Vasta
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

2.5 sek
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas SLy »

Kiiver kirjutas:
Strike kirjutas:Mees mehe vastu rallivõidu sai Mikko, Soomes. Kuid jah teisted võidudega on Loeb Mikkot natukene kaasa aidanud. Norras, Küprosel ja Portugalis oli ka Mikkol väga hea tempo, kuid se täpp i le jäi siiski panemata.
Soome jah, kuid ärgem unustagem Loebi rehvipurunemist. Muidugi taas asi, milles Mikkol pole mingit süüd.
ütleme,et kui Mikko sellel aastal tiitli võidaks, läheks see ikkagi mehele, kes ei ole hetkel parim. Loeb suudab igal kattel võidupeale sõita, aga Mikko ei.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

3.3 sekki
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

4-ndas splitis 3,3 sekki Mikko kiirem.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas rally »

viiendas 8.3 kiirem.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallime Mönuga !
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

8.3 sekki tubli
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

uskumatu,5-ndas juba 8,3 sekki Mikko peal
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas valmacher »

Hirvonen viiendas 8.3 kiirem! Loeb rahulik.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator

Postitus Postitas Kolin »

Viiendas 8,3 sekki peal. Kus Mikko eila oli.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Mikko tuleb tõsiselt hea tempoga praegu seda katset,loodame et ka lõpuni.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas kaits »

9 sek lõpus
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas -huviline2- »

Ei ole ikka midagi läbi veel.11,2 sekki kiirem kui Loeb!
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas valmacher »

11.2 katse lõpus Mikko kiirem!
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

18.sekki lugeja veel peal
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5969
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Moderaator
Moderaator

Postitus Postitas Strike »

Kommentaarid 14nda katse lõpust:

Loeb: It was very very muddy. I took it easy, no problem. Maybe we loose too much, we'll see on next one."

Hirvonen: "I really do all I can. It's really slippery. I have nothing to loose."
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Afka »

Loeb tekitab natuke pinevust
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas rally »

Mikko lubas maksimummi võtta ja võttis hetkel. Loodan, et Loeb võtab ka ennast 2 viimaseks katseks nüüd kokku.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallime Mönuga !
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Lõpuks Mikko siis 11,2 sekki kiirem kui Leob.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

P.Solberg tuleb ka hästi.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas -huviline2- »

marioEst kirjutas:Lõpuks Mikko siis 11,2 sekki kiirem kui Leob.
Keegi veel korrata soovib? :D
Ei, Mikko soovid on täide läinud.Muda ja libedus.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki