Ferrari ja FIA koostöö!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Ferrari ja FIA koostöö!

Postitus Postitas Kolin »

Ferrari domineerimine jätkub tõenäoliselt ka 2005. aastal, kuna Ferrari ja FIA on saladuskatte all üheskoos asunud kirja panema F1 sarja uusi reegleid järgmisteks hooaegadeks.

Ajakirja Autosport andmetel teevad FIA ja Ferrari tihedalt koostööd reeglimuudatuste osas ning viimane on läbi surumas reeglimuudatusi, mis just tänavust meeskondlikku maailmameistrit soosivad.
Plaaneritavad reeglimuudatused puudutavad näiteks esitiiva konfiguratsiooni, mis tähendaks, et WilliamsF1 ja McLareni meeskonnad ei saaks praeguseid ninaosasid tuleval aastal kasutada.

Ajakirja allika kinnitusel on FIA-ga koostöösse haaratud ka Renault, mis Ferrari kõrval ainsama toetab 2,4-liitrise V8 mootori kasutuselevõttu 2006. aastal.

„Ärge olge üllatunud, kui kaks meeskonda alustavad järgmist hooaega suure edumaaga,” lausus allikas

Allikas: http://auto.delfi.ee
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No see uudis on ju väga meeldiv teatud tegelastele!!! Ning nii see F1 p****e kukub. :? See asi käib juba üle mõistuse. Kuidas teised teamid suudavad seda asja pealt vaadata ja lasta oma soodu minna?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Kolin kirjutas:No see uudis on ju väga meeldiv teatud tegelastele!!! Ning nii see F1 p****e kukub. :? See asi käib juba üle mõistuse. Kuidas teised teamid suudavad seda asja pealt vaadata ja lasta oma soodu minna?
Oot, ma ei saa aru, kuhu sel F1-l kukkuda on. Püsib lihtsalt jätkuvalt nõme see värk ja kogu lugu.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

KuriUss kirjutas:
Kolin kirjutas:No see uudis on ju väga meeldiv teatud tegelastele!!! Ning nii see F1 p****e kukub. :? See asi käib juba üle mõistuse. Kuidas teised teamid suudavad seda asja pealt vaadata ja lasta oma soodu minna?
Oot, ma ei saa aru, kuhu sel F1-l kukkuda on. Püsib lihtsalt jätkuvalt nõme see värk ja kogu lugu.
Sellised asjad muudavad selle spordiala populaarsuse suure küsimargi alla.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No ongi tore kui need lollid keerevad kõgu selle ala oma reeglitega P punkti.
Ja kui see tõeks osutub, siis võiks vabalt anda kahele tiimile võistlus keeld anda.
"Come on, you can see more than that"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kui aus olla, ei yllata see mind yldse. See FIA ja Ferro teine - teise p...se patsutamine on ju ammu teada. See on ikka puhas ajuvabadus! See sari on niigi, pehmelt oeldes igav ja nyyd tundub, et lausa motetu.

(ps: sorry, sattus selline pooletoobine klaviatuur)
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Süüdistage selles igavuses pigem McLarenit ja co'd kes on sel aastal pehmelt öeldes hämmastavat saamatust üles näidanud!
Ja tõttöelda kipub see uudis olema jällegi miski pastakast välja imetu... :evil:

Fulber kirjutas:Kui aus olla, ei yllata see mind yldse. See FIA ja Ferro teine - teise p...se patsutamine on ju ammu teada. See on ikka puhas ajuvabadus! See sari on niigi, pehmelt oeldes igav ja nyyd tundub, et lausa motetu.

(ps: sorry, sattus selline pooletoobine klaviatuur)
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Kolin kirjutas:
KuriUss kirjutas:
Kolin kirjutas:No see uudis on ju väga meeldiv teatud tegelastele!!! Ning nii see F1 p****e kukub. :? See asi käib juba üle mõistuse. Kuidas teised teamid suudavad seda asja pealt vaadata ja lasta oma soodu minna?
Oot, ma ei saa aru, kuhu sel F1-l kukkuda on. Püsib lihtsalt jätkuvalt nõme see värk ja kogu lugu.
Sellised asjad muudavad selle spordiala populaarsuse suure küsimargi alla.
Mida ma tahtsin öelda on, et ammu juba pole enam midagi küsimärgi alla seada. Kui kunagi oli minu tutvusringkonna spordihuvilisemas osas F1 etapp sündmuseks siis nüüd ei viitsi seda enam keegi vaadata. Tulemusi loetakse lehest kui sedagi.

Hullemaks FIA enam seisu muuta ei saa, paremaks nad vist ei oska ...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ferro pooldajail läheb juba hari punaseks. Ning hakatakse süüdistama juba Mcaren-it ja Williamsit. Selles, et Ferrari peab salaplaane FIA-ga
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ma ei mäleta aga millalgil varem tuli FIA ka Ferrarile vastu neid toetades :roll:
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Vana uudis juba. Eelmine aasta või kunagi oli et FIA pidi Ferrarit kaitsma inglise tiimide "ülemvõimu" eest.
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:Vana uudis juba. Eelmine aasta või kunagi oli et FIA pidi Ferrarit kaitsma inglise tiimide "ülemvõimu" eest.
Vot seda ma mõtlesingi enda eelmises postis. See oli vist eelmise aasta uudis.
"Come on, you can see more than that"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

mrali kirjutas:Süüdistage selles igavuses pigem McLarenit ja co'd kes on sel aastal pehmelt öeldes hämmastavat saamatust üles näidanud!
:evil:
Milles? Selles, et Ferro ja FIA salaja teiste selja taga sepitsevad Ferro võiduplaani?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Huvitav asja juures on tegelt see et neid kes pole Ferrari ja Schumacheri fännid, peetakse miskipärast McLareni ja Räikköneni fännideks. :P
gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Erki kirjutas:Huvitav asja juures on tegelt see et neid kes pole Ferrari ja Schumacheri fännid, peetakse miskipärast McLareni ja Räikköneni fännideks. :P
:D nii ta on, miski pärast.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Mina olen ikka Renault' ja Jordani Fänn.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Üldiselt,mina olen Schumi ja Ferrari poolt kindlalt edasi,arvatagu sest siin mida tahes.Ning see Ferrari teemal vingumine-ilkumine (ei oska ka paremat väljendit leida) käib tõesti juba vaikselt närvidele.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Ei tahaks küll ususõda tekitada, aga ühe mehe võitmine hakkab ka närvidele käima :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

mrali kirjutas:Üldiselt,mina olen Schumi ja Ferrari poolt kindlalt edasi,arvatagu sest siin mida tahes.Ning see Ferrari teemal vingumine-ilkumine (ei oska ka paremat väljendit leida) käib tõesti juba vaikselt närvidele.
Asi ei ole ilkumises vaid konkreetses uuduises. Kus mainitakse kuidas korruptsioon F1 käib. :?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No ma ei tea. Kõigi kallal ju ilgutakse. Ega ma olen ikkagi edasi Kimi, Jacquesi ja Fisico fänn. :) Kuigi jah. Järgmine aasta võiks Schumi proovida võita kõik sõidud. Siis oleks kindel et rekordit enam keegi ei löö. :D
gaas on endiselt laiffi
Vasta