Rally de France Alsace - III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

KidrA kirjutas:Petter Solberg on disklaffi saanud 4 kg liiga kerge auto eest. Hirvonen tõuseb sellega samade punktide peale Loebiga.
Kust selline info?
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

aix kirjutas:
KidrA kirjutas:Petter Solberg on disklaffi saanud 4 kg liiga kerge auto eest. Hirvonen tõuseb sellega samade punktide peale Loebiga.
Kust selline info?
http://www.wrc.com/results/2011/rallye- ... tirements/
Pajussaar
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Okt 2009, 22:25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Pajussaar »

Väga kahju Solbergist....

Hirvonenile oli see küll extra-boost.!
Football and Basketball need One Ball, Rallying needs TWO.!
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 560
Liitunud: 11 Nov 2009, 22:41
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas Crapmaster »

svs89 kirjutas:
See link on ju Rallijututoas olemas.
Vabandust, kuid mina ei vaata rallijututuppa, seega on hea, kui õiged lingid siin ka üleval on.
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 192
Liitunud: 07 Mai 2011, 16:33

Postitus Postitas kambuu »

tekib juba selline tunne,et prantslased versus soomlased(ford) väljuvad võitjatena fordi team:) Et need taktika mängud Citikas ei pruugi vilja kanda ja jäävad mõlemad Sebastianid ilma MM tiitlita. Aga viimased rallid tulevad huvitavad ja edu meie poistele
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Crapmaster kirjutas:
svs89 kirjutas:
See link on ju Rallijututoas olemas.
Vabandust, kuid mina ei vaata rallijututuppa, seega on hea, kui õiged lingid siin ka üleval on.
Sealt see link pärit ongi nii,et ...
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Jah, tõesti on tore, et sa viitsid tegeleda sellise asjaga...vahest isegi käinud, ent see pidev reklaamimine on ka juba kole. Mismoodi puutub see üks link just sellesse jututuppa?
Ilus ilm ja head uudised- tore päev oli täna. :)
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Kogu austuse juures Hirvoneni vastu arvan, et ta ei vääri sel aastal tiitlit.. üsna mannetut sõitu on teinud, JML , Loeb ning Ogier on selgelt kiiremad olnud..
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 232
Liitunud: 29 Juul 2010, 17:44
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Tuhman »

Hirvonen on ainuke nendest neljast kes on rajal püsinud.Ja sa ei tule maailmameistriks kui sa koguaeg ära käkid nagu JML
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

IMO on üsna raske nagu faktidele (ehk siis punktidele) vastu vaielda.
Konkreetselt ju paigas, kes väärib ja kes mitte.
Ja no ei saa ka öelda, et ei ole kiiret sõitu teinud. Esimese mees saab ju kõvasti rohkem punkte kui temast järgmine jne, ja Hirvonenil on neid ju piisavalt..
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Suht kindel,et see link copy-paste just sealt jututoast ... seekord ei leinud koodi,et videoaken seal lehel oleks.

Tegelt peaks kõigile selge olema kust lehtedelt neid ülekandeid näeb aga igakord küsitakse.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Hirvonen väärib minu meelest küll tiitlit. Pole kordagi see hooaeg katkestanud ja halvim koht sellel hooajal on olnud 4. koht.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Epik »

Lithium kirjutas:Hirvonen väärib minu meelest küll tiitlit. Pole kordagi see hooaeg katkestanud ja halvim koht sellel hooajal on olnud 4. koht.
ma võin küll praegu mingit jama ajada , aga Hirvo on eluaeg enam vähem stabiilset sõitu näidanud , mitte küll sama kiiret kui Loeb aga samas ma ei ütleks ka, et Loeb tiitlid õige hinnaga teeninud oleks , nagu näha siis kui varem oleks Ogieri taoline sõitja vastaseks olnud, Loebi närv ei pea enam vastu. Hirvosel oleks õige aeg tiitel võita ennem kui tuleb mõni Loebi sugune valitseja WRC sarja - vb Ogier, kuid eestlasena võiks arvata, et see oleks Tänak kui mudilane oma stabiilsuse üles leiaks.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Pole Ott mingi mudilane aga tiitli eest võib Ott toimetada küll siin mõne aasta pärast. :D
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Epik »

Lithium kirjutas:Pole Ott mingi mudilane aga tiitli eest võib Ott toimetada küll siin mõne aasta pärast. :D
mudilase all pidasin silmas seda, et võiks õigetel hetkedel külma pead hoida ja stabiilselt kasvõi aeglast sõitu teha kui ollakse liidrikohal.
Magnus
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 297
Liitunud: 12 Veebr 2011, 15:29
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas Magnus »

Lithium kirjutas:Hirvonen väärib minu meelest küll tiitlit. Pole kordagi see hooaeg katkestanud ja halvim koht sellel hooajal on olnud 4. koht.
Hirvonenile on terve hooaeg kohad kätte mängitud ja tal on lihtsalt vedanud... Ausaltõeldes julgen väita, et JML sõida kiiremini kui Hirvonen, aga ta peab endas selle usu leidma. Samamoodi on Citika tiimis. Julgen väita, et kui tiim laseks Ogieril sõita võidu eest, siis oleks ta kindel liider praegu... Ogier on korduvalt Loebi pidanud mööda laskma, aga minule ta on tõestanud, et ta on üli kiire. ;)
PS:Kui ma nüüd kellegi tundeid riivasin siis oma viga :D
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Epik kirjutas:
Lithium kirjutas:Hirvonen väärib minu meelest küll tiitlit. Pole kordagi see hooaeg katkestanud ja halvim koht sellel hooajal on olnud 4. koht.
..., nagu näha siis kui varem oleks Ogieri taoline sõitja vastaseks olnud, Loebi närv ei pea enam vastu. ....
Loebil peab närv vastu küll. Ogier mingil rallil ju pani laksu, kui esi koha eest Loebiga võistlesid.
Citika seisukoht on õige ju, kui kaks oma autot on eest ära sõitnud siis pole ju vaja riskida. Punktid saab see mees, kes on tabelis eespool, et kindlustada individuaalset võitu. Loebil läks ju seekord mootor laiali. Mis on siin pistmist närvidega?
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Nu küll Loeb Hirvosele koha kätte näitab. Aga tegelikult võiks Ogier selle tiitli kotti pista. Mees on tõsiselt väärt seda.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Magnus kirjutas:
Lithium kirjutas:Hirvonen väärib minu meelest küll tiitlit. Pole kordagi see hooaeg katkestanud ja halvim koht sellel hooajal on olnud 4. koht.
Hirvonenile on terve hooaeg kohad kätte mängitud ja tal on lihtsalt vedanud... Ausaltõeldes julgen väita, et JML sõida kiiremini kui Hirvonen, aga ta peab endas selle usu leidma. Samamoodi on Citika tiimis. Julgen väita, et kui tiim laseks Ogieril sõita võidu eest, siis oleks ta kindel liider praegu... Ogier on korduvalt Loebi pidanud mööda laskma, aga minule ta on tõestanud, et ta on üli kiire. ;)
PS:Kui ma nüüd kellegi tundeid riivasin siis oma viga :D
Just täpselt sellele ma üritasingi tähelepanu juhtida. Taaskord tundub, et tuleb samasugune arutelu nagu paar rallit tagasi Meeke üle oli.

JMLil on sel aastal ka päris palju tehnika alt vedanud, kuid sellegipoolest on ta näidanud väga hea kiirust.

Loomulikult on Hirvonen kiire sõitja, pole kunagi vastupidist väitnud, lihtsalt minumeelest vääriks Ogier rohkem seda tiitlit.

Aga muidu, Eestlastel on 2 tiitli lootust.. ükskord peab Urmo aegne "ebaõnn" otsa saama ja midagi tulema Eestlastele.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Peale seda, kui Hirvonen Soomes üle katuse käis, pole enam kiirust olnud minumeelest.
Vasta