"kõvad mehed" ikka!

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Jyrip
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Sept 2006, 17:57
Asukoht: Tallinn

"kõvad mehed" ikka!

Postitus Postitas Jyrip »

ma ei tea, mis meelsed te siin foorumis olete (rullnokad või normaalsed inimesed), aga mul lihtsalt ei andnud rahu täna Telliskivi tänaval toimunud intsident.
Nimelt oli paks ummik ning autod seisid vihmas, kui äkki kihutas lihtsalt vastassuunas kogu ummikust mööda hõbedane Focus, millel küljel suured kirjad motorsport.ee ja kui nüüd hakkas vastassuunast autosid vastu tulema trügis lihtsalt julmalt ummikusse vahele. no kas tõesti ei saanud 10 minutit rahulikult olla ja kas või natukenegi respekti näidata teiste autojuhtide vastu, vaid oli vaja näidata, et mine-*****-kui-kõva-mees-ma-olen. Kui see põmmpea end siin ära tundis ja arvab, et tal on midagi sellise teguviisi kaitseks öelda, siis võib seda mulle teha helistades 5088676 või äkki teeb midagi kasulikku kuskil mujal, näiteks koristab teeääri või mingu politseisse tööle vm.

tänan tähelepanu eest
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Siin on tegemist rallifoorum.ee-ga. Kuigi siia pääseb ka motorspordi lehelt. Usun, et sellised liiklejad siin foorumil ei asu. Kahjuks kohtan selliseid ässasid pea iga päev.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kahju, et nii läks. Mina ei poolda sellist käitumist ja ise liigun oma tagasihoidliku Golfiga üsna rahulikult, kiiremat sõitu ei luba ka vaid 66 kilovatine mootor.
Tahaks loota, et tegu polnud ka motorsport.ee tegijatega, kuna neid kleebiseid on jagatud tasuta mitmel rallil kõigile huvilistele.
Jyrip
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Sept 2006, 17:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jyrip »

no ega ma muidu ei oleks siia kirjutanud, aga motorsport.ee lehelt foorumisse lingib siia. eks mind need igapäevased sõelujad teevad ka vahel hinge täis, kui sa pead tekitama mingi kolmanda rea kaherealisel tänaval või saad teada, et suunatuli on saatanast :P
Mul lihtsalt pani sita keema seesama kleeps seal küljel (diagonaalis u poolteist meetrit pikk), siuksed mehed teevad selliseid kõvasid tegusid.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kui Eesti liiklus ei meeldi, siis Venemaal ei tasu tipptunni ajal üldse olla.
Paljudele sellised inimesed (sõelujad) ei meeldi. Aga kui vaadata, kui paljud juhid lasevad jalakäijad üle tee, siis on see veelgi hullem.
"Come on, you can see more than that"
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Sellised sõelujad ongi just üks põhjus miks need ummikud sellised on!!

Sest ikka ON JU VAJA kollasega ristmikule välja end pressida, kuigi on näha, et ees on kõik kohad kinni, ja siis istutakse oma autos ja ei julgeta kõrvale ka vaadata kui teisi sõiduridasid plokitakse!
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Ma arvan, et enamus siinse foorumi lugejaid teab, et seesama Focus on rallidel motosport.ee fotograafi(de) transpordivahendiks. Pildid on väga head ja loodame, et ka samas vaimus jätkatakse. Kuid ilmselt on konkreetse auto juht teadlik ka käesolevast foorumiteemast ja olen kindel, et vähemalt selle autoga midagi taolist enam ei juhtu :)
favoriit
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 89
Liitunud: 03 Apr 2003, 10:01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas favoriit »

sinna telliskivi tänava, balti jaama ja soo tänava kanti ei olegi mõtet autoga ronida....see on hetkel ikka väga rikkis liiklussõlm.
Everything is possible in this buisness(M.Grönholm)
Vasta