Eesti rallid rallybase andmebaasis

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Eesti rallid rallybase andmebaasis

Postitus Postitas Jaanus »

Eesti rallihooaja 2003 rallide top 15 ja tähtsamad katkestajad on nüüd lisatud maailmakuulsasse rallybase andmebaasi. Edaspidi hakkavad sinna ilmuma jooksvalt ka kõikide tänavuste Eesti rallide tulemused. Kui keegi leiab mõne vea või soovib teha mõne ettepaneku seoses selle projektiga, siis palun postitage see siia foorumisse, võib saata mulle emaili xaus@hot.ee või saata email otse rallybase omanikule, Tjeerd van der Zee'le tjeerd@rallybase.nl kuid siis juba inglise keeles.

http://www.rallybase.nl/index.php?type= ... id=est2003
Viimati muutis Jaanus, 31 Jaan 2005, 14:33, muudetud 1 kord kokku.
kihutaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 273
Liitunud: 13 Veebr 2003, 11:32
Asukoht: Tallinn / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas kihutaja »

Endal käis ka kunagi peast läbi, et võiks Eesti rallide tulemused rallybase.com-i üles panna, aga mõtteks ta jäigi....
Igatahes on tehtud väga tänuväärt tööd. Peaks hakkama lisama ka vanemaid ralli tulemusi. Ise nõus aitama......
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

kihutaja kirjutas: Igatahes on tehtud väga tänuväärt tööd. Peaks hakkama lisama ka vanemaid ralli tulemusi. Ise nõus aitama......
Abi oleks tarvis küll, kuna juba 02 tulemustega jäin hätta. Valge Daami ralli 2002 tulemusi ei leidnudki enam internetist :(
Plaanis on tasapisi ka vanemaid tulemusi lisada rallybase andmebaasi kuid nagu näha internetist suurt midagi ei leia, seega kui kellelgi on paberkandjal Eesti rallide tulemusi mis pärinevad möödunud sajandist ja viitsib need kuidagi elektrooniliseks teha, siis oleksin väga tänulik.
kihutaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 273
Liitunud: 13 Veebr 2003, 11:32
Asukoht: Tallinn / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas kihutaja »

Mul peaks paberkandjal olema kolme viimase aasta pea kõikide autorallide resultaadid.... pean natuke otsima. Tutavate käest saaks ka vanemaid protokolle....
Olen paljundanud endale ajakirjadest 95-96-97 aasta rallide ülevaateid ja tulemusi.. Need võin vajadusel ka sisse toksida.....
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

kihutaja kirjutas:Mul peaks paberkandjal olema kolme viimase aasta pea kõikide autorallide resultaadid.... pean natuke otsima. Tutavate käest saaks ka vanemaid protokolle....
Olen paljundanud endale ajakirjadest 95-96-97 aasta rallide ülevaateid ja tulemusi.. Need võin vajadusel ka sisse toksida.....
Sellest oleks suur abi. Kogu idee ongi selles, et kuna neid tulemusi pole enam online, siis oleks huvitav neid uutel rallifännidel sirvida ja rallybase keskkond võimaldab tulemusi sirvida väga lihtsalt.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

kihutaja kirjutas:Mul peaks paberkandjal olema kolme viimase aasta pea kõikide autorallide resultaadid.... pean natuke otsima. Tutavate käest saaks ka vanemaid protokolle....
Olen paljundanud endale ajakirjadest 95-96-97 aasta rallide ülevaateid ja tulemusi.. Need võin vajadusel ka sisse toksida.....
Kui need ikka pikad on, siis ehk oleks mõttekam üritada teksti-tuvastusega skännimist - võin selles osas abiks olla.
Vasta