Red Bull Racing F1 Linnaringil

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Red Bull Racing F1 Linnaringil

Postitus Postitas Kiiver »

Hea uudis autospordisõpradele:
Volkswagen Linnaring 2007 toob Tallinnasse Vormel 1e!

Volkswagen Linnaring 2007 toimub 9-10 juunil Tallinnas Lasnamäe kanali alguses. Antud üritus toob juuni teisel nädalavahetusel koju kätte Põhja-Euroopa kiireimad vormelid ja ringrajaautod ning esmakordselt siin regioonis ka Red Bull Racing Vormel 1 meeskonna demonstratsioonesinemise.

Linnaring on oma lühikese ajaloo jooksul alati olnud esinduslikult rahvusvaheline võistlus, nii ka 2007 aastal. Lisaks Baltikumi kiirematele autodele ja vormelitele on oodata 2007 aasta üritusele suurt hulka põhjanaabreid Soomest ja Rootsist. Võistluse korralda Saksa Auto AMK esindaja Jussi Pärnpuu sõnul on põhjust kohale tulemiseks küllaga: ?Pärast aastast pausi on Saksa Auto AMK kogunud energiat ja uusi huvitavaid ideid ? nüüd on aeg need realiseerida. Toome koostöös Red Bull?iga Tallinnasse show, mida pole Põhjamaades varem nähtud.?

Võistlusklassidest tulevad rajale kiired NEZ 2000 klassi seeriaautod, NEZ GT ohtrate hobujõududega superautod, kiired Vormel 3 klassi masinad ning kaks äärmiselt vaatemängulist võistlusklassi ? Legends ja Mini Tonni (laiadele massidele tuntud kui Mr. Bean?i sõiduvahend). Seega on pea kõikides startivates võistlusklassides rajale tulemas 20-30 võistlusmasinat ning mitmetes startides saavad korraga lähte 3-5 erineva riigi võidusõitjad.

Üheks suurimaks maiuspalaks kujuneb kindlasti Red Bull Racing?u Vormel 1 meeskonna esmakordne demonstratsioonsõit Põhja-Euroopas. Hetkel ei soovi korraldaja veel äsja mainitud üllatuselt saladuseloori kergitada, kuid kinnitab, et Vormel 1 autot näeb Tallinnas rajal mitmel korral ning lubab, et kohale tulnud publik saab korraliku etenduse maailma autospordi tipptehnika eestvedamisel.

Võistlusnädalavahetus koosneb kahest päevast. Laupäevasel päeval toimuvad vabatreeningud ja kvalifikatsioonisõidud ning pärastlõunal ka neli võistlusstarti ? Mini?de, Legends?ite ja Super 1600 klassi autode esimesed lähted. Pühapäeval saavad stardid alguse praeguste plaanide kohaselt ca 11.15 ning kõik osalevad võistlusklassid tulevad päeva jooksul rajale kaheks stardiks.

Kuna võistlus toimub Lasnamäe kanali alguses, siis on pea kogu trass ümbritsetud ideaalse loodusliku paetribüüniga. Korraldajad on püüdnud ringrajavõistlusest teha tõsiseltvõetava pereürituse, kus lisaks isedele ja poegadele oleks piisavalt lusti ning vaatamist väärivat ka naisperele. Oluline on ka see, et laupäevane võistluspäev on pealtvaatajatele tasuta. Pühapäevase päeva piletid on aga juba homsest saadaval Piletilevi müügipunktides.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Mis muud öelda kui TASE!!!
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Ei saa ikka, peab ka ise sel aastal selle plaani panema ja minema vaatama! Pole veel kordagi jõudnud, aga kui stardis ikka päris F1 auto, siis peab ka ise kohale vedama!
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Soovitan soojaga sinna minna ,sest need hääled mis F1 masinast tulevad on võrratud peaaegu sama võrratud kui seks.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

deem, ma just neil päevil Eestist ära.
vormelit ei näe just iga päev eestis....
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

Krt mix see nädala sees on?
Ja veel alguses,kuda ma siit mägede vahelt tulen sinna keset kibekiiret tööaega?
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

kollionu kirjutas:Krt mix see nädala sees on?
Ja veel alguses,kuda ma siit mägede vahelt tulen sinna keset kibekiiret tööaega?
laupäev pühapäev ju
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

Siim kirjutas:
kollionu kirjutas:Krt mix see nädala sees on?
Ja veel alguses,kuda ma siit mägede vahelt tulen sinna keset kibekiiret tööaega?
laupäev pühapäev ju
Sorry minu plokk,ei oska kalendrist enam kuid välja lugeda. :)
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

kollionu kirjutas:
Siim kirjutas:
kollionu kirjutas:Krt mix see nädala sees on?
Ja veel alguses,kuda ma siit mägede vahelt tulen sinna keset kibekiiret tööaega?
laupäev pühapäev ju
Sorry minu plokk,ei oska kalendrist enam kuid välja lugeda. :)
Pead ikka tihedamalt mägede vahelt välja tulema siis ei pole muret! ;) ;) ;)
Aga jah, eks juhtub ka paremates perekondades!
Vasta