2011 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

muhk kirjutas:oot, kas arvate, et tänak siis juba järgmine aasta latvala kõrval abu dhabis?
see oleks muidugi väga tore uudis, aga mina võtaksin siiski tagasihoidlikumaid samme. pigem ikka esimene hooaeg b-tiimis. aga no kui võimalus antakse ja ootusi liialt kõrgeks ei kruvita (teame kõik seda eesti meediat ja üleüldse eestlasi) siis oleksid tõesti jõulud varakult pärale jõudnud.
B tiimi kohad on rahakatele. Sinna pole mõtet trügida.
rattaga on kah hea sõita
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Olts kirjutas: B tiimi kohad on rahakatele. Sinna pole mõtet trügida.
Päris nii se ikka ei ole.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Timur_P kirjutas: Ma arvan, et kui Oiger läheb VW-sse, siis võib Ford aastaks Latvala tiimi kaaslaseks palgata ka Petter Solberg-i. Ott sõidaks aasta B-tiimis ka koguks kogemusi.
Petteril oli kunagi sarnane leping nagu Otil praegu, aga kuna Petter lõpetas lepingu ja läks Subarusse siis väga ei usu, et Wilson Petteri uuesti enda tiimi võtaks.
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

Oletame ,et Ogier läheb ikkagi VW-sse ja Petterit ei võeta,siis jäävadki Wilsonil järele ainult kaks meest- Tänak ja Ostberg.Rohkem reaaalseid kanditaate ma nagu A-teami kohale ei näe.
Võrreldes Tänakut ja Ostbergi,valiksin mina Wilsoni asemel Tänaku.Ostbergil on küll rohkem kogemusi,aga Otil rohkem annet ja tahet ja A-teami saamine tõstaks Oti motivatsiooni mitmekordselt.
Ja mis puutub meeskondlikkesse punktidesse,siis tähtis on ju,et oleks esisõitja,teist punktidele sõitjat saab ju meeskond enne igat rallit vahetada.Ja usun et ega Hirvonen Citikas,pole just ka nagu "kala vees",kes igalt rallilt meeskonnale häid punkte toob.

See arutelu küll vast liiga minu(meie) mätta otsast vaadatult,aga mina teeks Wilsoni asemel niimoodi. :)
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

laika kirjutas:Oletame ,et Ogier läheb ikkagi VW-sse ja Petterit ei võeta,siis jäävadki Wilsonil järele ainult kaks meest- Tänak ja Ostberg.Rohkem reaaalseid kanditaate ma nagu A-teami kohale ei näe.
Võrreldes Tänakut ja Ostbergi,valiksin mina Wilsoni asemel Tänaku.Ostbergil on küll rohkem kogemusi,aga Otil rohkem annet ja tahet ja A-teami saamine tõstaks Oti motivatsiooni mitmekordselt.
Ja mis puutub meeskondlikkesse punktidesse,siis tähtis on ju,et oleks esisõitja,teist punktidele sõitjat saab ju meeskond enne igat rallit vahetada.Ja usun et ega Hirvonen Citikas,pole just ka nagu "kala vees",kes igalt rallilt meeskonnale häid punkte toob.

See arutelu küll vast liiga minu(meie) mätta otsast vaadatult,aga mina teeks Wilsoni asemel niimoodi. :)
Üldiselt jagan sinu vaatepunkti, aga praegusel hetkel ei saa küll öelda, et Otil oleks annet rohkem kui Madsil. Annet on suht raske mõõta ning kui vaadata mõlema mehe tulemusi, siis Madsi tulemused on hetkel tugevamad. Eks ta on rohkem sõitnud kah. Ja üheks argumendiks võib olla ka Adapta rahad. Miks nad peaks eraldi tiimi tegema, kui saaksid selle raha eest hoopis Fordi põhitiimis sõita.

Aga lootused on nende vangerdustega igatahes päris kõrgele aetud ja suhtkoht kindel on vähemalt see, et näeme Otti järgmisel aastal kuskilgi tiimis WRC-ga sõitmas. Kõige tähtsam on, et terve hooaja saaks ikka kaasa sõita, et võimalikult palju kogemusi saada.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

miks te latvala ära unustate? üks koht on a-tiimis ju raudselt tema oma? ja muidugi tekib ka küsimus, et äkki a-tiimis hakkavad sõitma KOLM kvaliteetset ja head sõitjat, sest olgem ausad paar rallit kaasa teinud al-qassimi seda ju kindlasti pole
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Eks see tiim poolenisti Al-Qassimi oma ongi juba ja tema sõidab nii nagu tema tahab ja kus tahab. :D
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

võrdusmärki abu dhabi ja al qassimi vahel näevad kindlasti kõik, aga mis ma tahtsin oma jutuga öelda oli see, et miks koguaeg räägitakse, et a-tiimis kaks pilooti/nime. neid võib ju rohkemgi sinna tilkuda juurde.

aga no oti osas: fantaseerida ja mõelda ju võib, ag laskmata karu nahka jagada pole ju ka mõtet, et ka a- või b-tiim, eriti kui on veel selgusetu, kas ford üldse backupib m-sporti (aga eks see on vaid juriidiline küsimus veel vms).
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Jah nii Latvalal kui ka Otil leping ju M-Spordiga. Seega kui Ford ei toeta enam M-Sporti siis võime järgmine aasta näha Fordi põhimeeskonnas sõitmas Ken Blocki ja Travis Pastranat. Loodame, et jõuludeks on asi selge. vastasel juhul jääb meeskonna ettevalmistus algavaks hooaja puudulikuks

Otti puhul pole minu jaoks vahet kas ta sõidab A või B või hoopis Ö meeskonnas. Peaasi, et tal oleks võimalus teha kaasa kogu hooaeg.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

allar9944 kirjutas:
Olts kirjutas: B tiimi kohad on rahakatele. Sinna pole mõtet trügida.
Päris nii se ikka ei ole.
Pidasin silmas, et Stobart oli puhtalt klientidele, kes sõitmise eest peale maksavad. Novikov, Aava, Ostberg, H.Solberg...
Noore Wilsoniga oli ilmselt eraldi lugu.
rattaga on kah hea sõita
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Noorel Wilson-il oli sammuti 5 aastane leping nagu Ott-il, seega ma ei välistaks Ott-i sõitmist b-tiimis.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kusagil pole ju kirjas, et nn. B meeskond üldse tuleb
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kriim
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 30 Sept 2010, 12:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kriim »

Off topic kommentaar, kuid tõsiselt häirib see, kuidas paljud foorumlased Tänaku eesnime käändes kasutavad. Eestlaste nimesid tuleb üldjuhul käänata sama moodi, nagu käänduvad eesti sõnad, seega Ott : Oti, Otile, Otti, Otist jne... Igasugu ülakomad ja sidekriipsud on nimede puhul välistatud.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Kriim kirjutas:Off topic kommentaar, kuid tõsiselt häirib see, kuidas paljud foorumlased Tänaku eesnime käändes kasutavad. Eestlaste nimesid tuleb üldjuhul käänata sama moodi, nagu käänduvad eesti sõnad, seega Ott : Oti, Otile, Otti, Otist jne... Igasugu ülakomad ja sidekriipsud on nimede puhul välistatud.
+1
et ega ta ei ole mõni konnasööja või taoline, kellele igasugu ülekomasid ja muid kriipse igalepoole toppima peaks.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Olts kirjutas:
allar9944 kirjutas:
Olts kirjutas: B tiimi kohad on rahakatele. Sinna pole mõtet trügida.
Päris nii se ikka ei ole.
Pidasin silmas, et Stobart oli puhtalt klientidele, kes sõitmise eest peale maksavad. Novikov, Aava, Ostberg, H.Solberg...
Noore Wilsoniga oli ilmselt eraldi lugu.
Latvala oli ka klent?
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Noo...kui aus olla, siis oli ta seda A-tiimis ju ka alguses ( või on ka praegultki?).
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas enn tarka »

Kriim kirjutas:Off topic kommentaar, kuid tõsiselt häirib see, kuidas paljud foorumlased Tänaku eesnime käändes kasutavad. Eestlaste nimesid tuleb üldjuhul käänata sama moodi, nagu käänduvad eesti sõnad, seega Ott : Oti, Otile, Otti, Otist jne... Igasugu ülakomad ja sidekriipsud on nimede puhul välistatud.
tahtsin juba ammu midagi taolist kirjutada,sest julmalt ajas närvi see....
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Postitus Postitas Tux »

enn tarka kirjutas:
Kriim kirjutas:Off topic kommentaar, kuid tõsiselt häirib see, kuidas paljud foorumlased Tänaku eesnime käändes kasutavad. Eestlaste nimesid tuleb üldjuhul käänata sama moodi, nagu käänduvad eesti sõnad, seega Ott : Oti, Otile, Otti, Otist jne... Igasugu ülakomad ja sidekriipsud on nimede puhul välistatud.
tahtsin juba ammu midagi taolist kirjutada,sest julmalt ajas närvi see....
+1
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

-huviline2- kirjutas:Noo...kui aus olla, siis oli ta seda A-tiimis ju ka alguses ( või on ka praegultki?).
Mis asja? Latvalast räägid või? :D
marioEst
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas marioEst »

Vasta