Vasta
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas valmacher »

JML on vitsad soolas :)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
m1
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 59
Liitunud: 31 Juul 2005, 10:11
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator

Postitus Postitas m1 »

Kaur esimeselt katselt kohal.

Super aeg ei ole, aga normaalne algus.
Keep up the good work!
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Kiiver »

Loeb kuus sekundit kiirem kolmandal, mis teeb siis peale kolmandat edumaaks 8,9 sekundit. Loebi sõnul sujub kõik.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 513
Liitunud: 07 Aug 2008, 15:40
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas Suurkala »

Kaur on esimesel katsel 24. tulemus hetkel
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 307
Liitunud: 20 Okt 2003, 10:48
Asukoht: Tallinn
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator

Postitus Postitas Svaan »

Nikarale siis kaotust 43,4 sek-i ja N4-s hetkel 11. Pole paha.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Kiiver »

Kaur-Lepikson esimesel lõpus, üldi 24 koht N-rühma 11. Kaotust Nikarale 41.5 sekki
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 317
Liitunud: 18 Jaan 2007, 16:55
Asukoht: tartu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator

Postitus Postitas chilu »

oi kurja sellised katse ajad Mikko ja Lueb-i vahel ei ole mitte meelt mööda.kui siis vaidseis oleks vastupidine
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Loeb hakkab vaikselt Mikkol eest ära minema
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Kiiver »

Kiiver kirjutas:Kaur-Lepikson esimesel lõpus, üldi 24 koht N-rühma 11. Kaotust Nikarale 41.5 sekki
Kaotust ikka 43,5, matemaatika pole kunagi mu tugev külg olnud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31
Kasutaja avatar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas svs89 »

 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Kiiver »

Esimese 65 kilomeetriga sõidavad esimesed kaks 20-30 sekundit vahe sisse. Nende tulemuste põhjal oleks rohkem oodanud Petterilt ja loomulikult ka Jari-Mattilt.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Nov 2005, 16:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas smartass »

plangi ja pärn ka esimese lõpus
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Nov 2005, 16:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas smartass »

Plangilt hea aeg.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas enn tarka »

kaur ka teise lõpus üldi 24 hetkel n-i esimesele kaotust 52,1
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 307
Liitunud: 20 Okt 2003, 10:48
Asukoht: Tallinn
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator

Postitus Postitas Svaan »

Kristo kirjutas:http://www.rallygb.org/documents/Start_ ... y_1(1).pdf 23ndana rajal tundub olevat ohtlik paar, kaks kaardilugejat ühes autos :)
Tundub, et kui kaks kaardilugejat ühes autos, siis ikka midagi head loota ei ole. Esimese katse finišisse mehi tulnud ei ole.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Kiiver »

enn tarka kirjutas:kaur ka teise lõpus üldi 24 hetkel
N-rühma 11, kaotust Nikarale 52.1
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Kiiver »

Svaan kirjutas:
Kristo kirjutas:http://www.rallygb.org/documents/Start_ ... y_1(1).pdf 23ndana rajal tundub olevat ohtlik paar, kaks kaardilugejat ühes autos :)
Tundub, et kui kaks kaardilugejat ühes autos, siis ikka midagi head loota ei ole. Esimese katse finišisse mehi tulnud ei ole.
Esimesel katsel katkestasid.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 307
Liitunud: 20 Okt 2003, 10:48
Asukoht: Tallinn
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator

Postitus Postitas Svaan »

Üldarvestuses 52.1 . Katsel kaotas Sandellile 10,9 sekundit.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Nov 2005, 16:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas smartass »

Svaan kirjutas:
Kristo kirjutas:http://www.rallygb.org/documents/Start_ ... y_1(1).pdf 23ndana rajal tundub olevat ohtlik paar, kaks kaardilugejat ühes autos :)
Tundub, et kui kaks kaardilugejat ühes autos, siis ikka midagi head loota ei ole. Esimese katse finišisse mehi tulnud ei ole.
jep, juba ennem vaatasin
#44 Senior D. - Patterson C. Subaru Impreza Sti N14 Retired
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 354
Liitunud: 29 Juun 2008, 16:43
Asukoht: Elva
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator

Postitus Postitas AHenri »

smartass kirjutas:
Svaan kirjutas:
Kristo kirjutas:http://www.rallygb.org/documents/Start_ ... y_1(1).pdf 23ndana rajal tundub olevat ohtlik paar, kaks kaardilugejat ühes autos :)
Tundub, et kui kaks kaardilugejat ühes autos, siis ikka midagi head loota ei ole. Esimese katse finišisse mehi tulnud ei ole.
jep, juba ennem vaatasin
#44 Senior D. - Patterson C. Subaru Impreza Sti N14 Retired
Wrc.com'il on kirjas et WITHDRAWN...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki