Norra ralli 2009 II päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

võitleja kirjutas:ei puutu küll teemasse aga kas keegi teab kuidas läheb siim plangil läti rallil?
Hetkel on minu teada alles esimesed lõpetanud.
Rallime Mönuga !
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

võitleja kirjutas:ei puutu küll teemasse aga kas keegi teab kuidas läheb siim plangil läti rallil?
Ei lähe veel kuidagi,esimene katse algas alles 12.21
AHenri
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 354
Liitunud: 29 Juun 2008, 16:43
Asukoht: Elva
Has thanked: 1

Postitus Postitas AHenri »

rally kirjutas:
võitleja kirjutas:ei puutu küll teemasse aga kas keegi teab kuidas läheb siim plangil läti rallil?
Hetkel on minu teada alles esimesed lõpetanud.
jah, esimesed 6 alles, jälgimiseks: http://autorally.lv/?pid=2&lng=lv&id=10&comp=1&ss=1
võitleja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 246
Liitunud: 08 Veebr 2008, 17:59

Postitus Postitas võitleja »

suured tänud info eest
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

Plangi I katsel 14 ajaga,2WD-s teine
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1078
Liitunud: 24 Mai 2006, 18:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sk8erboi »

väike võrdlus 2007 vs 2009

mountain1 stage:

aava kaotus loebile 2007: suzukiga 1:35
aava kaotus loebile 2009: fordiga 0:58

mingi kala peab olema siin kuskil, et kõiki tegureid arvestades paranemine nii vähe on.

2007 results: http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=40 ... =&stage=11
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Dubber »

Mina kannaks Urmsiku ikka siis maha, kui ta enam ei sõda, seniks... tuld
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Dubber kirjutas:Mina kannaks Urmsiku ikka siis maha, kui ta enam ei sõda, seniks... tuld
Õige jutt. Peaksime Urmole toeks olema raskel hetkel. Milleks need fännid siis on? Kas selleks et väikse tagasilöögi eest maa sisse taguda?
8)
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

KidrA kirjutas:Olgu auto kui jama tahes ja legend kui paigast ära aga Wilsonile ja Ogierile alla jääda ja Novikoviga pea samas tempos sõita...seal mängib rolli ka sõiduoskus ja kogemus. Halvasti võib minna aga mitte nii halvasti nagu Urmol läheb. Eks jääme siis järgmist rallit ootama, kui hooaeg samamoodi jätkub siis on ta karjääril edaspidiseks kriips peal. Aga loodame kõike paremat, et saab autoga sinasõbraks ja seadistused paika ja võibolla üllatab veel...
A mida juttu. Et siis 0.5 ebaõnnestunud ralli põhjal teeme üldistuse Urmo sõiduoskuse kohta? Mine vaata vähe eelmiste rallide tulemusi, mida sa kindlasti väga hästi tead. Kui Markko läks Peugeotti sai ta pidevalt ja igal rallil Bosse käest peksa, muidugi niikaua kui Bosse neljal rattal püsis. Kas nüüd lepime kokku, et Bosse oli andekam mees kui Märtin? Ma saan aru kui sellist sappi loobivad inimesed, kes ralli köögipoolega kursis pole.

Mõtelge nüüd vähe selle peale, millistes tingimustes on saanud selleks ralliks valmistuda Urmo ja millistes ntx Henning ja Wilson, kellel see krt teab mitmes ralli Focus WRC'ga. Ei ole mina see paduoptimist, kes ütleks, et kõik on tip-top, aga no mida halada, kui on selge, et sellel rallil on midagi lahti. Kui selleks hooajaks peaks asi läbi olema, siis kindlast mitte selle ralli tulemuse pärast vaid eelmiste rallide lambi väljasõitude, sponsorite rahade vms pärast.l

edit: kuna Kidra vana sõber :) , siis tahaks lisada, et ei olnud see mõekdud ainult talle vaid ka kõigile teistele, kes Wilsonit ja Aavat elu eest võrdlevad.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
smartass
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Nov 2005, 16:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas smartass »

tegelt on nii, et head tehnikat ja rohket harjutamist ei saa konkurentidele pahaks panna. kui endal seda pole ja harjutada pole saanud, on see ikka oma viga küll.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Ei tasu jah aavat materdada selle pärast...

ralli on selline kus üks pisiasi on paigast ära ja unistuseks hea tulemus jääbki...

Ja see kehtib ka meistrite kohta...
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

kajakas1 kirjutas: Kui Markko läks Peugeotti sai ta pidevalt ja igal rallil Bosse käest peksa, muidugi niikaua kui Bosse neljal rattal püsis. Kas nüüd lepime kokku, et Bosse oli andekam mees kui Märtin? .
Kas see pidi mingi nali olema või? Bosse on minu mälu järgi ilmameister. MM minu teada mitte. Millest me räägime???
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Dubber »

Ja kui Urmo ralli alguses ütles avalikult, et võtab tasa ja targu, ju see siis kogu meeskonna taktika oli, ma arvan, et mudu poleks teda üdse rooli lastudki.

Urmo: "Kle, ma täna ei julge kimada, libe ja... külm ka, et veeretan tööpäeva vaikselt õhtusse."

IRL- oleks talle lihtsalt head aega öeldud...

Ah, mis siin ikka ennustada. Vaatame, mis täna-homme juhtub ja siis edasi...

On ju tegelt olnud üsnagi põnev ralli.
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Mina toetan iagl juhul Urmot, mis sest, et kehvasti läheb, talverallid pole tal hea külg olnudgi ja Ford pole tal käpasgi veel võrreldes teiste Fordidega. :)
Rallime Mönuga !
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Eraisik kirjutas:
kajakas1 kirjutas: Kui Markko läks Peugeotti sai ta pidevalt ja igal rallil Bosse käest peksa, muidugi niikaua kui Bosse neljal rattal püsis. Kas nüüd lepime kokku, et Bosse oli andekam mees kui Märtin? .
Kas see pidi mingi nali olema või? Bosse on minu mälu järgi ilmameister. MM minu teada mitte. Millest me räägime???
Mis sa nüüd öelda tahtsid, ei saand aru
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Bosse pole ilmameister minu teada. :D
Rallime Mönuga !
sapakas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Jaan 2004, 16:30

Postitus Postitas sapakas »

kajakas1 kirjutas:
KidrA kirjutas:Olgu auto kui jama tahes ja legend kui paigast ära aga Wilsonile ja Ogierile alla jääda ja Novikoviga pea samas tempos sõita...seal mängib rolli ka sõiduoskus ja kogemus. Halvasti võib minna aga mitte nii halvasti nagu Urmol läheb. Eks jääme siis järgmist rallit ootama, kui hooaeg samamoodi jätkub siis on ta karjääril edaspidiseks kriips peal. Aga loodame kõike paremat, et saab autoga sinasõbraks ja seadistused paika ja võibolla üllatab veel...
A mida juttu. Et siis 0.5 ebaõnnestunud ralli põhjal teeme üldistuse Urmo sõiduoskuse kohta? Mine vaata vähe eelmiste rallide tulemusi, mida sa kindlasti väga hästi tead. Kui Markko läks Peugeotti sai ta pidevalt ja igal rallil Bosse käest peksa, muidugi niikaua kui Bosse neljal rattal püsis. Kas nüüd lepime kokku, et Bosse oli andekam mees kui Märtin? Ma saan aru kui sellist sappi loobivad inimesed, kes ralli köögipoolega kursis pole.

Mõtelge nüüd vähe selle peale, millistes tingimustes on saanud selleks ralliks valmistuda Urmo ja millistes ntx Henning ja Wilson, kellel see krt teab mitmes ralli Focus WRC'ga. Ei ole mina see paduoptimist, kes ütleks, et kõik on tip-top, aga no mida halada, kui on selge, et sellel rallil on midagi lahti. Kui selleks hooajaks peaks asi läbi olema, siis kindlast mitte selle ralli tulemuse pärast vaid eelmiste rallide lambi väljasõitude, sponsorite rahade vms pärast.l

edit: kuna Kidra vana sõber :) , siis tahaks lisada, et ei olnud see mõekdud ainult talle vaid ka kõigile teistele, kes Wilsonit ja Aavat elu eest võrdlevad.
Täiesti nõus sinuga, olen isegi paduoptimist ja loodan, et urmo suudab kõrgemaile astmele tõusta aga...
Vaadakem jwrc sõite, küll rehv puruks, küll miski muu jama ja nüüd wrc-s.. eelmine aasta, kraav, kehva, kraav jne.. see aasta, kraav, kraav+kehva....
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

rally kirjutas:Bosse pole ilmameister minu teada. :D
No jumala eest mees,puhka jalga.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

smartass kirjutas:tegelt on nii, et head tehnikat ja rohket harjutamist ei saa konkurentidele pahaks panna. kui endal seda pole ja harjutada pole saanud, on see ikka oma viga küll.
Ei no see teema läheb täitsa käest ära. Et kui sa pole juhuslikult aafrika farmerist miljonäri või tiimipealiku poeg vaid juhuslikult Aava, Wilks, Meeke või Andersson siis on see su enda viga, et pole miljoneid letti laduda?
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

Rainy kirjutas:
Eraisik kirjutas:
kajakas1 kirjutas: Kui Markko läks Peugeotti sai ta pidevalt ja igal rallil Bosse käest peksa, muidugi niikaua kui Bosse neljal rattal püsis. Kas nüüd lepime kokku, et Bosse oli andekam mees kui Märtin? .
Kas see pidi mingi nali olema või? Bosse on minu mälu järgi ilmameister. MM minu teada mitte. Millest me räägime???
Mis sa nüüd öelda tahtsid, ei saand aru
Et mis siin aru saada on? Realiseerimata potentsiaal ei maksa mitte punast krossigi. Bosset hakata mingite "oleksite" najal maha tegema on pehmelt öeldes väiklane. Bosse on ilmameister, MM ainult "oleks".

Kuradi kahju, et mida aeg edasi siis MM häid saavutusi naeruvääristatakse selliste fännide poolt. Hakkab vaikselt meenutama seda kuidas Brezhnevile 30a pärast II maailmasõja lõppu riputati kaela 5 kuldtäht ma ei mäleta mis lahingute eest. Mida aeg edasi seda kangem mees. Ma ei tunne MM'i kuid minul isiklikult oleks sitaks piinlik kui mu kaela teenimata loorbereid vägisi topitaks.
Vasta