2011 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Rajareits kirjutas:
rallikas54 kirjutas:No poisil on suu ikka nii lukku pandud, aga õige ka:)
Lihtsalt niisama kuulaks, miks see õige on? :P
No ilmselt on teisigi autotootjaid, kes tahaks nii kiiret venda endale saada.
Ja kuna kõige sellega on seotud ikka palju raha ja suured tuleviku plaanid, siis pigem hoitakse suu lukus.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Mulle tundus antud ERR intervjuu väga siiras ja ei tundund küll et tal oleks suu lukus või varjanud midagi. Küsiti ka kas on võimalik et ta sõidab Fordi tehasemeeskonnas järgmine aasta, minu jaoks oli see natuke imelik küsimus enne tema esimest WRC autoga starti WRC sarjas. Vaevalt Ford võtaks endale sõitja otse S2000st ilma, et oleks tal lasknud kordagi WRC'ga sõita, see oleks liiga ulme. Sellepärast ongi ta Suurbritannias WRC'ga stardis et saaks selgema pildi, kui kiire ta tegelikult on ja siis hakkavad ka plaanid järgmiseks aastaks paika loksuma.
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai 2009, 10:52

Postitus Postitas rallikas54 »

Siirusest pole ma midagi rääkinud, lihtsalt see ongi, et pole lubatud midagi öelda. Rajareitsile: Õige on see selle, kuna eile lõppes alles hooaeg ja täna juba räägime uuest hooajast? Veidike vara ju võinii:)
matu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1149
Liitunud: 08 Apr 2003, 08:50
Asukoht: Ülenurme

Postitus Postitas matu »

rallikas54 kirjutas:Siirusest pole ma midagi rääkinud, lihtsalt see ongi, et pole lubatud midagi öelda. Rajareitsile: Õige on see selle, kuna eile lõppes alles hooaeg ja täna juba räägime uuest hooajast? Veidike vara ju võinii:)
siiruse tiimist kord kõik algas... :lol:
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

kas mitte sirius ei olnud see? ma saan muidugi aru, mis sa mõtled :D
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Postitus Postitas Mart_ »

muhk kirjutas:kas mitte sirius ei olnud see? ma saan muidugi aru, mis sa mõtled :D
SYRUS RALLY TEAM is da name :lol:
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

aix, et siis kui räägid et Sul on leping, siis teised kaotavad Sinusse kohe huvi? Või kui räägid, et pole lepingut, siis ka keegi Sind ei taha?
St kuidas see mõjutab siis ikkagi?

rallikas54, ilmselgelt on praegu juba hilja järgmiseks aastaks plaane teha ju.. ?

Seletage mulle palun lihtsalt, miks see salatsemine hea on..? Konkreetselt.. :P
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas domaza »

Rajareits kirjutas: Seletage mulle palun lihtsalt, miks see salatsemine hea on..? Konkreetselt.. :P
Näiteks, kui keegi selle tulemusena "kinga saab", siis on parem seda teatada pärast hooaja lõppu ...
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

domaza kirjutas:
Rajareits kirjutas: Seletage mulle palun lihtsalt, miks see salatsemine hea on..? Konkreetselt.. :P
Näiteks, kui keegi selle tulemusena "kinga saab", siis on parem seda teatada pärast hooaja lõppu ...
Miks?
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Rajareits kirjutas:
domaza kirjutas:
Rajareits kirjutas: Seletage mulle palun lihtsalt, miks see salatsemine hea on..? Konkreetselt.. :P
Näiteks, kui keegi selle tulemusena "kinga saab", siis on parem seda teatada pärast hooaja lõppu ...
Miks?
sellele küsimusele teavad vastust ainult asjaosalised ise.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Tegelikult oleks see imelik kui Ott oleks öelnud, et ta sõidab järgmisel aastal WRC Ford'iga, kuna Ford ei ole veel ametlikult teadanud, et nad jätkavad ralliga.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Postitus Postitas raulito »

Fordi poolt tuli vist eelmine või see kuu jätkamise osas roheline tuli.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

raulito kirjutas:Fordi poolt tuli vist eelmine või see kuu jätkamise osas roheline tuli.
´

raulitol on õigus. Ford jätkab WRC-s, uudis oli suht ammu juba.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Rajareits kirjutas:Seletage mulle palun lihtsalt, miks see salatsemine hea on..? Konkreetselt.. :P
Kuna kogu mäng keerleb suurte rahade ümber, siis oleks väga nõme, kui üks osapooltest teataks asjadest mitu kuud varem. Võistkondadel on sponsorid, autotehased ja veel muud huvigrupid taga, seetõttu tehaksegi ametlikke pressikaid/presentatsioone, et kõikide osapoolte huvid oleksid kaitstud. Oleks äärmiselt ebaprofessionaalne, kui sõitja (antud juhul Ott), teataks lepingust varem, kui seda on teinud võistkond (antud juhul arvatavasti MSport) oma ametlikul pressikal sponsorite värvides ja juuresolekul.

Inimesed, omage nüüd natukene kannatust ja püüdke kasvõi natukene asjadest aru saada ;) Kannatust ja veelkord kannatust ....
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Karlip kirjutas:
raulito kirjutas:Fordi poolt tuli vist eelmine või see kuu jätkamise osas roheline tuli.
´

raulitol on õigus. Ford jätkab WRC-s, uudis oli suht ammu juba.
Ametlikku uudist pole olnud, kõik mida sa senimaani oled lugenud on kõlakad ja kinnitamata andmed. Samas peab tunnistama, et kus suitsu, seal ka tuld ja siinkirjutaja on ise ka arvamusel, et Ford jätkab ning kuuldavasti 5-aastase plaaniga (jah, need kuulsad Wilsoni viisaastakud :D).

Elame-näeme, senimaani on kõik spekulatsioonide tasemel.
Viimati muutis cali, 24 Okt 2011, 23:45, muudetud 2 korda kokku.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Rajareits kirjutas:
domaza kirjutas:
Rajareits kirjutas: Seletage mulle palun lihtsalt, miks see salatsemine hea on..? Konkreetselt.. :P
Näiteks, kui keegi selle tulemusena "kinga saab", siis on parem seda teatada pärast hooaja lõppu ...
Miks?
Põhjus on lihtne. Meedia. Parem on lasta meedial keerutada tolmu ülesse ning seega saada tasuta reklaami. Kui kohe välja öelda, siis on üks lugu ning finito. Kui ei avalikustata, siis on kõmu ja spekulatsioonid, mis toidavad ajakirjandust ning sellega kaasneb tasuta media exposure.
"Come on, you can see more than that"
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Ford'i otsus tuli ilmselt juba mõnda aega tagasi, muidu oleks Christian Loriaux võttnud vastu WV pakkumise. Ma mõtlesin pigem seda, et Ford ei ole ametlikult teadanud oma jätkamisest ega tehase tiimi järgmise aasta sõitjaid. Enne seda vaevalt tuleb mingeid uudiseid Otti järgmise aasta tegemiste kohta.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Minu arust oled õigel teel oma arvamusega.

Teretulemast foorumisse :)
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas ivar80 »

Pahv tulistab nüüd iga päev uue ja "põrutava" uudise Tänakust :P
http://sport.postimees.ee/609534/mm-eta ... a-rundama/
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

mu meelest on nagu see meie meeste rallide kajastamine selline hooti..praegu räägitakse ühest uudisest mitu päeva mitmel uudisel. siis kui miskit reaalselt toimub, siis teinekord ei tule neil meeldegi uudis teha :P
Vasta