II järgu kommentaator


Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32
III järgu kommentaator


Diagnoos: rallisõltlane


Väike absakas (jälle?) vahepeal? Igatahes põnev...
Seadistus, rehvivalik, lihtsalt "liimist laht" kõik võib-olla aga enne ei tea kui kommentaare ei saa.
Seadistus, rehvivalik, lihtsalt "liimist laht" kõik võib-olla aga enne ei tea kui kommentaare ei saa.
Viimati muutis Dubber, 24 Okt 2009, 12:07, muudetud 1 kord kokku.
II järgu kommentaator


Naljandas juba 9,1 sekki. See ei ole õige.
Loeb siis kuuekordna maailma maister. Seda vahet Mikko enam puhta sõiduga tagasi ei sõida. Mikko saab tiitli sellel juhul kui Loeb mingi vea teeb.
Loeb siis kuuekordna maailma maister. Seda vahet Mikko enam puhta sõiduga tagasi ei sõida. Mikko saab tiitli sellel juhul kui Loeb mingi vea teeb.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


III järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
III järgu kommentaator


IV järgu kommentaator


Postitusi: 86
Liitunud: 12 Mai 2009, 14:48
II järgu kommentaator


Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32
II järgu kommentaator


II järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31
III järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Ma tean ma tean. Proovisin halva mängu juures head ngu teha. Sorry kui te aru ei saanud naljastEraisik kirjutas:sellisel juhul pidid täpselt sama palju tempot tõstma ka sordo solberg ja coaix kirjutas:Või siis mõtles Loeb et aitab küll magamisest ja näitab noortele kuidas tegelikult sõitma peab.
