Kas Märtin siirdub subarusse või siis peugeoti?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Kas Märtin siirdub subarusse või siis peugeoti?

Postitus Postitas Boink »

Pärast seda kui ford teatas et ta lahkub järgmisel aastal on suur huvi tekkind võistkondadel Märtini vastu.Seda on muidugi väga meeldiv kuulata,aga kuhu ta siis nüüd läeb kas subarusse või peugeoti?
Subaru on valmis temaga sõlmima lepingut aga on andmeid ka selle kohta et peugot tiim ei taha veel pikendada lepingut rovanperäga ja neil on huvi Märtini vastu ehk minu kunagine ennustus"märtin peugeotti"saab teox igaljuhul edu Märtinile!!!:D
Viimati muutis Boink, 17 Nov 2003, 22:18, muudetud 1 kord kokku.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Minu arust ei ole veel Ford avalikustanud oma otsust .Või olen ma midagi maha maganud.:?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

Päris ametlikult pole vist kindlaks määratud aga kalduvad ikka sinna poole et lahkuda viimaste andmete järgi:(
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma olen võibolla natuke konservatiivne inimene, kuid ma oleks soovinud, et Markko jätkeb Fordis(imepisike võimalus selleks on vast ikka veel olemas). Niipalju on Ford ära teinud uue masina arendusel ja kindlalt on tegu ühe kiireima ja ilusama masinaga kogu MM-sarjas. Mõne võidu võiks Markko Focusega veel kindlasti võtta, kuigi meistritiitli püüdmine oleks raske, kui neid vastupidavuse probleeme lahendatud ei saa.

Peugeot oleks minu teine valik Markko meeskonnaks. Tegu on tipptiimiga, kel on uus ja kindlasti kiire auto tulekul. 206 on olnud väga edukas ja arvatavasti suudaks Markko uue 307 roolis nii mõnegi ralli võita. Ka meistritiitel oleks Pesö roolis vist kõige tõenäolisem, vähemalt minu silmis.

Subaru on tore tiim, kus on tore tiimikaaslane. Markko ja Petter on head sõbrad ja kindlasti saaks nende koostöö kenasti laabuma, kuid... Subaru kasutab Pirelli rehve, mis ei ole kõige paremad. Asfaldil on nad üsna kasutud asjad(Markko sõnad!) ja ka tänavu on mitmel kruusaraalil vaht Pirellides lõhkenud ning põhjustanud Petterlie ja Tommile vibratsiooni rehvides. Samas ma usun, et auto on kiire küll, kuid kui vaadata masina võite, siis tulid need tänavu eelkõige Petteri õnnele, nagu Markko seda ka rõhutas. Küprosel polnud suurt kedagi ralli lõpus, kes oleks ilma probleemideta saanud sõita, peale Petteri muidugi. Austraalias langesid Grönholm ja Markko välja, tõsi Markko ei võidelnud võidu eest. Korsika oli, oi, oi kui õnnelik Petterile. GB oli sama jama, Seb ei tohtinud võidelda võidu eest ja Markko ning Bosse varakult out. Muidugi võitjate üle kohut ei mõisteta ja Solberg võitis tiitli teenituslt, kuid järgmine aasta läheb Subarul raskeks prantslaste vastu, isegi kui sõitjad on tasemel.

Lõpuks ütlen midagi mille eest mind võidakse siin risti lüüa, aga võtan selle riski. Kunagi kirjutas üks Norra kommenteerija ühes foorumis, et Solbergi emotsionaalsus on nakkav ja tagasihoidlikkust Tommi Mäkinenist on saanud rõõmus mees, kes väljendab oma emotsioone, paljuski tänu Petterile. Ärge siis imestage kui ka Markko järgmine aasta Subarus olles Petteri eeskujul hüppama hakkab ralli finishis! Eriti kui Solberg läheduses satub olema :)
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Märtin ja Grönholm ühes meeskonnas oleks imeilus. Mõlemad on pagana kiired ja sõiduvigu eriti ei tee. Pealegi ei suuda ma ette kujutada seda, et Märtin hüppaks ja kargaks ja kisaks :P . See las jäägu Solbergi ülesandeks.
tax eriti ei tea, mida räägib
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

tax kirjutas: Mõlemad on pagana kiired ja sõiduvigu eriti ei tee.
Kui mõned harvad juhud välja jätta. Tegijal juhtub nii mõndagi :roll:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kolin kirjutas:
tax kirjutas: Mõlemad on pagana kiired ja sõiduvigu eriti ei tee.
Kui mõned harvad juhud välja jätta. Tegijal juhtub nii mõndagi :roll:
Õige, kui Bosse esimese vasaku ratta kaotust mitte sõiduveaks arvestada :P
gaas on endiselt laiffi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Erki kirjutas:Õige, kui Bosse esimese vasaku ratta kaotust mitte sõiduveaks arvestada :P
Soomes oli rattalaager. Aga mujal jah...
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Huvitav oleks teada kui Markko sõlmibki lepingu Subaruga sii kui pikk see leping olema saab. Kas ainult aasta või pikem. Aga eks me saa sellele varsti vastuse. Nii, et natuke kannatust
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

xaus kirjutas:Markko ja Petter on head sõbrad ja kindlasti saaks nende koostöö kenasti laabuma, kuid...
No kuule, Markko tegi kunagi ikka väga õelaid märkusi Solbergi korvpalliarmastuse kohta ...
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Äkki see oli jalgpalli värava tantsude amastus?
alex

Postitus Postitas alex »

KuriUss kirjutas:
xaus kirjutas:Markko ja Petter on head sõbrad ja kindlasti saaks nende koostöö kenasti laabuma, kuid...
No kuule, Markko tegi kunagi ikka väga õelaid märkusi Solbergi korvpalliarmastuse kohta ...
Eks erinevate tiimide sõitjad tee tihti üksteise suhtes sapiseid märkusi, samas kui sõidetakse ühes meeskonnas, hoitakse mokk maas.
Sport
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 231
Liitunud: 10 Veebr 2003, 14:53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sport »

Sky Sport teatas eile juba et Markko sõlmib nädala lõpus lepingu Subaruga
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

KuriUss kirjutas:
xaus kirjutas:Markko ja Petter on head sõbrad ja kindlasti saaks nende koostöö kenasti laabuma, kuid...
No kuule, Markko tegi kunagi ikka väga õelaid märkusi Solbergi korvpalliarmastuse kohta ...
See oli võibolla kunagi, tegelikult on nende vaheline vihavaen ajakirjanduse mull. Ma ei kahtle selles, et nad saavad väga hästi läbi...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Oi kuidas tahaks, et Markko jätkaks Fordis. Aga see vist tundub nüüd igapäevaga aina ebareaalsemana, et ta seal jätkaks. Eilsed uudised välismeediast rääkisid juba, et Markko sõlmib nädala lõpus lepingu Subaruga. Igati xaus iga nõus, et Petteril oli tegelikult tohutult õnne sel aastal, et ta MM võitjaks tuli. Kuid mulle ei meeldi võitate üle kohut pidada ja ta oli selle tiitli igati ära teeninud. Järgmisel hooajal siis koos Petter ja Markko ühes tiimis, kes kindlasti moodustavad koos väga tugeva "löögirusika", kuid kas Subaru suudab ehitada kaks autot mis olks sama vastupidavad jne.. Neid küsimusi jääb väga palju õhku ja eks sellele siis leiame vastuse järgmine hooaeg. Äkki mul on halb eelaimus lihtsalt sellepärast, et Subaru aegadest väga häid mälestusi pole, kui Markko seal oli ja teades, et Pirelli on hea asfaldil ainult märgades tingimustes ja kruusalgi oli problemme. Loodan, et eksin ja kõik oleks järgmine hooaeg korras nii Petteril kui ka Markkol ja nad suudaks võita rallisi ja pakkuda konkurentis teistele sõitjatele ja muidugi tiimisisene konkurents on neil ka väga kõva. Kui nüüd Ford ametliku loobumis teate edastab siis jääb oodata veel, et mis Peugeot teeb. Mingi võimalus äkki on veel, et Markko äkki veel sinna ka sõitma saaks. Grönholm-Märtin meeskond oleks SUPER! A mis veel Fordi kohta tahan öelda, et ma arvan keegi meist ei uskunud peale Soome rallit, kus Markko triumfeeris, et järgmisel aastal me seda autot enam ralliradadel ei näe ja selle roolis Markko Märtinit. Pigem lootsime kõik näha Markkot võitmas veel palju palju rallisi Ford Focus RS mudeliga. Kahju, et selline auto, mis oleks võinud tulla MM võitjaks ja saavutada palju etappivõite läheb nüüd lihtsalt "prügikasti". Oleks siis vaid auto kestnud ja samapalju õnne olnud kui Petteril, Markkol oleks MM võitja olnud Markko ja Ford jätkanuks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
onuivar
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 158
Liitunud: 01 Mär 2003, 16:36
Asukoht: lasnamäe

Postitus Postitas onuivar »

mind huvitab pääle loomulikult Märtini, selline asi veel, kus jätkab pääle
M-Spordi "lõppu" mr. Loriaux, kes selle kiire Fordi tegi/ehitas... :?:
Eesti mälestab...
alex

Postitus Postitas alex »

onuivar kirjutas:mind huvitab pääle loomulikult Märtini, selline asi veel, kus jätkab pääle
M-Spordi "lõppu" mr. Loriaux, kes selle kiire Fordi tegi/ehitas... :?:
ja mis nendest kiiretest fordidest saab.....?
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

vahatatakse korralikult ära ja vahakujude muuseumi :D
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 912
Liitunud: 15 Nov 2003, 20:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas quattro »

alex kirjutas:
onuivar kirjutas:mind huvitab pääle loomulikult Märtini, selline asi veel, kus jätkab pääle
M-Spordi "lõppu" mr. Loriaux, kes selle kiire Fordi tegi/ehitas... :?:
ja mis nendest kiiretest fordidest saab.....?
Eratiimid hakkavad nendega võite võtma :lol:
Parem sõita, kui kahetseda...
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

2 RS 03 WRC-d on endale vist juba omaniku leidnud/leidmas. Mõlemad suunduvad Iirimaale.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Suletud