F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

alk kirjutas:See kahtlus Ludoo suhtes ei tekkinud ainult sellest situatsioonist mille ma üles riputasin,vaid oli veel üks,mida kahjuks lindis pole.Milor juba kirjutas sellest,kuidas Ludoo pani tema nina all täiega seina...pauk oli nii kõva,et milor viskas vahepeal klapid peast,aga mees sõitis edasi,ei mingit ajakadu ega midagi.
Loomulikult ei saa me midagi tõestada ja võibolla on asi ka netis,aga minul on igatahes kahtlused...sõidaks neist emba-kumba minu toas,ma sõidaks spetsiaalselt talle ametlikus sõidus täiega otsa,et asjas veenduda.
See on ju üldteada,et kõigile mängudele,mis toimivad neti ja kõvakettaga varustatud aparaatides,on olemas ka kõikvõimalikke koode ja cheate.
Eks aeg näitab...
Saatsin Milorile ftp andmed kus on olemas selline laks. Sõitsin Ludoole tagant sisse. Vaadake ise...
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Muidu ludoo eksis ka minu ees ja pani matsu. natukese aja pärast kuna ma ise veidi välja sõitsin oli sabas. minu puhul oleks olnud kõigepealt seis tee peal siis parandatakse auto ära siis 8 sekki trahvi ja siis edasi. ühesõnaga kokku minul kuluks pea 20 sekki. ludool kulus nagu ainult nii palju kui et uuesti rajale tagasi ja anna tuld*? muidu see sama vend keeras mul ka sõidu metsa. pani kenasti tagant kümpi ja sõit tehtud. mul närv must ja mis sa edasi teed?
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Muidu GT5 oleks minu arust ka parem valik. Seal ei saa niimoodi s.... keerata. ja mäng on hea. muidu online pole veel proovind aga teen seda täna ja vaatan selle pilguga, et kas saab võistlusi pidada või on see samasugune nagu dirt.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Kas keegi on aru saanud, kuidas neid TOP aegasid registreeritakse?
Hetkel jääb mulje, et neid ei tasu üldse vaadata. Nt. Melbournis sõitis Riho välja 1:24. ..., kuid tabel näitas ühtlaselt 1:25. ... . Eile sõitsin Imolat ja seda tunduvalt alla 1.21`e, kuid tabel näitab endiselt 1:21. :|
Jääb mulje, et ta registreerib ringiaegu, kus sa seinas käid. :D
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Mina pole ka aru saand. ma sõitsin bahrainis 1.32,7 millegagi aga näitas 1,35. mu keskmine aeg jäi 1,33 ja 1,34 vahele aga ikka oli 1,35. äkki peab onlines teatud arv võistlejaid olema. mitte et sa aint kompude vastu mängid või midagi sellist või siis on see offlines sõidetud raja rekord.
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Ei tea jah, mis tobeda süsteemiga see käib. Vahe peal on ajad ära uuendanud aga just siis ei uuenda, kui oled ilgelt hea aja välja sõitnud :D
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Aegadega on tõesti üks segadus. Samas hea võimalus oma tegeliku kiirust kokurentide eest varjata. Algul mõtsin, et aegu uuendatakse nädalas korra, aga praegu on asi seisnud juba kaks nädalat.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Käisin ka Honda tiimi ülemuste juttul. Ja sealt sain kurjad sõnad kaela, et kui tulemusi ei näita siis varsti saan kinga. Peab kokku võtma ja testsõitudel käima. Muidugi hondas muudatusi ka. Tuli uus kere välja RA108, mida tahetakse imolas katsetada. Ehk siis näeb kas säilitan praeguse palganr. või peab testsõitjaks minema. Kui saboteerijad belgiast Krusa kurje sõnu kuulda võtsid paistab tulevik suht roosine. :D
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

TOYOTA`l on häid uudiseid. :)
Kinnised(salajased) testid on lõppenud. Masinad on kenakesti liikuma saadud ja nüüd oleme valmis avalikustama Toyota passi. Toyota pass on sss .
Edu kõigile ja me hoiame Teile põialt!
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kuda enne Imolat rahval tunne siis on? Mina lähen täna sõitma n.ö "vana rasva" pealt, kuna pärast Austraaliat pole seda rada kordagi sõitnud (pole üldse F1te sõitnud). Eks näis mis saab aga lootused kõrged ei ole. Edu kõigile :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Imolas on Ferrud kodus, aga peale paari testi oleme aru saanud, et SUURT kala me seal ei püüa. Eks näis mis täna saab. Esimesed kaks S-kurvi otsustavad palju...

FAIRPLAY!
Väljakatele on saadetud kurjad ja väga selged kirjad, et kui sõidate kellegi välja, siis on viisakas ta järgi oodata ja endast mööda lasta! Loodame, et see kurjema alatooniga korrale kutsumine mõjub. Kui ei mõju, siis on teadagi mis.

Mis arvate kui selle välja sõitmise ja hiljem mööda laskmise teema võiks reeglitesse kirjutada?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas: Mis arvate kui selle välja sõitmise ja hiljem mööda laskmise teema võiks reeglitesse kirjutada?
Mina oleks poolt aga arvan, et sellega läheb keeruliseks- Äkki mulle tundus, et mina ei olnud süüdi jne... Aga oleks tegelikult selle poolt. Igati aus oleks.
Diagnoos- Rallisõltlane
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Krusa, kui sa oleksid olukorras "Ludooo vs Krusa" terveks jäänud, kas sa oleksid siis seisma jäänud? Kes oli olukorras süüdlane?
Kui me vaatame seda sinu seisukohast, siis Ludooo tegi vea, kaotas kiiruse ja järsku oligi kõmmmm. Kuid mida oleks pidanud tegema Ludooo? Oleks pidanud koheselt vabastama ideaaltrajektori. Kuid kuidas?
Tihedad on ju olukorrad, kus kumbki osapool süüdistab teine-teist.
Ma vaatasin seda videot mitu ja mitu korda. Sisuliselt eksisite te mõlemad.
Seega me ei saa hakata kedagi süüdistama ega karistusi lajatama, ilma videoteta ja paljudes situatsioonides oleks vaja mõlema osapoole videot.
Täitsa nagu päris maailmas juba! :D

Eile ostsin 600.- eek`i maksva veebikaamera. Pilt küll pisut virvendab (TV pole ka just uuemate killast) ja pole nii sujuv kui korralikul kaameral, kuid asja ajab ära. Soovitan ka teistele, kellel videokaamerat ei ole. Kaasas oli ka soft millega saad filmi arvutisse jäädvustada.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Krusa kirjutas: Mis arvate kui selle välja sõitmise ja hiljem mööda laskmise teema võiks reeglitesse kirjutada?
Ma olen poolt, sest ma nii kui nii kui teisele otsa sõidan lasen mõõda. Mis muidu milor ütles on ka õige. Ei ole aint must ja valge. Aga mina peatun igaljuhul kui ma ise süüdi olen.

Muidu mis puutub imolasse siis on ootused suured kuna viimased kaks päeva on testid näitand häid aegu (neid aegu ei ole tabelis ja ega saagi olema :D) pole vaja konkurentidel teada kui kiirelt hondad liiguvad.

Proovin ka see sõit kaameraga filmida, et saaks pärast oma süüdistustele tõestus materjali aga loodame parimat, et ei peaks kedagi süüdistama:D
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Milor kirjutas:Krusa, kui sa oleksid olukorras "Ludooo vs Krusa" terveks jäänud, kas sa oleksid siis seisma jäänud? Kes oli olukorras süüdlane?
Oleksin ta 100% mööda lasknud, õnneks/kahjuks olin ka ise tükkideks... Õigustan natu Ludood ka, iga normaalse refleksiga piloot üritab kiirelt tagasi saada trajektoorile. Arvan, et Ludooo tegi sõiduvea ja päästis mis päästa andis, aga õnnetuseks olin mina taga ja sisse ma lendasin. Kui olukord oleks olnud järgmine, et Krusa lajatas sisse ja Ludoo jäi nuttes maha. Krusa sai kohalt minema kriimugi saamata, siis oleks küsimus, et kas Krusa nüüd õigesti talitas? Krusa mõtelb, et tema ise ju tuli mulle uisapäisa ette?
Kui kohtunik, ei karistaks ma seda olukorda üldse. Vahet ei ole kuidas see lõppenud oleks, et kas Ludoo saab kriimudeta minema või vastupidi - ühed lambad mõlemad.
Ilma videota ei saa vist ühtegi olukorda õigesti hinnata...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Uhhh Imola läbi. Siiamaani üks pingelisemaid sõite ja 20 ringi kadus niikui "muti auku". Esimeses kahes kurvis sai vist Riho trahvisekundid ja pääsesin juhtima aga pärast esimest boxipeatust sai ta minust mööda. Mõtlesin siis, et töristan oma ringid lõpuni kuna teda püüda polnud mõtet. Mingi aja möödudes aga oli Riho jälle püütavas kauguses. Teise boxipeatuse järel pääsesin aga Rihost uuesti päris palju ette. Sõita oli siis vist lõpuni mingi 5-6 ringi. Siit järeldus, et kindla peale sõita on minul ikka üli keeruline. Kuna eksida ei tahtnud siis pidurdasin seal, kus polnud vaja jne... Ja Riho lähenes metsiku hooga. Õnneks said ringid enne otsa ja võit tuli paraja üllatusena. Riho mis sul siis juhtus? Panid kuskil laksu. Mul oli Erryga ka lõpus päris ohtlik olukord aga vist pääsesime mõlemad puhtalt. Õnneks :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

To Krusa: Ma ei süüdista sind milleski.

Imolast ei taha kõnelda. Mäletan vaid, et alguses tulid mingid juppid ja siis nägin suuurt ratast. ... :?

Tulge kõik Toyota telki sakele. Mõnikord aitab lohutuseks hästi. :)
Viimati muutis Milor, 05 Mär 2008, 22:54, muudetud 1 kord kokku.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Kuna olime Ferrari kodurajal,siis lootsime neile kõva lahingu anda,aga kahjuks kaotasin esimeses kurvis ratta ja ...hiljem jäid paarkorda püksisääred ketivahele...ühesõnaga see sõit läks täiega p..si
Õnnitlused poodiumitele!!!
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Oeh... jah.. Kõige pealt, palju õnne Sander!!! kes tasa sõuab see kaugele jõuab 8) 8) Enda sõit oli täielik õudus, juhtisin küll sõitu aga paraku lõppes see kõik teisest s-kurvist välja sõites. Võtsin hoo ilusti maha, kõik oli imeline ja järsku viskas taguotsa käest ja nii ma seinas olingi. :)
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Vasta