Meeskonnad testiradadel

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas (Jan) »

Mistral kirjutas:
Olts kirjutas:
tugitoolifänn kirjutas:Kui Michelini kirjasid peal ei ole, siis peaks jah DMack olema
Michelinid olid all
Kas olid kohapeal või oled asjaga seotud? Ehk lisad mõne info allika kust sa seda tead. Oleks jutt usutavam. Muidu hakkab väga ArkadiT mood asi välja nägema. :)
Michelini rehvid on all jah, kirjad näha ju.

https://pbs.twimg.com/media/CwhMqZCWIAAWmrG.jpg
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Lithium »

Irw, normaalsed vennad ikka. Vaadaku enne pilte ikka ka. :D
Söörlöne!
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Olts »

Mistral kirjutas:
Olts kirjutas:
tugitoolifänn kirjutas:Kui Michelini kirjasid peal ei ole, siis peaks jah DMack olema
Michelinid olid all
Kas olid kohapeal või oled asjaga seotud? Ehk lisad mõne info allika kust sa seda tead. Oleks jutt usutavam. Muidu hakkab väga ArkadiT mood asi välja nägema. :)
Pildi pealt vaatasin.
rattaga on kah hea sõita
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1081
Liitunud: 22 Jaan 2006, 10:42
Asukoht: Tallinn

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Mistral »

Pildi pealt vaatasin.[/quote]
Selle esimese pildi pealt mina ei suutnud välja lugeda. Kuid teisel pildil näha tõesti. Tänud siiski
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas viplala »

(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas (Jan) »

stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas stout »

Kas keegi on kuulnud või teab, kas Tänak ka ootab seal testi järjekorras? Mida aeg edasi läheb seda suurema eelise saavad juba testivad sõitjad võrreldes endise VW kolmikuga. Kas hetkel on testimine vaba - võid testida palju tahad, sõida kasvõi päevad läbi? Mingist hetkest ju kindlasti on jälle piirangud peal, millal tohib testida ja millal mitte ja kui kaua - teab keegi mis ajal see kätte jõuab?
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas viplala »

Sound on kül ulme sellel masinal!
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas MadMax »

Targemad võivad parandada, aga täiesti uue auto puhul testimise piirangud pole. Kui on edasiarendus eelmise aasta omast, siis on testipäevi 42. Jost Capito pahandas, et Citroenil ja Toyotal on suur eelis sarjas aktiivselt võistlevate meeskondade ees, et saavad vabalt testida ja hiljem seda edu kinni püüda on väga keeruline. Homologeerimise kuupäev oli 1. november ja see versioon, mis sinna esitati, see ka jääb. Edasi on vist suht selline fine tuning.
Antti22
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 23
Liitunud: 24 Mai 2014, 23:39

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Antti22 »

Kuskil viimatisest intervjuust või artiklist on meelde jäänud homologeerimise kuupäevaks 1. detsember . Kas seda on siis novembri pealt edasi lükatud kuu aega või kohe algselt nii, ei tea. Aga minu arust Tänaku kuskil intervjuus käis läbi...
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Kolin »

ju siis Östberg mingi diili saanud M-Spordiga. Kas siis Dmack või Adapta. ei tahaks uskuda,e t põhi meeskonnas on. Ning kui on siis on MW suht kindlasti rahamaias ja ei loe mu kõhu tunne ütleb, et üllatusi on tulemas ja need ei ole meile kes me vaatame asja läbi sinimustvalge prillide sugugi head. Raha raha ja veelkord raha paneb paika M-Spordi lineupy. kõige parmal juhul saab Tänak Dmckiga põristada. Ma eit tea miks. Aga kuidagi paha tunne on.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1081
Liitunud: 22 Jaan 2006, 10:42
Asukoht: Tallinn

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Mistral »

Kolin kirjutas:ju siis Östberg mingi diili saanud M-Spordiga. Kas siis Dmack või Adapta. ei tahaks uskuda,e t põhi meeskonnas on. Ning kui on siis on MW suht kindlasti rahamaias ja ei loe mu kõhu tunne ütleb, et üllatusi on tulemas ja need ei ole meile kes me vaatame asja läbi sinimustvalge prillide sugugi head. Raha raha ja veelkord raha paneb paika M-Spordi lineupy. kõige parmal juhul saab Tänak Dmckiga põristada. Ma eit tea miks. Aga kuidagi paha tunne on.
+1
Mul on see tunne juba sellest päevast alates, kui VW teatas lahkumisest.
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Dubber »

Sul see paha tunne pigem pikast nädalavahetusest... :)
Mikkelsen tunneb ka end kindlalt.
Andreas Mikkelsen feels safe in terms of getting a competetive seat next season
http://www.tv2.no/a/8705719/
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas viplala »

Kas tõesti keegi usub, et Mads Östberg võidab tulevikus mõne ralli?
Kannan prille ja just sinimustvalgeid ning mina seda ei usu!
MW on vaja rallivõitu, et tõestada oma toote headust ja selleks on vaja rallisid võitma hakata.
2016 Rootsis poodium tuli pooliku ralli ja segaste olude juhusel ja Itaalias saadi poodium pärast seda kui Sordo sai 2 minutit trahvi.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas SLy »

Mistral kirjutas:
Kolin kirjutas:ju siis Östberg mingi diili saanud M-Spordiga. Kas siis Dmack või Adapta. ei tahaks uskuda,e t põhi meeskonnas on. Ning kui on siis on MW suht kindlasti rahamaias ja ei loe mu kõhu tunne ütleb, et üllatusi on tulemas ja need ei ole meile kes me vaatame asja läbi sinimustvalge prillide sugugi head. Raha raha ja veelkord raha paneb paika M-Spordi lineupy. kõige parmal juhul saab Tänak Dmckiga põristada. Ma eit tea miks. Aga kuidagi paha tunne on.
+1
Mul on see tunne juba sellest päevast alates, kui VW teatas lahkumisest.
No ilma kindlate kokkulepeteta vaevalt Hyundai ja Toyota väidetavatele pakkumistele oleks ära öeldud. Pilt
Viimati muutis SLy, 08 Nov 2016, 15:34, muudetud 1 kord kokku.
mcwax

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas mcwax »

Kolin kirjutas:ju siis Östberg mingi diili saanud M-Spordiga. Kas siis Dmack või Adapta. ei tahaks uskuda,e t põhi meeskonnas on.
No minu kõhutunne ütleb, et eks ta Adapta on. Ma ei näe, et isegi DMack seda meest peaks soovima.
Ainus ja ainus võimalus, mis mulle tunduks mingi ohukohana oleks see, et Mads käis välja rämeda papi, et saaks sõita põhimeeskonnas - ja Wilson võttis selle vastu selleks, et Ogierile palka maksta. Samas - tundub mulle kahtlane, et Ösberg võiks üldse niipalju pappi tuua tiimi... seega ikka Adapta.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas Mart_ »

Rubriigist "Kui uudiseid peale ei tule, siis imeme ise Postimehe kombel mingi skandaali välja". Saan aru, et ootamine käib ajudele, aga mingit jama ei ole mõtet toota. Juba siis usk kadunud?? Alles haibiti, kuidas Ott hakkab M-Spordi põhitiimis Ogieri selga prügiseks tegema :lol: Kui Ostberg soovib oma käe peal sõita, siis on loogiline ju, et ta soovib "kaupa" enne testida.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas soca »

no täpselt, kliendid ehk Evans ja Ostberg tahavad ka masinat testida.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Meeskonnad testiradadel

Postitus Postitas -huviline2- »

See oli ju selge, et M-sport ainsa firmana, kes tuttuusi autosid erakättesse annab, mõne maha müüb. Nendest testidest loeme välja, kes sõitma hakkavad ja väga tore, las sõidavad. See "hooaja keskpaigaks vähemalt kuus autot" oli ka ütlemine enne VW lahkumist, eks nüüd pannakse mehed 24 tunni asemel tööle 25h ja rohkem päevas ning tehakse need kuus ning lisaks seitsmes(8.-9.10....) valmis veel kiiremini, kui kliente ja raha jagub.:D Kui kõik kliendid ka kohe alguseks kätte ei saa, siis küll Wilson oma ärioskusi näitab, sest kes sõita tahavad, siis nendel muud võimalust peale ootamise polegi, sest kuskilt mujalt ja kiiremini nad seda uut autot ei saa (OK, 2011-2016 speciga võib kätt soojas hoida, kodus saab peenart rohida või siis hoopis muud ala proovida) ning kui ei kõlba, siis küll kuskilt tuleb üks või mitu uut huvilist, kes samuti hea meelega rahaga oimetuks viskavad.
Vasta