Soome ralli 2008 osalejate nimekiri

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No kui Aava teel püsib siis usun, et on küsija puntikohtadel. Ehk isegi top 5.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Mina hoian pöialt Aavale ja kõikidele soomlastele ja Loeb kindlasti võita ei või.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

tuks kirjutas:Mina hoian pöialt Aavale ja kõikidele soomlastele ja Loeb kindlasti võita ei või.
Nagunii võidab kiirem, osavam ja julgem sellel rallil
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Jah, kuid selleks võiks olla Latvala või Hirvonen. Loeb-i poolt mina absoluutselt ei ole.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

tuks kirjutas:Jah, kuid selleks võiks olla Latvala või Hirvonen. Loeb-i poolt mina absoluutselt ei ole.
mina just pooldan ennemini Loebi. Latvala ja Hirvonen said minu silmis suure miinuspunkti nende trikitamistega.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

kristjanmust kirjutas:
tuks kirjutas:Jah, kuid selleks võiks olla Latvala või Hirvonen. Loeb-i poolt mina absoluutselt ei ole.
mina just pooldan ennemini Loebi. Latvala ja Hirvonen said minu silmis suure miinuspunkti nende trikitamistega.
Sama siin, kuigi mulle algul Loeb väga ei sümpatiseerinud, siis mida aeg edasi, seda sümpaatsemaks mees on saanud. Seda mitte ainult võitude pärast, vaid see kuidas ta käitub, väga rahulik natuur ning sõitjana ikka suht üliinimlik siiamaani olnud. Mees, kes saavutanud nii palju rallivõite ja nii vähe rajalt välja sõitnud - kas see selles suhtes mingi uus rekord äkki pole?

Pealegi ajab jubedalt keema see soomalste igaaastane tuututamine, kuidas Soomes pole neid võimalik võita (isegi Markko võidu kohta ju arvatakse, et see oli "koba") ja kuidas nad ikka täie auruga lähevad peale. Kui keegi MTV3 lehte loeb, siis seal ju lubas Hirvo Loebile korralikult selja prügiseks teha. Senimaani pole aga neist peale Grönu keegi Loebi Jyväskylas edestada suutnud, nii et seekord ma tõsimeeli loodan ja ootan tema võitu. Latvala kõige suurem vastane talle, aga usutavasti eksib taaskord :). Peaelgi tegemist Aava tiimikaaslasega, kes on näidanud, et pole kade mees ja jaganud ka meie parimale piloodile ohtralt näpunäiteid ja õpetussõnu. Tegemist minu arust kõige sümpaatsema piloodiga WRC-s.
Silwer
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 181
Liitunud: 09 Veebr 2008, 15:22
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Mulle ka Loeb sümpatiseerib. Muljetavaldav on ka see kui heaks üks asfaldispets on saanud lumel ja kruusal.

Aga eks muidugi tuleb Aavale pöialt hoida. Mingeid kohti talle ei ennustaks aga hea meel oleks kui ta saaks ilma tehniliste viperusteta ja väljasõitudeta näidata oma taset sõitjana.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

cali kirjutas:
kristjanmust kirjutas:
tuks kirjutas:Jah, kuid selleks võiks olla Latvala või Hirvonen. Loeb-i poolt mina absoluutselt ei ole.
mina just pooldan ennemini Loebi. Latvala ja Hirvonen said minu silmis suure miinuspunkti nende trikitamistega.
Sama siin, kuigi mulle algul Loeb väga ei sümpatiseerinud, siis mida aeg edasi, seda sümpaatsemaks mees on saanud. Seda mitte ainult võitude pärast, vaid see kuidas ta käitub, väga rahulik natuur ning sõitjana ikka suht üliinimlik siiamaani olnud. Mees, kes saavutanud nii palju rallivõite ja nii vähe rajalt välja sõitnud - kas see selles suhtes mingi uus rekord äkki pole?

Pealegi ajab jubedalt keema see soomalste igaaastane tuututamine, kuidas Soomes pole neid võimalik võita (isegi Markko võidu kohta ju arvatakse, et see oli "koba") ja kuidas nad ikka täie auruga lähevad peale. Kui keegi MTV3 lehte loeb, siis seal ju lubas Hirvo Loebile korralikult selja prügiseks teha. Senimaani pole aga neist peale Grönu keegi Loebi Jyväskylas edestada suutnud, nii et seekord ma tõsimeeli loodan ja ootan tema võitu. Latvala kõige suurem vastane talle, aga usutavasti eksib taaskord :). Peaelgi tegemist Aava tiimikaaslasega, kes on näidanud, et pole kade mees ja jaganud ka meie parimale piloodile ohtralt näpunäiteid ja õpetussõnu. Tegemist minu arust kõige sümpaatsema piloodiga WRC-s.
Täpselt!
Ka ise olen sellest soomlaste laiamisest kuulnud.
Mina ootaks Soomest kas:
1. Loeb
2. Solberg
3. Aava
või siis
1. Solberg
2. Loeb
3. Aava

Soomlased kodurajal poodiumilt välja!
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

cali kirjutas:Pealegi ajab jubedalt keema see soomalste igaaastane tuututamine, kuidas Soomes pole neid võimalik võita (isegi Markko võidu kohta ju arvatakse, et see oli "koba") ja kuidas nad ikka täie auruga lähevad peale. Kui keegi MTV3 lehte loeb, siis seal ju lubas Hirvo Loebile korralikult selja prügiseks teha. Senimaani pole aga neist peale Grönu keegi Loebi Jyväskylas edestada suutnud, nii et seekord ma tõsimeeli loodan ja ootan tema võitu. Latvala kõige suurem vastane talle, aga usutavasti eksib taaskord :).
Hirvonen edestas eelmisel aastal suht kindlalt Loebi, võites seejuures 4 katset(ühel võrdne aeg bossega) Loebi ühe vastu. Loeb tunnistas ka,et nende kahe mehe kiirus käis talle seekord üle jõu. Ise pakun,et kui Hirvonen ja Latvala suuremaid vigu ei tee, edestavad nad mõlemad Loebi.

2007 esikolmik:

1st 3 Gronholm, Marcus
Ford Focus RS WRC 07 FI A8 2h 57m 26,1s --:--
2nd 4 Hirvonen, Mikko
Ford Focus RS WRC 07 FI A8 +24,2s --:--
3rd 1 Loeb, Sebastien
Citroen C4 WRC FR A8 +1m 09,9s --:--
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Kas mitte Loebil ei olnud mingeid väikseid jamasid autoga? Midagi taolist on mul meelde jäänud ja seetõttu ka ei pidanud seda Hirvoneni 2. kohta nüüd puhtalt sõiduga löömiseks. Võin muidugi eksida ka.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

ma mäletaks nagu kuskilt kohast ka midagi sellist, et hirvonen puhtalt seda ei saanud.
minu isiklik lemmik on Soome ralli 2004 Killeri I katse :D seal näitas Hirvonen, kes ta tegelt on
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

cali kirjutas:Kas mitte Loebil ei olnud mingeid väikseid jamasid autoga? Midagi taolist on mul meelde jäänud ja seetõttu ka ei pidanud seda Hirvoneni 2. kohta nüüd puhtalt sõiduga löömiseks. Võin muidugi eksida ka.
Mina mäletan, et Hirvonen püsis alguses isegi suht bosse tempos ja Loeb ütles, et tema neile kahele puhta sõiduga seekord vastu ei saa. Mul oli terve aeg seal ralliraadio kõrvas ja mulle ei meenu küll,et Loebil oleks probleeme olnud. 2 meest olid lihtsalt kiiremad. Vb. mälu petab :D
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

kristjanmust kirjutas:minu isiklik lemmik on Soome ralli 2004 Killeri I katse :D seal näitas Hirvonen, kes ta tegelt on
See oli jah väga tobe viga, aga ma sain vähemelt katkise hirvoneni subaru kõrval pilti teha :D
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

SLy kirjutas:
kristjanmust kirjutas:minu isiklik lemmik on Soome ralli 2004 Killeri I katse :D seal näitas Hirvonen, kes ta tegelt on
See oli jah väga tobe viga, aga ma sain vähemelt katkise hirvoneni subaru kõrval pilti teha :D
Seda võimalust mul polnud, aga Lindholmi Pezoo kõrval tegin küll pilti :P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

SLy kirjutas:
cali kirjutas:Kas mitte Loebil ei olnud mingeid väikseid jamasid autoga? Midagi taolist on mul meelde jäänud ja seetõttu ka ei pidanud seda Hirvoneni 2. kohta nüüd puhtalt sõiduga löömiseks. Võin muidugi eksida ka.
Mina mäletan, et Hirvonen püsis alguses isegi suht bosse tempos ja Loeb ütles, et tema neile kahele puhta sõiduga seekord vastu ei saa. Mul oli terve aeg seal ralliraadio kõrvas ja mulle ei meenu küll,et Loebil oleks probleeme olnud. 2 meest olid lihtsalt kiiremad. Vb. mälu petab :D
Nii ta oligi, ka mul oli raadio kõrvas. Raja ääres oli tunne, et Loeb sõitis rahulikult ja kaine peaga. Latvala pani esimese päeva alguse kohe ära, siis Loeb ootas, et millal nüüd Hirv eksib, seda viimast muidugi ta jäigi ootama.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

Krusa kirjutas:Nii ta oligi, ka mul oli raadio kõrvas. Raja ääres oli tunne, et Loeb sõitis rahulikult ja kaine peaga. Latvala pani esimese päeva alguse kohe ära, siis Loeb ootas, et millal nüüd Hirv eksib, seda viimast muidugi ta jäigi ootama.
Oninpohjal jäi hirvol ikka väga vähe väljasõidust puudu. Kohapeal tundus, et nüüd on kõik ka, aga vedas.
http://www.youtube.com/watch?v=whBtnPasQp0
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Eelmisel aastal oli Fordil ka kõige parem auto...kui Grönu poleks hooaja lõpus neid lollakaid vigu teinud,siis oleks ta ka kindlalt ilmameister olnud.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Loeb ei saa kõige parema tahtmise juures ka sommidele vastu.Seal,kus Lugeja künka peal ei saanud ratastki maast lahti,seal olid Bosse ja Hirvonen totaalselt airborn.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Märtinfänn kirjutas:Loeb ei saa kõige parema tahtmise juures ka sommidele vastu.Seal,kus Lugeja künka peal ei saanud ratastki maast lahti,seal olid Bosse ja Hirvonen totaalselt airborn.
Pigem kõik teised peale Loebi ei saa sommidele vastu....
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

See soomlaste laiamine on nüüd ka selline teema, et noh... mõelge nüüd peaga. Soomlased sõidavad omas kodus aasta kõige atraktiivsemal rallil ja asjatundliku kodupubliku ees, kus ka meedia asja väga kõvasti kajastab.

Eestlased pole selle laiamise koha pealt nüüd küll õiged mehed kommenteerima. Mõne aasta tagused rõvedad koomas jõmmide hordid soomest veel liigagi hästi meeles mul.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Vasta