka eile proovitud sõita Küprose SS8 Stavroulia/Orkondas 10,0km. Enne oli aeg mul seal katsel 6.16. Peugeotiga sain kolmandal korral parimaks ajaks 6.00,27 ja edasi ei proovinud. Sest mulle lihtsalt ei meeldi see Küprose ralli. :) Proovisin hoopis Markkoga sõita Uus-Meremaa rallit. Ja pean ütlema, et oleks kõik rallid mängus Expert tasemega nii sekund-sekundis siis oleks põnev ikka hooaega sõita.
Järgmiseks võiks siis sõita äkki kängurude kodumaal Austraalias ja autoks võiks olla Focus WRC. SS4 Gobbys1 10,3km.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii sai siis eile ära sõidetud see Austraalia SS4. Parimaks ajaks sain 3nal korral 4.42,16 (mõned vead olid ikkagi sees). Aga oma parimat aega parandasin sellel katsel ligi 15 sekiga. Kindlasti saaks seda veel kiiremini sõita.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ma kahjuks ei saa jälle tükk aega PS2-e taha ja seega seda sõita. Kuid niipea, kui see mul jälle juhtub, siis panen oma aja siia kirja.
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

tegin kah siis austraalia 4katse.. parim oli teine sõit 4.37,66 .. enne oli aeg 4.49
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tarvvi kirjutas:tegin kah siis austraalia 4katse.. parim oli teine sõit 4.37,66 .. enne oli aeg 4.49
Nu tundub, et Jälgija mõneks ajaks mängust väljas. Pane uus katse.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

Paneks võibolla Monaco 1.katse.. tundub kõige raskem ja autoks oleks lancer.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tarvvi kirjutas:Paneks võibolla Monaco 1.katse.. tundub kõige raskem ja autoks oleks lancer.
Monaco esimene katse on meil juba ammu sõidetud. Ei viiciks seda enam sõita mis juba sõidetud. Loe eestpoolt läbi need katsed, mis meil juba sõidetud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

monaco kolmas katse ntx.. auto lancer
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kas keegi on Türgi ss 7-t sõitnud ise paugutasin ja sain ajaks 3:40,76 :? ja seda Citroeniga wrc-ga. sellest ajast on võimalik veel näpistada. Päris hea rada on 8)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

See on väga hea mõte ,et türgit proovida sest seal ei ole veel keegi tahtnud sõita aga see on ju suurepärane ralli, nii et Kalkun ja SS7! Mis teised arvavad? :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Teeme siis Türgi SS7 ära pole probleemi.:) Ja ok autoks siis Sidrun WRC.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Sõitsin siis eile SS7 kalkunis ja sain ajaks kolmandal läbimisel 3.43.12 aga ei tea kas rohkem maha sealt saaks sest tuli üsna ilusti välja aga muidugi kui lõikaks sealt lagunenud hoone juurest mis peale sirgeid on siis vist natuke veel saaks :) Nüüd jään ootama kui paljuga ma teie kõigi käest ära saan? :cry:
WRCboy
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Mär 2004, 07:59

Tere rallifoorum

Postitus Postitas WRCboy »

tere kas te saaksite aidata , mul on selline mure, et kust kohast ma leiaksin sellist mängu nagu wrc2 ja,et ma saaksin seda mängu mängida internetis minu e-mail on eedu132@hot.ee palun saatke see aadres kus ma saaksin seda mängu mängida miu e-posti palun nägemiseni.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: Tere rallifoorum

Postitus Postitas Strike »

WRCboy kirjutas:tere kas te saaksite aidata , mul on selline mure, et kust kohast ma leiaksin sellist mängu nagu wrc2 ja,et ma saaksin seda mängu mängida internetis minu e-mail on eedu132@hot.ee palun saatke see aadres kus ma saaksin seda mängu mängida miu e-posti palun nägemiseni.
Loe teema eelnevaid postitusi. WRC mänge tehakse AINULT PlayStationile. Arvutiga WRC mänge mängida ei saa!
Viimati muutis Strike, 03 Mär 2004, 10:29, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sõitsin siis ka eile selle SS7 ära. Pean mainima, et lõikamis tehnikat ei kasutanud ja püsisin ikka teel nii nagu peab. Ajaks sain sellise sõiduga teisel läbimisel 3.44,23. Sellest ajast mina saaks maha veel u. 3sekki sest 3ndal läbimisel enne eelviimast splitti, kus ma vea tegin oli edu teise läbimise aja ees 3,2 seki.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Loen siin teie postitusi ja suu läheb vesiseks, tahaks kah hirmsasti juba kangutama hakata, kui ehk juba kuu aja pärast saan ka "rooli" taha. Ja siis sõidan teie poolt sõidetud katsed läbi ja panen ka siia kirja.
Vasta