Saaremaa ralli 2012

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
xone
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 133
Liitunud: 05 Aug 2012, 10:26
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas xone »

-Drive it like your being chased by an STI cop car.
tanel147
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 14
Liitunud: 12 Sept 2012, 08:07

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas tanel147 »

Proovin oma kiravigu parandada
Viimati muutis tanel147, 19 Sept 2012, 20:17, muudetud 1 kord kokku.
kais
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 25 Mär 2003, 20:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas kais »

Video, kus alustatakse joovate naistega (1:44 peal ka teised joomarid keelualas "baarileti" taga) näitamisega, on tõesti "haigelt" hea :) Ma satun nüüd küll musta listi, aga selline ei tohiks ralli promovideo küll olla, kus palju aega näidatakse selliseid seltskondi, keda raja ääres tegelikkuse näha ei taheta.
Prommi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 86
Liitunud: 12 Mai 2009, 14:48

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas Prommi »

tanel147 kirjutas:Jeets sôitis oma auto Mulgi rallil maha kandmisel kas on raske aru saada,
youtubeist vaata videod kui ei usu
Mureks ei ole mitte Jeetsiga juhtunu vaid su laused. Kui vaadata postitust millest asi alguse sai siis sealt ei saa aru kas sa küsid, et kas Jeetsi autost enam asja ei saa või sa nendid seda. Ei ole ju raske kirjutada korralikult kahte lauset.Nii kiire nüüd ka ei ole ju, et ei jõuaks.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas Epik »

kuidagi odava ja labase mulje jätab selline video.
Rallimies999
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 08 Jaan 2012, 21:32

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas Rallimies999 »

Suhteliselt sageli rallidel silma jäänud, et rahvas on sisekurvi lõpus, kus auto kurvi lõppu just sisse poole trajektoori võtab (siin videos 1:10 ka hästi näha) ja minuarvates on sellised kohad ju just väga ohtlikud ja mine tea, kui roolikeerajal viskab kurvi lõpus liiga sisekurvi, siis võivad sellel väga kurvad tagajärjed olla ehk sellised kohad tuleks keelualade alla toppida.
Ok, ennem katset võib vaadata, et oh hea koht vaatamiseks, aga kui ikkagi on näha, et pidevalt enamusautod nii kurvist väljudes sissepoole loobivad võiks ju turva rahva ohutumasse kohta saata.

Vähemalt mulle on jäänud selline mulje, et need on ikka jube ohtlikud kohad ja mina sellistesse kohtadesse vaatama ei kipu, kuid ju need siis ei ole nii ohtlikud kohad, et turva reageerima ei hakka.
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1128
Liitunud: 12 Nov 2011, 13:31
Asukoht: Kuressaare

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas Allu12 »

tanel147 kirjutas:Kas keegi teab head vaatamis kohti Saaremaal ?
:wink:

võta nüüd hoogu maha, registreerimine hakkab alles vedu võtma ja üle poole kuu on aega aga sa tahad juba kuskile vaatama minna :D
btw : kui tõesti tahad niiväga kuskilt juba leida kuhu vaatama minna siis vaata eelmiste aastate videosi ja uuri järgi kus hea koht sinuarust on
-helm-
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 625
Liitunud: 02 Okt 2008, 18:47
Asukoht: Kuressaare

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas -helm- »

Mina arvan,et videos oleva``baarileti`` ees on keeluala ja kust teie teate,et seal teiselpool aeda pole maaomanikud ?
Poola kivi on Eesti rallifänni jaoks sõimusõna

M.Kiiver
xone
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 133
Liitunud: 05 Aug 2012, 10:26
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas xone »

päris huvitavalt positiivne seltskond on siin :D
-Drive it like your being chased by an STI cop car.
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1128
Liitunud: 12 Nov 2011, 13:31
Asukoht: Kuressaare

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas Allu12 »

tegeltikult on kõik kes siin on hingega rallifännid ja tahaks et inimesed tulevad raja äärde rallit nautima mitte laaberdama , mis neid , kes rallit vaadata tahaks , tihti segab ;)
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas busse »

Allu12 kirjutas:tegeltikult on kõik kes siin on hingega rallifännid ja tahaks et inimesed tulevad raja äärde rallit nautima mitte laaberdama , mis neid , kes rallit vaadata tahaks , tihti segab ;)
kusjuures sellest promovideost tekkis ka tunne, et wtf kas me kutsume rahvast jooma ja avariisid otsima vöi rallielamust saama kiiretest autodest ja ilusatest kurvidest.

kusjuures saaremaale ralli ajal jooma minek on mu meelest üks mõttetult kallis ettevõtmine. tunduvalt odavamalt saaks ju kusagil tallinnas laaberdada.
piibu007
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 497
Liitunud: 21 Mai 2009, 18:44
Asukoht: Saaremaa

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas piibu007 »

Rallimies999 kirjutas:
Suhteliselt sageli rallidel silma jäänud, et rahvas on sisekurvi lõpus, kus auto kurvi lõppu just sisse poole trajektoori võtab (siin videos 1:10 ka hästi näha) ja minuarvates on sellised kohad ju just väga ohtlikud ja mine tea, kui roolikeerajal viskab kurvi lõpus liiga sisekurvi, siis võivad sellel väga kurvad tagajärjed olla ehk sellised kohad tuleks keelualade alla toppida.
Ok, ennem katset võib vaadata, et oh hea koht vaatamiseks, aga kui ikkagi on näha, et pidevalt enamusautod nii kurvist väljudes sissepoole loobivad võiks ju turva rahva ohutumasse kohta saata.

Vähemalt mulle on jäänud selline mulje, et need on ikka jube ohtlikud kohad ja mina sellistesse kohtadesse vaatama ei kipu, kuid ju need siis ei ole nii ohtlikud kohad, et turva reageerima ei hakka.
Olin ise ka seal sisekurvis vaatamas, küll natuke kurvi algusele lähemal. Turva jõudis sinna alles napilt enne esimese läbimise lõppu ja ütles seda et teda oli toodud sinna eelmiselt katselt, mis mäletatavasti turvakaalutlustel ära jäi. Turvad tegid seal niipalju, et tõmbasid selle aia äärde lindi, mistõttu publik oli sunnitus max 20cm taha poole liikuma. Niiet antud koht oli turvatöötajate osas üsna nutune. Samuti oli seal otse väliskurvis suur kivi, mille vastu sõites oleks võinud auto samuti üsna kurvalt sinna sisekurvi paiskuda.
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas mitsupitsu »

No selliseid valgejäneseid leiab vist pea igalt rallilt.Ise rsk ei seisa jalgadelgi.Ja nahh peab jooma raja ääres?Ralli on üritus kus tihtipeale käiakse perega ja tee sa lastele selgeks,miks see onu või tädi püsti seista ei suuda. Lisaks viskab endal ka korralikult ära kui mingi end kabjaksjoonud kamp sinu ette sätib ja seda muidugi linti meetermaad väljapoole venitades.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas allar9944 »

piibu007 kirjutas: Olin ise ka seal sisekurvis vaatamas, küll natuke kurvi algusele lähemal. Turva jõudis sinna alles napilt enne esimese läbimise lõppu ja ütles seda et teda oli toodud sinna eelmiselt katselt, mis mäletatavasti turvakaalutlustel ära jäi. Turvad tegid seal niipalju, et tõmbasid selle aia äärde lindi, mistõttu publik oli sunnitus max 20cm taha poole liikuma. Niiet antud koht oli turvatöötajate osas üsna nutune. Samuti oli seal otse väliskurvis suur kivi, mille vastu sõites oleks võinud auto samuti üsna kurvalt sinna sisekurvi paiskuda.
Üks turvamees oli siiski algusest peale seal, aga ta oli kurvi alguses ja tal oli seal tööd juba ülearu. Eks pole osatud arvata, et sinna niipalju rahvast koguneb kuna tavaliselt seal käputäis inimesi olnud.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas Epik »

busse kirjutas: kusjuures saaremaale ralli ajal jooma minek on mu meelest üks mõttetult kallis ettevõtmine. tunduvalt odavamalt saaks ju kusagil tallinnas laaberdada.
Minumeelest Saaremaa ralli ongi üks kohalike seas paras joomapidu ja vaevalt, et kallis lõbu. Nagu iga teine tähtsam sündmus.
Allu12 kirjutas:
xone kirjutas:päris huvitavalt positiivne seltskond on siin :D
No ausalt, ma ei tea kas selle video taga oled sina või kes iganes aga see ei ole normaalne promo video.
1) Kaameratöö on kehv. Kvaliteet veel kehvem !
2) Inimesed laaberdavad raja ääras - Ei ole sobilik ralliraja äärde kus võib olla ohus sinu elu !!! ( ehk inimesed seisavad keelu alas, võibolla enese teadmata )
3) Kas see on viimasel ajal mingi moe värk, et puberteedid tulevad siia foorumisse ?

Imo see video rikub ralli mainet - puhtalt minu arvamus.
-helm-
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 625
Liitunud: 02 Okt 2008, 18:47
Asukoht: Kuressaare

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas -helm- »

Epik kirjutas:
busse kirjutas: kusjuures saaremaale ralli ajal jooma minek on mu meelest üks mõttetult kallis ettevõtmine. tunduvalt odavamalt saaks ju kusagil tallinnas laaberdada.
Minumeelest Saaremaa ralli ongi üks kohalike seas paras joomapidu ja vaevalt, et kallis lõbu. Nagu iga teine tähtsam sündmus.
Allu12 kirjutas:
xone kirjutas:päris huvitavalt positiivne seltskond on siin :D
No ausalt, ma ei tea kas selle video taga oled sina või kes iganes aga see ei ole normaalne promo video.
1) Kaameratöö on kehv. Kvaliteet veel kehvem !
2) Inimesed laaberdavad raja ääras - Ei ole sobilik ralliraja äärde kus võib olla ohus sinu elu !!! ( ehk inimesed seisavad keelu alas, võibolla enese teadmata )
3) Kas see on viimasel ajal mingi moe värk, et puberteedid tulevad siia foorumisse ?

Imo see video rikub ralli mainet - puhtalt minu arvamus.

Arvamuse avaldamine pole keelatud, aga vingumise asemel võiks hoopis siis ise video teha ja teistele näidata,mis on viimase peal ja sobib promoks ?

Minu meelest üldse hea,et keegi midagi teeb !
Poola kivi on Eesti rallifänni jaoks sõimusõna

M.Kiiver
xone
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 133
Liitunud: 05 Aug 2012, 10:26
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas xone »

Huvitav on see,et inimesed ainult vinguvad nagu eestlastele kohane,andke andeks et selle video siia postitasin siis,loodan näha et teete lähiajal mõne parema,siis on vähemalt tegevust mille kallal õiendada . :)
btw. video pole minu tehtud nagu eelnevalt midagi silma hakkas.
-Drive it like your being chased by an STI cop car.
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas svs89 »

antud videos on kasutatud ka minu filmitud klippe kuigi minu käest pole keegi luba küsinud ja ka teiste klippide puhul. Minu materjali võib kasutada ainult rallyvideos.net ja vaevalt,et selle promo video tegija sealt poolt ka luba küsinud ega sellest ei piisa,et kirjeldusse on kirjutatud ''Used by Rallyvideos.net clips.'' Sellist reklaami pole meile vaja.
Viimati muutis svs89, 21 Sept 2012, 13:22, muudetud 1 kord kokku.
Battery
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 09 Juun 2010, 13:47

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas Battery »

PALUN LÕPETAGE se hädaldamine siin ,kopp ees juba ,tahaks uudiseid siin lugeda saaremaa rallist.

07. A7 0 IOFIN ALEXEY / MEDVEDEV DMITRY RUS HONDA CIVIC MEDVEDEV DMITRY 20.09.2012 - 11:43:39

Kas nimekaim või president ise :D ??
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Re: Saaremaa ralli 2012

Postitus Postitas umm »

svs89, Sander on samuti üks RV filmijatest.

Kes muide teevad seda hobikorras ja oma kuludega, vabast ajast ja vingumata kohtades, kuhu tavainimene ei satu (liiga pikk maa jala käia ja tasuta bussi ka ei ole). Ja heita seda ette, et filmime tehnilistes kohtades, kus pahatihti miskit juhtub, ei saa kuidagi (timole vastus). Keegi ei keela aktiviseeruda teatul huvigrupil ja teha koostööd ja näidata oma tehtut. Nii oleme juba mitu aastat omavahel Rallyvideose seltskonnaga läbi käinud, infot, kogemusi ja tehtud jaganud - ja nii ka jätkame.

Omaette teema on antud juhul tõesti, miks Sander luba ei küsinud ja mitte mingil juhul ei poolda ma laaberdajate promomist.
Vasta