Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Homme õhtul ETV suurmeistrites Otist juttu http://sport.err.ee/v/suurmeistrid/7b77 ... a89ce9c0eb
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas w0w »

soca kirjutas:Homme õhtul ETV suurmeistrites Otist juttu http://sport.err.ee/v/suurmeistrid/7b77 ... a89ce9c0eb
Väga mõnus vaatamine. Midagi sellist ja rohkem veel tahtnuks pühapäeva õhtul ka näha. Rohkem just intervjuusid.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Saade oli tore ja kena et ralli saab sellist tähelepanu. Samas suures osas oli saade vaatega ajaloole ja hetkel toimunule.
Oleks tahtnud ka näha/kuulda vaadet lähituleviku/tuleviku - ootused, lootused, eesmärgid ja tegemised.
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas blizzard »

Manused
Capture.JPG
Capture.JPG (94.85 KiB) Vaadatud 6041 korda
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Kunst ja show kuulub rahvale :)!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Strike »

Sorry natukene off topic, kuid jagan seda infot ka siia teemasse:

Pilt

Üks tellija hüppas Oti ja Raigo mudeli tellimusel alt ära ehk siis pakkuda üks eksklusiivne Ott Tänak - Raigo Mõlder Ford Fiesta R5 auto24 Rally Estonia 2014 võiduauto. Mudel ise IXO mudeli põhjal tehtud, käsitööna. Hind 90€, kiireim saab endale. Kokku tehti neid mudeleid vaid 25tk ning nendest 20tk Eestisse tulemas.
Kellel huvi, postitus siia lehele või siis privaatsõnum.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
mcwax

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas mcwax »

Itaalia ralli siis taaskord meie mehel ikaldus, kuid juba teist rallit järjest oli võimalik rallit jälgida suhtelise rahuga - ei olnud enam igal katsel hirmu, et millal see "Tänak stopped" jälle tuleb. Uus auto ilmselgelt Otile sobib paremini. Ja kui nüüd Itaalias oldi juba sellisel "ebameeldival" rallil küllalt heas seisus ja üksikutel kiiretel katsetel ka päris tipus, siis järgmised 2 rallit peaks olema Tänaku leivanumbrid - kiired nö. sõitjarallid kus ka Raigol on lihtsam rütmis püsida. Ka autole peaks need rallid natuke säästlikumad olema.

Sisuliselt on nüüd siis tulemas rallid, mis peaks meie mehe saatuse osas olema küllalt tähtsad. Poolas ja Soomes tuleb (hoolimata ikkagi üsna väikesest kogemusest WRC autol, võrreldes enamuse konkurentidega) olla toorelt kiiruselt top3 konkurentsis, mitte tõusta sinna konkurentide eksimuste arvelt. Poola ralli on täpselt hooaja keskpunkt ja hetkel on punktiseis ikka väga kole. Järgnevad 2 rallit on selles mõttes ideaalsed lõpuspurdi alustamiseks.

Andes endale aru, et võrdleme siin Otti Ogieri ja Latvalaga, ei ootagi temalt rallivõitu. Aga "puhas" poodium mõlemal rallil oleks juba väga kõva samm järgmise aasta lepingu suunal...
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Tänak FB: Testing testing 123. great feeling to be back in the seat again for some tarmac testing!
Pilt
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Kui punktitabelit vaadata sis tundub seis ikka jah väga halb. 23 punkti ning 11. koht hetkel. Samas viies koht pole minu arust väga kaugel, 53 punkti. Järgmist kolme rallit ootan mina väga ning on tõesti Tänaku leivanumbrid. Kes ei mäletaks sis WRC2 võitu Poolas eelmine hooaeg ning vapustavat esitust DMACKI sussidega Saksa rallil kui napilt jäädi alla Tidemandile (minu arust Oti parim esitus eelmine hooaeg). Soomes on Ott nii või naa kiire.


Vaatasin, et kõige paremad kohad Otil Sardiinias olidki kõige kiirematel katsetel. SS7 katse ta võitis ja keskmiseks kiiruseks oli 108.1km/h ning SS15 oli kolmas 2.9 sekundilise kaotusega Latvalale kus Latvalal keskmiseks kiiruseks oli 108km/h.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

soca kirjutas:Kui punktitabelit vaadata sis tundub seis ikka jah väga halb. 23 punkti ning 11. koht hetkel. Samas viies koht pole minu arust väga kaugel, 53 punkti. Järgmist kolme rallit ootan mina väga ning on tõesti Tänaku leivanumbrid. Kes ei mäletaks sis WRC2 võitu Poolas eelmine hooaeg ning vapustavat esitust DMACKI sussidega Saksa rallil kui napilt jäädi alla Tidemandile (minu arust Oti parim esitus eelmine hooaeg). Soomes on Ott nii või naa kiire.
Punktitabelis on jah seis nagu ta on. Nendest n-ö põhitegijatest, kes täishooaega kaasa teevad, kõige taga (peale Kubica). Kui ülejäänud hooajalt tuleks regulaarselt top 5 kohti ning sekka 1-2 poodiumit (Poola/Soome kõige tõenäolisemad), oleks hästi tehtud. Tundub, et uue Fordiga õnnestub Tänakul olla kiiruselt esiviisiku konkurentsis, mis vana autoga enam hästi välja ei tulnud. Aga konkurente on juurde tulemas (nagu ka see Paddoni näide), mistõttu heitlus pole sealgi kerge.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Nagu uue Fiesta pealt näha siis Tänakule vana ei sobinud. Vana tundus kuidagi selline ebastabiilne.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas blizzard »

Kolin kirjutas:Nagu uue Fiesta pealt näha siis Tänakule vana ei sobinud. Vana tundus kuidagi selline ebastabiilne.
Pigem oli asi selles, et vana oli ajale jalgu jäänud ja lihtsalt aeglane, et sellega korralikku tulemust saada, tuli piiripeal sõita.
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Olarir »

Arvan, et seal on selline psühholoogiline või sisemine klõps ka üsna olulisel kohal uue autoga.
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas (Jan) »

soca kirjutas:Kui punktitabelit vaadata sis tundub seis ikka jah väga halb. 23 punkti ning 11. koht hetkel. Samas viies koht pole minu arust väga kaugel, 53 punkti. Järgmist kolme rallit ootan mina väga ning on tõesti Tänaku leivanumbrid. Kes ei mäletaks sis WRC2 võitu Poolas eelmine hooaeg ning vapustavat esitust DMACKI sussidega Saksa rallil kui napilt jäädi alla Tidemandile (minu arust Oti parim esitus eelmine hooaeg). Soomes on Ott nii või naa kiire.


Vaatasin, et kõige paremad kohad Otil Sardiinias olidki kõige kiirematel katsetel. SS7 katse ta võitis ja keskmiseks kiiruseks oli 108.1km/h ning SS15 oli kolmas 2.9 sekundilise kaotusega Latvalale kus Latvalal keskmiseks kiiruseks oli 108km/h.
Punktitabelit vaadata on jah seis üsna masendav, oleme ausad, seis on hetkel hullem, kui 2012.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas muhk »

(Jan) kirjutas:
soca kirjutas:Kui punktitabelit vaadata sis tundub seis ikka jah väga halb. 23 punkti ning 11. koht hetkel. Samas viies koht pole minu arust väga kaugel, 53 punkti. Järgmist kolme rallit ootan mina väga ning on tõesti Tänaku leivanumbrid. Kes ei mäletaks sis WRC2 võitu Poolas eelmine hooaeg ning vapustavat esitust DMACKI sussidega Saksa rallil kui napilt jäädi alla Tidemandile (minu arust Oti parim esitus eelmine hooaeg). Soomes on Ott nii või naa kiire.


Vaatasin, et kõige paremad kohad Otil Sardiinias olidki kõige kiirematel katsetel. SS7 katse ta võitis ja keskmiseks kiiruseks oli 108.1km/h ning SS15 oli kolmas 2.9 sekundilise kaotusega Latvalale kus Latvalal keskmiseks kiiruseks oli 108km/h.
Punktitabelit vaadata on jah seis üsna masendav, oleme ausad, seis on hetkel hullem, kui 2012.
vana mälu küll, aga 2012 minu mäletamist mööda tehniline rike poodiumikohta ei röövinud, vaid ta enda vead. jah, need ei maksa küll midagi, punktid saamata, ent tiimi ja mis peamine, wilson on aru saanud, et praegune kehv üldseis on natukene ka m-sporti (tehnika) süü (saamata jäänud 2 või 3 koha punktid lisada oleks seis juba parem)
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

blizzard kirjutas:
Kolin kirjutas:Nagu uue Fiesta pealt näha siis Tänakule vana ei sobinud. Vana tundus kuidagi selline ebastabiilne.
Pigem oli asi selles, et vana oli ajale jalgu jäänud ja lihtsalt aeglane, et sellega korralikku tulemust saada, tuli piiripeal sõita.
Mulle tundub, et uus masin käitub natuke rahulikumalt. Parandatud vedrustus tuleb oma tööga paremini toime kui vana.
Kristop
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 179
Liitunud: 23 Sept 2009, 21:52

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kristop »

Timur_P kirjutas:
blizzard kirjutas:
Kolin kirjutas:Nagu uue Fiesta pealt näha siis Tänakule vana ei sobinud. Vana tundus kuidagi selline ebastabiilne.
Pigem oli asi selles, et vana oli ajale jalgu jäänud ja lihtsalt aeglane, et sellega korralikku tulemust saada, tuli piiripeal sõita.
Mulle tundub, et uus masin käitub natuke rahulikumalt. Parandatud vedrustus tuleb oma tööga paremini toime kui vana.
Ott ise selgelt ütles et vedrustus jäi kõik vanaks , uuendati ainult mootorit ja diferentsiaale. Kui sul on täpsemat infot vedrustuse kohta ole hea ja pista viide ka siia.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

Kristop kirjutas: Ott ise selgelt ütles et vedrustus jäi kõik vanaks , uuendati ainult mootorit ja diferentsiaale. Kui sul on täpsemat infot vedrustuse kohta ole hea ja pista viide ka siia.
Võib olla, et eksin. Mul lihtsalt meeles, mingist Wilsoni jutust, et masin ainult väliselt sama, aga kesta all pea kõik uus.
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Füürer »

http://www.upload.ee/image/4726778/M-Sport_updeit.jpg

Siin kirjutatud, mis uuendatud ja mis jäi samaks.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Pilt
Vedrustus ja pidurid jäid kõik samaks
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta