Rallye Monte-Carlo I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
raivo2506
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 06 Jaan 2011, 18:31

Postitus Postitas raivo2506 »

Tänud väikevend
siim0607
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 77
Liitunud: 18 Jaan 2012, 17:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas siim0607 »

Aga Ogier teeb head sõitu. S2000 masinaga ikka päris hästi paneb
Speed is everything!
jaani8
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 501
Liitunud: 09 Veebr 2008, 16:15

Postitus Postitas jaani8 »

Õhtul ole näha, kas Eurosport kokkuvõttes Ogieri (s2000) 4ndat kohta ka mainib. Peaks ju uued tuuled olema.
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

Maurini kokkupuude seinaga (mäega):

http://www.youtube.com/watch?v=dFOtIyJ8PvQ
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

ma lihtsalt ei saa aru või no tegelikuses saan, kuid see selleks. Viimased 2-3 lehte on ikka sellist topeltkirjutamist täis, et paha hakkab. Kui kellelgi on palju vaba aega, siis ta võib teha enda online tekstkommentaari, kuid foorum võiks ikkagi jääda reaalsete mõtteavalduste kohaks. Jah, olen ka ise paaril korral eufoorias kirjutanud lause a'la: "OTILT HEA AEG" või "NEUVILLE ON VÄLJAS", kuid katsun seda üldjuhul vältida.

Need 4-7 korda topeltpostid rikuvad foorumi ära lihtsalt. Näiteks isegi vahest sirvin mobiiliga foorumit ning siis on täthsa info eristamine, vabandage väga, mõtetust või korduvast infost väga raske.

Lisaks kõigele tundub mulle, et enamus siinses teemas sõna võtnud on uued liikmed. Uute liikmete liitumine on minu meelest väga tore ja tervitatav, kuid selliste kohatute küsimuste esitamine: "MIKS WRC.COM TULEMUSI EI NÄITA" on samuti tobe. Esimese asjana (kuna tegu on tänase päeva jooksul loodud teemaga) võiks tšekata 1. lk-d, kus kodanik Strike, siinkohal kiidusõnad temale kogu info lisamise eest ja kõike muud, on teinud kõigile elu mugavaks rääkides lahti ralli eelloo ja lisanud kõik vajalikud lingid, mida ralli jälgimiseks vaja.

Saan ka aru, et foorumi haldaja ja modedel pole ilmselt aega uuendustega siin lehel tegeleda, kuid näiteks sellise "läbula" või chati tekitamine WRC-rallide ja miks mitte ja eestikate etappide jaoks, poleks üldse paha mõte. Šnitti võiks võtta rattaprofid.ee lehelt http://www.rattaprofid.ee/online ning sealt valida suvaline üritus. Seal all on väga normaalne kommentaarium, kus elavamate rattatuuride ajal, tour de france, vuelta käib päris tihe andmine ja chat. Rallifoorum võiks siiski jääda normaalsete arutelude kohaks, mitte taoliste kiireloomuliste uudiste edastamiseks.

Pikk jutt, s*tt jutt, aga loodan, et rahvale jõudis kohale, mida öelda tahan.
Tänan tähelepanu eest!
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

Rahuneks?
Enamus samasisulisi kordussõnumeid on sama minuti või 1-2 minuti sees.

Mis tähendab seda, et kõik kirjutajad arvasid, et on esimesed info edastajad ega näe teiste postitusi. Operatiivsus maksab rohkem kui mõned korduva infoga postitused lgemise aega võtavad. Eriti veel juhtub kui alustad lehe lugemist ja kirjutad oma kommentaari lugemisega lehe lõppu jõudes - siis on sinu ees 2-3-4 minutit vana leht mis on lugemise pluss kirjutamise + postitamise aeg.
Sellised asjad on lihtsalt loomulikud.
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 192
Liitunud: 07 Mai 2011, 16:33

Postitus Postitas kambuu »

[quote="muhk"]ma lihtsalt ei saa aru või no tegelikuses saan, kuid see selleks. Viimased 2-3 lehte on ikka sellist topeltkirjutamist täis, et paha hakkab.
liitun sinu arvamusega
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Muhk, see x-kordades sama info postitamine on olnud osa iga rallipäeva teemas algusest saadik. Kuna tegu pole chat'iga ja iga inimene ei refreshi lehte iga viie sekundi tagant, siis on vältimatu see, et postitatakse mitu ühesugust kommentaari erinevate inimeste poolt.

Minu arust võiks selle virisemise ära lõpetada "topelt postituste" teemal, eriti rallipäevade teemades. Muudes teemades esineb seda harva, aga taolistes teemades olen mina näinud vist tervet ühte lehekülge, mis on postitatud mingi 10 sekundi sees erinevate inimeste poolt.

EDIT: Ja nagu näha, siis Eraisik jõudis minust paar minutit kiiremini sama sisuga postituse kirjutada.
"Come on, you can see more than that"
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Mnjaa... uus põlvkond rallifoorumisse peale tulemas. Hormoonid möllavad ja näpud sügelevad.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 192
Liitunud: 07 Mai 2011, 16:33

Postitus Postitas kambuu »

Kaimar
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 63
Liitunud: 08 Jaan 2012, 18:18

Postitus Postitas Kaimar »

Kuigi kasutaja on mul uus olen rallifoorumit kasutanud juba aastaid, Hr.Muhk, mina tõlgendan sõna foorum kui kohta kus saab vabalt teistega arutleda erinevate asjakohaste teemade põhjal ning kus võib samuti ka enda arvamust avaldada.
MikeEST
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 55
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:51
Asukoht: Lisakatsetel ja kaardilugeja kaisus
Kontakt:

Postitus Postitas MikeEST »

Äh, tugitooli sportlasi on ju erinevaid, kes karjub teleka või arvuti ees, kes keksib mööda tuba või sööb vaikselt krõpse kui mängus pöördepunkt toimub, temperamendid erinevad. Igaüks elab omamoodi kaasa? Vähemalt on meil ühine huvi :)
Rallimies999
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 08 Jaan 2012, 21:32

Postitus Postitas Rallimies999 »

eWRC lehel uurides, siis vaadates SWRC arvestust siis seal on ainult 2 sõitjat peale SS4?? PWRC's samuti ainult 1 nimi kirjas peale SS4, kuid katsetel on ajad kirja saanud S2000 ja PWRC masinaid rohkem!?
jliivak
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 137
Liitunud: 20 Jaan 2010, 11:44
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa

Postitus Postitas jliivak »

muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Frank kirjutas:Muhk, see x-kordades sama info postitamine on olnud osa iga rallipäeva teemas algusest saadik.
Selles jama ongi, et kõik peavad seda rallifoorumi lahutamatuks osaks. Nagu midagi ei saaksi ette võtta. Aga olgu peale, elame edasi nii nagu on. Luban, et ei tee .blogspot.com teemalist lehte selleks, et oma arvamus ja ettepanek elluviia!
Kaimar kirjutas:Kuigi kasutaja on mul uus olen rallifoorumit kasutanud juba aastaid, Hr.Muhk, mina tõlgendan sõna foorum kui kohta kus saab vabalt teistega arutleda erinevate asjakohaste teemade põhjal ning kus võib samuti ka enda arvamust avaldada.
Väga õigesti ütled, mina tõlgedan ka rallifoorumit kui kohta, kus saab asjakohastel teemadel arutada. Antud juhul pidasingi silmas postitusi, kus otseselt ei arutleta.

Katsun seda OT-i enam mitte jätkata.
Rallimies999 kirjutas:eWRC lehel uurides, siis vaadates SWRC arvestust siis seal on ainult 2 sõitjat peale SS4?? PWRC's samuti ainult 1 nimi kirjas peale SS4, kuid katsetel on ajad kirja saanud S2000 ja PWRC masinaid rohkem!?
ntks SWRC klassi puhul ongi nii, et ogier selles arvestuses ei sõida, kuigi sõidab S2000 masinal. Ta ei kogu seega ka SWRC punkte, vais saab üldkoha järgi WRC punkte, kui esikümnesse mahub.
Viimati muutis muhk, 18 Jaan 2012, 19:23, muudetud 1 kord kokku.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Mulle just meeldibki vaadata kui äksion käib ja vennad muudkui postitavad igast pahna, elu käib vähemalt. Tähtsaid uudiseid võid lugeda uudiste portaalidest.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

hea vahepala rallipäeva lõpetuseks: http://www.youtube.com/watch?v=kH9FU-hBnWo
meh
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 13 Nov 2011, 11:53

korduvpostitused

Postitus Postitas meh »

Sekundeerin selle korduvpostituste teemal kasutaja "muhk" sõnavõtuga.

Inimesi, keda huvitab _operatiivne_ info, jälgib seda nii ehk naa otse mõnd tulemusi edastavast saidist või kuulab ralliraadioest. Ehk siis - kes on see sihtrühm, kellele te seda infot postitate siin, et selle katse aeg oli selline? Neile, kes tagantjärgi peaks foorumit lugema, ei paku see midagi. Need, kes samal hetkel foorumit jälgivad, teavad seda niigi.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

väga korralik pilt, kui arvestada seda, et eurospordil oi väga väikene etteteatamisaeg:

http://www.rtbf.be/sport/video/detail_r ... id=1566463
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: korduvpostitused

Postitus Postitas Ruutu »

meh kirjutas:Sekundeerin selle korduvpostituste teemal kasutaja "muhk" sõnavõtuga.

Inimesi, keda huvitab _operatiivne_ info, jälgib seda nii ehk naa otse mõnd tulemusi edastavast saidist või kuulab ralliraadioest. Ehk siis - kes on see sihtrühm, kellele te seda infot postitate siin, et selle katse aeg oli selline? Neile, kes tagantjärgi peaks foorumit lugema, ei paku see midagi. Need, kes samal hetkel foorumit jälgivad, teavad seda niigi.
Need, keda huvitab vaid asjalik info ja kontrollitud jutt, lugegu uudisteportaale ja muud sarnast. Mulle ei meeldi üldse selline asi, et piiratakse ja kästakse kõike nii teha, nagu endale meeldib. Las inimesed postitavad, see lisabki asjale vürtsi. See on vaba maailm ja vaba riik, inimesed võivad normaalsuse piirides kõike postitada. Lõpetaks äkki selle ohkimise ära?
Vasta