Rally Sweden I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
E.H.R.G
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 201
Liitunud: 08 Veebr 2008, 13:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas E.H.R.G »

No miks ka mitte rallifoorumi talvekart. Näeks näod ka ära, kes siin kõvad klaviatuurivõidusõitjad on :) Pakun, et osadel pole siin veel lubasidki !
vibulane
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 92
Liitunud: 14 Juun 2005, 11:02

Postitus Postitas vibulane »

E.H.R.G kirjutas:No miks ka mitte rallifoorumi talvekart. Näeks näod ka ära, kes siin kõvad klaviatuurivõidusõitjad on :) Pakun, et osadel pole siin veel lubasidki !
Kaldun ka seda arvama 8)
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Täiesti emotsioonitult ja ropendamata homne stardlist
http://www.rallysweden.com/wp-content/u ... c.-5.6.pdf
fLame0n
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 182
Liitunud: 09 Aug 2011, 20:07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fLame0n »

klaviatuurivõidusõitjad
Vot see on täpne sõna !




Tänak noor talent ja lihsalt ei taha kiirustada , kuigi tahtis täna kõikidel näidata et kiirus tal on ,aga lõppes halbasti
Ega sellest elu ei lõppe

Aga jah ,juhtub !
Tänak saab kogemusi ja kindlustus ja siis kõik saavad :)

Head ööd kõigile
Ott Tänak Maailma Meistriks!
Pilt
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

laika kirjutas:Mul paar sõpra kiruvad Tallinna liiklust ja vaheletrügijaid ka hullemini.
Tallinnas ju ainult nii saabki sõita, et suguelundid autos lendavad. Hea, et minu igapäevast tööle-koju sõitu keegi ei lindista. Ei julgeks pärast tsiviliseeritud inimestele otsagi vaadata :P

Aga üks väike aps ja üks väike emotsioon... eks see nii käibki. Elu läheb edasi ja suure tõenäosusega näeme kruusal juba see hooaeg seda, mida kõik fännid loodavad. Ega katsevõidudki tulemata saa jääda, kui isegi Wilson on mõned kätte saanud :)
Väikevend
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 191
Liitunud: 17 Juun 2011, 22:44
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Väikevend »

laika kirjutas: Ja nendele kes kiruvad Oti või Henningu,või isegi pisi-Wilsoni sõiduoskusi on mul üleskutse,lepime Laitses aja kokku ja vaatame kui kiired Te ise olete.
Laitses tahaks isegi jälle sõita, kuid pole kahjuks neid kirunud, seega vist ei kvalifitseeru:)
Liigapalju võimsust on peaaegu piisav...
MikeEST
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 55
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:51
Asukoht: Lisakatsetel ja kaardilugeja kaisus
Kontakt:

Postitus Postitas MikeEST »

Mis kus, Laitsesse :) heameelega :) Klaviatuuriga, sim rooliga, päris aparaadiga, mõnuga, andke teada kui minek :)
vibulane
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 92
Liitunud: 14 Juun 2005, 11:02

Postitus Postitas vibulane »

Mehed, Colin on Motors TV-s
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

tglt ma ise alguses mõtlesin, et hakkan ka seda tavaliikluse teemat sisse tooma. sesuhtes, et laitse rallifoorumi kart vms poleks mingi küsimus. kasvõi talvel. ma siiski ei usu et head-to-head talvel kartidel lastakse? tean, et sõidetakse, aga kas ka head-to-head või aint aja peale?
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Kena kokkuvõte, kes veel ei teadnud siis Colin Clark ja Julian Porter teevad kommentaari.. seda kirjutasin ka mõned päevad tagasi aga ega keegi tähele ei pannud.

Korralikult lumes kinni 'pardavideo mees''
Pilt
TaaviJ
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 136
Liitunud: 19 Nov 2011, 22:12

Postitus Postitas TaaviJ »

Siin siis hetked SS7 katselt - väljasõidud Sordo, Tänaku ja Loebi esituses, ühes ja samas kurvis. Loeb teatavasti kaotas sellega 2 minutit. Võib öelda, et Otil ja Sordol oli õnne, et sama saatust ei pidanud jagama...
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

kui keegi Laitse asja ette võtab ma käpp. Pole väga kagele autoga ronida ka, asi see siis otsustada, kas kart või bmw, mis raja kõrvalt võtta.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

E.H.R.G kirjutas:Ärge nüüd võtke väga südamesse. Ikka juhtub. Vahest tuleb ette olukordi kus ka kaardilugeja peab toonitama pärast, et "ma ju ütlesin, et ...kinni krt". See on meeskonna sport, kus ikka eksitakse vahel. Ärge nüüd Kuldarit sellepärast "mutta trampige"!
Kunagi ütles mulle kuldsed sõnad, selline mees nagu Vello Õunpuu. Kui kaardilugeja eksib ja auto tee peale jääb, pole mõtet enam meeskonnal koos edasi sõita! Mehed peavad üksteis usaldama. Ja eks ikka viskab apsakaid sisse, mõlemalt poolt.
Ja ärge arvake, et see viga meelde ei jää. Mul endal käib siiamaani unenägudes üks lollakas viga kummitamas :) Vigadest ju õpitaksegi. Mehed on alles oma karjääri alguses.
Hea E.H.R.G, kogu minu lugupidamse juures Sinu vastu, palun, ära pane pahaks, et Sinu postituse külge hakkasin :? Aga samas, Sinu postituses käib taas läbi õigustus ühe inimese poole, kelle vastu üpris mitmeid aastaid on "tagareas" selgelt öeldud, et ta ei ole maailma parim . . .
Me kõik teame, et Ott on maailma parim rallisõitja, aga selle tiitli kinnitamiseks peaks piloodi kõrval istuma maailma parim kaardilugeja :cry:
Sõitis Urmo, sõidab Ott . . .

Minu ja "tagarea" mõtete taaskordseks kinnituseks on Oti-Kuldari SS2-e väljasõidu sisekaamera salvestus, mille sisu on hulga inimesi ajanud tsensuuri ja teelpüsimise (ehk ellujäämise) teemal erinevaid tundeid väljendama . . .
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Synt3r
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 402
Liitunud: 13 Jaan 2011, 13:55

Postitus Postitas Synt3r »

Vaatasin kah selle palju räägitud video ära. Ja mulle tundub, et võiks kuidagi lühemalt kaarti lugeda või siis eestikeel ei luba lühemalt öelda. Peaks sellel juhul legendi kirjutamise üle vaatama ja mõtlema inglise peale üle minemist.
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1128
Liitunud: 12 Nov 2011, 13:31
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Allu12 »

http://www.rtbf.be/sport/moteurs/detail ... id=7536843 .. pange videod ja 4 video ...jah et seal siis on see matsu koht sorry kui see juba õeldud on.. alates 5.30 ..
Vasta