Räikkönenil leping Ferrariga

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Räikkönenil leping Ferrariga

Postitus Postitas Siim »

DELFI:
Kimi Räikkonen sõidab järgmisel hooajal Ferrari tiimis — sellise informatsiooni on välja nuhkinud põhjanaabrite ajaleht Iltasanomat.

Ferrari siseringi kuuluv, mõjukal kohal olev isik on kinnitanud, et Räikkonen siirdub mitmeaastase lepinguga Ferrarisse, kirjutab Iltasanomat.
Meeskonnast lekkis info Euroopa suurima autolehe, Auto Motor und Sport´i toimetajale Michael Schmidtile, kes on vormel ühest kirjutavate ajakirjanike hulgas üks hinnatuimatest ja usaldusväärsematest toimetajatest.

“Üks Ferrari inseneridest ütles mulle, et nad oleksid valmis lepingust teatama, aga ei tee seda veel, kuna ei soovi toimida samal moel kui McLaren Alonso lepingust teatades,” ütles Schmidt.
http://auto.delfi.ee/autosport/f1/artic ... d=12340016

Ilta Sanomat:
http://www.iltasanomat.fi/urheilu/urheiluuutiset.htm


Ise kahtlustasin juba ammu seda varianti, et Räikkonen Ferrarisse läheb. Oleks põnev kui Schumy ka 2007 aastal sõidaks, kuid kaldun arvama, et seda me ei näe...
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Lisaks siis veel selline uudis, et Max Mosley lahkub FIA presidendi kohalt. Seda küll alles 2009. aastal.

Võiks ju kohe! :)

link ka
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Ise küll ei kujuta hästi Kimit Ferraris ette. Kohe mitte ei meeldi mulle see mõte.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Seda uudist oli oodata pärast Alonso vangerdust.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

See asi siiski ikkagi veel kuulukate tasemel. Ametlikku kinnitust ju ei ole. Vais mingi inseneeri üllitis.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Pole ime, et see soomlane mulle pole nii palju meeldinud.
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mis te siin vihkate igaüht, kes Ferari tiimis sõidab?
gaas on endiselt laiffi
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Oi ma tahaks oma vendade nägu näha.Raikkose fännid ja Ferrari vihkajad. Aga kui Schum jääks ega siis Raikkosel eriti sõnaõigust ei jääks küll.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Väike vahemärkus mille alles nüüd avastasin ja parandasin. Kahjuks ei oska Delfi ajakirjanikud soome keelt ja kirjutasid Kimi perekonnanime valesti. Tekemist on siiski Räikköneniga. Sõna keskel on ö, mitte o. Soome keeles on vokaalharmoonia. See tähendab seda, et kui alguses on täpiga täht, siis on ka kõik teised võimalikud tähed täpiga. Ainsad erandid on liitsõnad.
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Ferrari järgi nõretajaid on peaks olema rohkem kui vihkajaid. Ja sporti jälgides tehakse ikka valikuid. Mina ise ka Ferrarit ei poolda. Olen Räkköneni poolt olnud kogu aeg. Kuid kui nüüd tõesti Ferrarisse üleminek teoks saab, siis on jama lugu küll.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Päris lahe variant, kui Kimi Ferrusse läheks. Siis huvitav vaadata, kuidas inimestel hakkab raskusi olema poolevalikuga =) Kingsepp on nii pikka aega Ferraris sõitnud ja mõni soomlane McLarenis, et need on üksteise suhtes sünonüümideks muutunud. Ja pidevalt mingi vastandamine käib. Ja üldse - miks peaks kedagi vihkama (vihkamine on ikka väga julm aste, ega keegi mingile F1-huvilisele isiklikult käkki pole keeranud).

Ega McLaren ja Räikkönen ning Schumacher ja Ferrari pole kokku laulatatud, et nüüd aegade algusest aegade lõpuni peavad just seal olema ja mujale ei tohiks minna.

Mina just tahaks Kimit Ferrus näha - saabki vaheldust. Ära on juba tüüdanud see, et alati peab mingi soomlane just McLarenis sõitma. Ja muuseas vähemalt minul ei tekiks poolevalikul probleeme - "aegade algusest" olen ma olnud Ferrari poolt, kes iganes seal ka sõidab.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kes siin vihkamisest rääkinud on?
"Come on, you can see more than that"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Frank kirjutas:Kes siin vihkamisest rääkinud on?
Ega ma pelgalt siinset paika silmas pea, vaid teatud inimgrupi suhtumise laiemat tendentsi. On ju mitu posti enne mindki maininud seda siin ilmas eksisteerivat nähtust nagu "vihkamine".
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Mina näiteks olen ülim Ferrari fänn ja suht savi, kes seal parasjagu sõidab, peaasi, et võidud koju toob. Igatahes olen suhteliselt kindel, et Kimi on selline mees, kes seda reaalselt suudab.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Siin ongi küsimus kas sa fännad meeskonda või pilooti. Kui saa fännad meeskonda siis ei ole jah eriti vahet kes seal sõidab kui ta suudab võita. Aga kui sa fännad pilooti siis tuleb uhkus alla neelata ja koos piloodiga ka meeskonnale kaasta elada. Seega on see selline kahe otsaga asi. Minu puhul on tegu tulise Mclareni austajaga. Ning olen ka Räikköneni talendi pooldaja. Seega hoian pöialt nii Mclarenile kui ka Räikkönenile.
Aga ennem ei vaeva ma sellega üldse pead kuna asi ei ole ametlikku kinnitust saanud, Ning väidetavalt olla Mclaren ka Kimile sootsa pakkumise teinud. Samas on Kimi väitnud, et teeb oma otsuse hooaja jooksul. Tema otsus sõltub suuresti Mclareni potsiensaalist algaval hooajal.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

lol, nüüd tekib jah paljude vahel konflikte, alati on sellised Ferrari ja nende sõitjate armastajad ja mclraeniga samamoodi, nüüd kui mclareni mees läheb Ferrusse, siis tõesti jama majas :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

RudiTurbo kirjutas:lol, nüüd tekib jah paljude vahel konflikte, alati on sellised Ferrari ja nende sõitjate armastajad ja mclraeniga samamoodi, nüüd kui mclareni mees läheb Ferrusse, siis tõesti jama majas :D
jah eks see omamoodi peavalu saab olema. :D

PS: Mees kuhu sa kadunud oled :shock: . Sin näeb siin foorumis nagu kuuvarjutust :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Markko ju enam ei sõida, pole WRC poolel postitanud nagunii, kuna ei ole WRC poolelt nii tark :) F1 algamas, küll mind nägema hakkab :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

RudiTurbo kirjutas:Markko ju enam ei sõida, pole WRC poolel postitanud nagunii, kuna ei ole WRC poolelt nii tark :) F1 algamas, küll mind nägema hakkab :)
Tore siis on kellega vahetevahel vaielda. See oli nali. :D :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 563
Liitunud: 19 Sept 2005, 20:02

Postitus Postitas Mask »

Kui Räikkonen lähebki Ferrarise siis antakse talle ka võimalus sõita autoga,
mis ei lagune enne starti. :twisted:
Pilt
Vasta