Vasta
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas aix »

Ma vaatan, et viimased 2 katset teevad korraliku laastamistööd veel. Et hooaeg lõpetatakse ikka "suure pauguga"
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31
Kasutaja avatar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas svs89 »

marioEst kirjutas:Kui Märtinil see kapoti jama oli siis ta suutis vist isegi kui ma hästi mäletan katsel 4-nda aja sõita.Aga pole kindel,keegi parandagu kui täpselt teab.
http://www.youtube.com/watch?v=uacmcFOL_Rs Võitis selle ralli 2003 Greece.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

Ogier ka lõpus kerge 10 min.kaotust
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

Burkart seisab katsel:D:D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

ilusti hakkab masinaid lõppema
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas valmacher »

OGIER S. "Damaged front tright of car "Guys front of me put big rocks on road, impossible to pass around them. Finish now."
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

Burkart imes ka lõppu ennast kuidagi:D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas Dubber »

No nii, mees mehe sõitu siis me ikka ei näinud, ikkagi määras tehnika ja ka muud tegurid (ka kivid teedel!?) MM -tiitli...

Aga põnev oli siiksi, parim võitis...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31
Kasutaja avatar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas svs89 »

Dubber kirjutas:No nii, mees mehe sõitu siis me ikka ei näinud, ikkagi määras tehnika ja ka muud tegurid (ka kivid teedel!?) MM -tiitli...

Aga põnev oli siiksi, parim võitis...
Üks katse on veel.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur

Postitus Postitas kajakas1 »

Latvalal on küll kõrvade vahel miski väga korrast ära. Ei tea, kas tuleb nö Duvali saatus, kus kiirele mehele anti supervõimalus, aga enda närvid ei pidanud vastu.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Dubber kirjutas:No nii, mees mehe sõitu siis me ikka ei näinud, ikkagi määras tehnika ja ka muud tegurid (ka kivid teedel!?) MM -tiitli...

Aga põnev oli siiksi, parim võitis...
Loeb pole veel seda tiitlit võitnud,üks katse tulla veel ja kõike võib juhtuda..
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Okt 2009, 11:35
Asukoht: PÄRNU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator

Postitus Postitas FerdinandTittlis »

peale viimast AKP-d lõpeb ralli
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas valmacher »

Karu veel elab ja jookseb ringi Walesi metsades - vara veel nahka jagada :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31
Kasutaja avatar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas svs89 »

FerdinandTittlis kirjutas:peale viimast AKP-d lõpeb ralli
aga tulemus võib veel muutuda.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas rally »

Sordo võiks Hirvonenist mööda saada ja Citroenile Walesist kaksikvõit tuua.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallime Mönuga !
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas rally »

svs89 kirjutas:
FerdinandTittlis kirjutas:peale viimast AKP-d lõpeb ralli
aga tulemus võib veel muutuda.
Ühesõnaga ralli lõpeb peale tehnilist kontrolli.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallime Mönuga !
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas uhtikas »

Flodini sõnul SS15 sajab vihma
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31
Kasutaja avatar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7

Postitus Postitas svs89 »

rally kirjutas:
svs89 kirjutas:
FerdinandTittlis kirjutas:peale viimast AKP-d lõpeb ralli
aga tulemus võib veel muutuda.
Ühesõnaga ralli lõpeb peale tehnilist kontrolli.
just.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane

Postitus Postitas enn tarka »

marioEst kirjutas:Kui Märtinil see kapoti jama oli siis ta suutis vist isegi kui ma hästi mäletan katsel 4-nda aja sõita.Aga pole kindel,keegi parandagu kui täpselt teab.
kui minu mälu mind ei peta tuli tal tollelt katselt kuues aeg
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator

Postitus Postitas marioEst »

Egon 20-nda ajaga tulnud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki