WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

ants kints kirjutas:Kui kellegil selle vastu pole, siis minu katuse alt sirgub veel üks võidusõitja, kes ühineks meiega siin alates Uus-meremaa rallist erasõitjana. Kolme nädalaga lubas noor kotkas testimisel imet teha... aga ju paistab. Kodaniku kasutajanimi on alex.
Huvitaval kombel pole sellist kasutajat. Oli küll, kuid nüüd on kõigi tema postituste alla kitjutatud "külaline" ja kasutajate nimekirjas teda ka pole. Müsteerium. :)
gaas on endiselt laiffi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

ants kints kirjutas:
aix kirjutas:mis meil selle vastu saab olla. Las tuleb pealegi, on konkurents tihedam.
Mis teamiga tal leping on?
ilmselt langeb liisk fordile.
Tore. Fordil 4 autot karussellis. Nagu päris. Tere tulemast.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Erki kirjutas:
ants kints kirjutas:Kui kellegil selle vastu pole, siis minu katuse alt sirgub veel üks võidusõitja, kes ühineks meiega siin alates Uus-meremaa rallist erasõitjana. Kolme nädalaga lubas noor kotkas testimisel imet teha... aga ju paistab. Kodaniku kasutajanimi on alex.
Huvitaval kombel pole sellist kasutajat. Oli küll, kuid nüüd on kõigi tema postituste alla kitjutatud "külaline" ja kasutajate nimekirjas teda ka pole. Müsteerium. :)
no ju siis on tegemist tondiga :wink:
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

:lol: Laupäeval sai siis Burnsiga sõidetud,siis oli ta minust ikka kõvasti tugevam,aga ma õppisin temalt väga palju sõidu tehnikat ja hakkasin samade nuppudega,ning auto ülevalt vaates harjutama.Tulemused aina paranesid.Kurvide läbimine hästi seest ja võimalikult kiirelt andis tulemusi :lol: :lol: :lol: Suured tänud BURNSile :lol: Täna öösel lähen siis starti ja annan endast maximumi :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

kambu kirjutas::lol: Laupäeval sai siis Burnsiga sõidetud,siis oli ta minust ikka kõvasti tugevam,aga ma õppisin temalt väga palju sõidu tehnikat ja hakkasin samade nuppudega,ning auto ülevalt vaates harjutama.Tulemused aina paranesid.Kurvide läbimine hästi seest ja võimalikult kiirelt andis tulemusi :lol: :lol: :lol: Suured tänud BURNSile :lol: Täna öösel lähen siis starti ja annan endast maximumi :D
Palun, palun! Tore, et sain abiks olla. Ja teinekord võime seda üritust korrata. Paistab, et mu Mehhiko treeningud on end kõvasti ära tasunud ja edu teile, kes on veel startimata :) :) :)
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

No aga mida te siis nüüd sisse olete söönud, arvasin ka, et kuna olen palju testinud, tulevad ka korralikud punktid..... aga praegu vaadates teie aegu.... nop.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Vaatan, et taaskord siis 0,0 vahed tekkinud, lausa uskumatu.
Eks näis, mis Uus-Meremaa ralli toob. hetkel siis poodiumilt väljas ja võimalik jääda 4ndaks maximum.
Fulber, Kucoch sõitnud head ajad seekord, kuid kuida te Kolini siis seekord trennidest eemale tõrjusite? :)
Edu kõigile startijatele, kes veel pole Mehhikos rajale läinud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Vaatan, et taaskord siis 0,0 vahed tekkinud, lausa uskumatu.
Eks näis, mis Uus-Meremaa ralli toob. hetkel siis poodiumilt väljas ja võimalik jääda 4ndaks maximum.
Fulber, Kucoch sõitnud head ajad seekord, kuid kuida te Kolini siis seekord trennidest eemale tõrjusite? :)
Edu kõigile startijatele, kes veel pole Mehhikos rajale läinud.
Ega nad tõrjunud. Mul endal lihtsalt ei olnud aega sellega tegeleda. Aga eks ma annan Uus- Meremaal kõva lahingu teile. :wink: Praegu annan kõvasti testimisele pihta Uus-Meremaal.

PS: Sa oled poodiumilt väljas. Kah asi :D. Ma ikka nii kõva mees, et ei saa ühtegi punkti :lol:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Vaatasin just Mehhiko seniseid aegu ja täitsa hullumaja, kui võrdselt võivad võistlejad sõita. Hea meel on sellest, et teine Skoda on ka hästi esinenud, SUPER!!!!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

ants kints kirjutas:No aga mida te siis nüüd sisse olete söönud, arvasin ka, et kuna olen palju testinud, tulevad ka korralikud punktid..... aga praegu vaadates teie aegu.... nop.
Ei ole midagi, lihtsalt tõsta testide koormust täpselt topelt. Ja küll need ajad ka paranema hakkavad. Üks hea asi oleks see, kui saaksid kellegagi koos sõita. Käies laupäeval Kambu pool, õppis tema nii minult, kui mina temalt.
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Burns kirjutas:
ants kints kirjutas:No aga mida te siis nüüd sisse olete söönud, arvasin ka, et kuna olen palju testinud, tulevad ka korralikud punktid..... aga praegu vaadates teie aegu.... nop.
Ei ole midagi, lihtsalt tõsta testide koormust täpselt topelt. Ja küll need ajad ka paranema hakkavad. Üks hea asi oleks see, kui saaksid kellegagi koos sõita. Käies laupäeval Kambu pool, õppis tema nii minult, kui mina temalt.
Võrreldes eelmiste rallidega olen ümbes viiekordistanud testimis mahtu, aga no ei tule. Kui suudan suure kiirusega isegi vigadest hoiduda, siis kusagil trampal põrutab ikka autol midagi segamini... nii et on kas jõuetu, või tagaveoline. Igatahes ei meeldi mulle see ralli enam absoluutselt.
lobur
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 18
Liitunud: 11 Jaan 2005, 23:48

Postitus Postitas lobur »

Võrreldes eelmiste rallidega olen testikoormust suurendanud. Esikümne koht ei tohiks võimatu olla :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

No nii, oleme Skodaga siis Uus-Meremaale siirdunud. Ma ütlen seda, et seal mul vist nii hästi välja ei tule nagu Mehhikos. Ma ei tea, mulle lihtsalt ei istu sellised vähe kiiremad rallid. Rohkem on meelt mööda kurvilised kuiva kruusa teed. Aga harjutan nüüd hoolsalt ja annan endast parima seal.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Burns kirjutas:No nii, oleme Skodaga siis Uus-Meremaale siirdunud. Ma ütlen seda, et seal mul vist nii hästi välja ei tule nagu Mehhikos. Ma ei tea, mulle lihtsalt ei istu sellised vähe kiiremad rallid. Rohkem on meelt mööda kurvilised kuiva kruusa teed. Aga harjutan nüüd hoolsalt ja annan endast parima seal.
Mul just vastupidi,homme lähen rooli ostma,ning siis tuleb harjutama hakata :lol:
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Siiamaani on minu lemmik ralli olnud uus-meremaa, eks näis kuda seal läheb. Kui tuleb sama vaevaliselt testida, kui mehhikos, siis..... ju paistab aga nii ma küll enam vaeva näha ei taha.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

:lol: :lol: :lol: No nii minu PEUGEOT sai siis täna uue roolisüsteemi,ning sai 1,5h ka sõidetud "üle kivide ja kändude"täitsa harjumatu uus-meremaa SS 1 kaotus oma parimale ajale ligi minut,aga lõpupoole hakkas juba tulema.Arvan et kui tunnetuse kätte saab siis tulevad päris head ajad :lol: Keegi oskab nõu anda kas rooli värinat saab reguleerida ka,sihuke tunne on nagu roolivõimendi üldse ei tööta rool kudagi jube raske või peabki see nii olema(Logitech GT pro) :?:
Ma ise ei jõudnud veel pabereid uurida
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Tegin sellise otsuse, et edaspidi hakkan rallideks ette valmistuma väga lihtsal viisil: enne võistlust sõidan ralli single rally modeis läbi kolm korda ja siis sõidan võistlusralli. Seda kahel põhjusel: esiteks ei meeldi mulle see hot lap värk, et uhan ühte katset kuni see mul peas, see meenutab ringrada, mis olemuselt ei ole pooltki nii lahe kui ralli, kus peab sõitma legendi järgi; ja teiseks sellel põhjusel, et see nõuab vähem aega. Seega ei ole ma kindlasti tipp konkurentsis, kuid seda ei ole ma olnud ka siiamaani, nii et vahet selles mõttes ei ole ja oma tiimile mingit karu teenet ma sellega loodetavasti ei tee.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Jälgija kirjutas:Tegin sellise otsuse, et edaspidi hakkan rallideks ette valmistuma väga lihtsal viisil: enne võistlust sõidan ralli single rally modeis läbi kolm korda ja siis sõidan võistlusralli. Seda kahel põhjusel: esiteks ei meeldi mulle see hot lap värk, et uhan ühte katset kuni see mul peas, see meenutab ringrada, mis olemuselt ei ole pooltki nii lahe kui ralli, kus peab sõitma legendi järgi; ja teiseks sellel põhjusel, et see nõuab vähem aega. Seega ei ole ma kindlasti tipp konkurentsis, kuid seda ei ole ma olnud ka siiamaani, nii et vahet selles mõttes ei ole ja oma tiimile mingit karu teenet ma sellega loodetavasti ei tee.
Teeksin ise samamoodi , aja kokkuhoiu mõttes aga see ainult legendi järgi sõitmine on suht keeruline, kuna kaardilugeja paneb mõnikord ikka totaalselt puusse. Nii, et on hea kui sa katsel tead, kus saab kiiremini ja , kus pead hoo juba varakult maha võtma. Kui legend oleks 100 % täpne ei oleks vaja ka nii palju testida.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Eks endalgi on jäänud viimasel ajal need testikilomeetrid vähesteks. Oleks aega rohkem harjutaks ka rohkem.
Tundub, et Mehhiko ralli toob RFC võitjate nimistuse uue nime.
Väga teretulnud, et ka nö. vanadele kaladele pakuvad konkurentsi veidi vähem osalenud sõitjad.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:Eks endalgi on jäänud viimasel ajal need testikilomeetrid vähesteks. Oleks aega rohkem harjutaks ka rohkem.
Tundub, et Mehhiko ralli toob RFC võitjate nimistuse uue nime.
Väga teretulnud, et ka nö. vanadele kaladele pakuvad konkurentsi veidi vähem osalenud sõitjad.
Tundub jah, et minu kõvad testimised Mehhikos tasusid end kuhjaga ära. Uus-Meremaal mul vist nii hästi ei lähe, kuna mul ei istu see ralli üldse. Aga järgmised kruusarallid on jälle minu lemmikud, nii et loodan, et seal suudan jälle poodiumile tõusta. :lol: :lol: :lol: :lol:
Vasta