WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Burns kirjutas:
Tom kirjutas:Katsete arv:
So: 48 stages in the season, 16 looped stages, plus various extras = 89 stages.
Kommentaar demo proovinu poolt:
WOW!! If the demo is anything to go by the game will be excellent. The sense of speed and notes are fabulous as are the little extra effects such as the crashed cars and slow viechles as well as the marshalls slowing you down. Also the graphics are mint.
Siit loeb välja, et kolm katset ikka ma kohta pluss siis extra katsed-äkki oskad öelda mida see tähendab???
Vot kuna ma toon lihtsalt teistest foorumitest uudiseid siia siis ma seda ei oska öelda. Eks ise peab proovima ja nägema.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Strike kirjutas:Eks vist mina see esimene "ohver" olen kes selle mängu endale soetab.
Aga millal täpsemalt peaks see mäng eestisse jõudma?
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Evolved peaks Eestis olema u.3nädala pärast.
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Hinnangud on hävitavad WRC:Evolved suhtes ja räägitakse selgelt, et see on suur tagasi minek WRC4 võrreldes. Hinnanguid on olnud ühelt Taani ajakirjalt 5/10 ja Rootsi ajakiri andis sellele 4/10 :(
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Igaljuhul ootame ära Strike-i hinnangu. Õnneks on tema see kes meie eest "tanki" paneb :) 2näd veel kannatust.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Igaljuhul ootame ära Strike-i hinnangu. Õnneks on tema see kes meie eest "tanki" paneb :) 2näd veel kannatust.
Eile sain just sms oma meeskonna kaaslase Mixa käest kellega ka sellele aastal sõidame MM-il ühes meeskonnas (Citroen) ja ta ütles, et see mäng polegi nii hull kui seda kõik arvavad. Loodame siis, et see tõesti on nii.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Et siis jälle lootus uus
RIKYRRO
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 6
Liitunud: 16 Okt 2005, 20:56

Postitus Postitas RIKYRRO »

In Spain start twenty-six of October , five days from start
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

RIKYRRO kirjutas:In Spain start twenty-six of October , five days from start
What do You know about this game ? Is it good or.. ?
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Tere olen see õnnelik kes soetas endale demo plaadi. Sain eile mängida kusagil 30 mintsa ja mulje on ....... tegelikult MASENDAV!!! Sõitsin inglismaad ja esimesel km oli tunne nagu sõidaks cmr 5 juhitavus oli nagu sõidaks wrc4 märga kruusa, mitte mingit pidamist ja auto lappas teel nagu ise tahtis. Kui keerasin kinni JUHI ABID (pidurdus , steering, ja püsivuse kontroll) siis ei olnud võimalik üldse sõita. Loobusin lõpuks ainult pidurduse abist siis tegi auto enamvühem seda mida soovisid. Unustada tuleb et sa keerad autot pidurid põhjas, muidugi on kümmneid võimalusi auto seadistamiseks( mis on ikka natukene nagu edasiminek) kuid ma arvan et selle õige leidmiseks kulub aega.
EI oskagi nagu midagi lisada kui kedagi huvitab võib küsida midagi konkreetset selle mängu kohta aga mina olen isiklikult väga petunud.
PS tegu on demoga ja on äkki lootust et originaal on parem.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kõik huvitab, räägi mis rajad, kaardilugeja, kas tõesti kokku 3katset per ralli, graafika`?
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Krusa kirjutas:Kõik huvitab, räägi mis rajad, kaardilugeja, kas tõesti kokku 3katset per ralli, graafika`?
mul on demo ja seal on võimalik sõita ainult saksa ja inglise ja on ainult 3 katset per riik ja see on kindel et full versioonis on ka ainult 3 katset maa kohta.
Kaardilugeja on parem aga valetab ikka kuid samas on võimalik seada nii et ta ütleb kurve kas 3 tk ette või standard või hoopis very late, komenteerib sinu splite, ähib ja ohib kui matsu paned, mõnitab ja sõimab ja käseb pidurdada ja hoiatab kui kohtunik on teel või aeglasem auto ees.
Graafika ... on parem aga mitte oluliselt, küll on võimalik seada vaate nurka sest standard nurga alt sõites on kurvi nool ja tähis nii suur lärakas et järgmist kurvi ei ole võimalik näha.
Palke kukub kogu aeg ette ja kive langeb... ühesõnaga on tehtud selline tore auto matka mäng kus pead slaalomit sõitma puude vahel ja auto läheb katki nt hüppest tulles aga mitte vastu kivi sõites.
ON veel mingi idiootlik kiiruse effekt mis teeb 145km/h pildi uduseks aga õnneks annab selle kinni keerata.

loodan et said mingigi info kätte mida tahtsid.

Aga kordan mul on demo ja seal ei pruugi olla kõik 100% vinksis vonksis, kuid samas ma ei usu et olulisi parandusi on suudetud teha... igaljuhul kurb
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Tänud. Ei oska kohe miskit kosta...
djmaddog
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas djmaddog »

selle info põhjal mul nagu kyll selle mängu ostmise tuju kadus automaatselt
RIP Michael Park
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Asi kipub ikka väga hapuks, sest 2006 aasta MM tahetakse teha WRC4ga kuna evo pidi ikka kahjuks olema viimane p...sk. Esimest korda julgen kirjutada seda mis on olnud mõttes, et MINUST JÄÄB SEE MÄNG POODI.(kui ma just raha peale vihaseks ei saa ja ta ikka ostan :) )
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Strike, sa osaled MMil oled miskit kuulnud ?
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

ma arvan ka sest see et on kolm katset 2 varjandis siis see teine varjant kus kukuvad kivid ja katkestajad teel ees siis see ju täitsa jama sest meist ei ole seal kedagi katkestanud...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Strike, sa osaled MMil oled miskit kuulnud ?
Pole ka rohkem kuulnud, kui rallyforum.com foorumist lugenud. kahtlen ise sügavalt kas selle ostan. Õnneks tunnen maaletoojat. Ehk saan kaubale, et proovin paar päeva ja siis kui meeldib ostan, kui ei siis ei osta.
Saab näha. Varsti peaks siis mäng kohal olema. Hetkel küll on selline tunne, et järgmise hooaja WRC RFC korraldame ikka WRC4 mänguga.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

aga keegi justkui rääkis, et seal pidi netplay ülikõva olema?Kas selle kohta demos pole midagi näha?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

erry kirjutas:aga keegi justkui rääkis, et seal pidi netplay ülikõva olema?Kas selle kohta demos pole midagi näha?
netplays ei pidand autod enam varjudena olema....
kui mäng tõesti aia taha lendab, siis sellest vähe kasu.
Vasta