WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No kuule mees ära hakka nüüd teiste võimaliku võidu rõõmu kahjustama ütlusega, et võtan sutsu tempos alla. Siis ei ole ju mõttet enam rabeleda. Jagame punktid ilma sõitmatta ära nii loosi teel. See teeb tsipa tigedaks sorry. Tahaks ikka puhtas ja ausas võitluses sul jalge aluse tuliseks teha. Mitte teades ,et võitsin tänu sellele, et Strike poiss ei viitsinud lihtsalt see ralli tallata. No ei ole midagi ju teha kui sa oled teistest üle. Mitte sina ei pea tempot alandama vaid meie peame seda tõstma ja oma sõiduoskusi parandama, et sind võita. Sõida edasi nii nagu praegu ja kõvemini veel
Vastasel juhul ei ole sellel üritusel enam mõttet ja Mitsubishi tiim lahkub sarjast kui mitte tiim siis vähemalt mina. Sorry, et nii tige olin
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ehee. Igati õigustatud viha Kolini poolt. OK luban kõigile osalejatele, et sõidan sama tempoga edasi või siis üritan veel seda tõsta ja teie üritate siis mulle ausas võistluses pähe teha. Ei anna nii kergelt ma alla vaid võitlen hooaja lõpuni poodiumi kõrgeima koha eest igal etappil.
Ja siis on mul veel rohkem heameel, kui suudate mulle pähe teha ausas võitluses ja mind seljatada. Edu kõigile Saksamaal. Flat Out!!!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:No kuule mees ära hakka nüüd teiste võimaliku võidu rõõmu kahjustama ütlusega, et võtan sutsu tempos alla. Siis ei ole ju mõttet enam rabeleda. Jagame punktid ilma sõitmatta ära nii loosi teel. See teeb tsipa tigedaks sorry. Tahaks ikka puhtas ja ausas võitluses sul jalge aluse tuliseks teha. Mitte teades ,et võitsin tänu sellele, et Strike poiss ei viitsinud lihtsalt see ralli tallata. No ei ole midagi ju teha kui sa oled teistest üle. Mitte sina ei pea tempot alandama vaid meie peame seda tõstma ja oma sõiduoskusi parandama, et sind võita. Sõida edasi nii nagu praegu ja kõvemini veel
Vastasel juhul ei ole sellel üritusel enam mõttet ja Mitsubishi tiim lahkub sarjast kui mitte tiim siis vähemalt mina. Sorry, et nii tige olin
Muutsin txti veel ära ka mis kirjutasin enne seega no hard feelings ja jätkan üritamist teie eest esikohti näpsata. :lol:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ok eks siis Saksamaal kohtume. Seal loodan sul naha üle kõrvade tirida. Kuna Saksamaa on mu lemmik asfaldi ralli. Ise asi kuda ma suudan seal suure masinaga toime tulla. Aga eks ma ürita anda endast parima. Ükskord tuleb sind võita :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Ok eks siis Saksamaal kohtume. Seal loodan sul naha üle kõrvade tirida. Kuna Saksamaa on mu lemmik asfaldi ralli. Ise asi kuda ma suudan seal suure masinaga toime tulla. Aga eks ma ürita anda endast parima. Ükskord tuleb sind võita :P
Vat see jutt mulle juba meeldib. Edu Saksamaal ja loodetavasti tuleb taas sekund sekundis sõit kuni viimase katseni. :wink:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Strike kirjutas: P.S Palun sellel rallil, kui vähegi võimalik osaleda ka Skoda, Peugeoti ja Hyundai sõitjatel.
Ma jätan selle hooaja vahele, aga üritan otsida endale mõne asendaja.
Hooaja vahele jätmine on põhjustatud sellest, et mul pole püsivalt PS2te ja raha pole veel kokku ka saanud selle ostmiseks.
"Come on, you can see more than that"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

hei mehed, ma ikka veel sõidan. :D
kolinil oli ses suhtes õigus, et massiivse mitsuga on ülikiiretel saksamaa teedel üsna raske konkurentsis püsida ja vjutame ikka flat out (ainult mistuga tuleb ka üsna varakult piduripedaal tallamiseks valmis seada :) )
viimased asfalditestid aga näitasid, et maksimaalne seade on leitud ja mehhaanikud annavad asjale veel viimast lihvi. lisaks sellele on tiim mistubishi suure töö tulemusena ka lõppkiirust suutnud suurendada. vajaka jääb hetkel vaid kurvist välja kiirendusel. siiski käib ka agar töö selle arendamisel.

allikas: WRC3 Mitsubishi press center.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ka Fordi meeskond ja piloodid Strike ning Jälgija sõitsid kohe peale Türgi rallit asfaldi testidele Prantsusmaale, et leida sobivad seadistused Saksa teedele. Ilm oli esimesel päeval päikseline ja põhi rõhk läks uue mootori töökindluse veel paremaks muutmise peale ja õige vedrustuse leidmiseks. Teisel päeval avanesid ka taeva luugid ja saime head vihmarehvi testid.
Järgnevalt mõned pildid Stike ja Jälgija testidest:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Pildid: Rally-live.com
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:hei mehed, ma ikka veel sõidan. :D
kolinil oli ses suhtes õigus, et massiivse mitsuga on ülikiiretel saksamaa teedel üsna raske konkurentsis püsida ja vjutame ikka flat out (ainult mistuga tuleb ka üsna varakult piduripedaal tallamiseks valmis seada :) )
viimased asfalditestid aga näitasid, et maksimaalne seade on leitud ja mehhaanikud annavad asjale veel viimast lihvi. lisaks sellele on tiim mistubishi suure töö tulemusena ka lõppkiirust suutnud suurendada. vajaka jääb hetkel vaid kurvist välja kiirendusel. siiski käib ka agar töö selle arendamisel.

allikas: WRC3 Mitsubishi press center.
Rõõm kuulda, et Mitsu meeskond teeb kõvasti arendustööd ja jätkab progressi mis neid kindlasti ühel rallil võiduni viib. Arvan, et see saab olema juba üsna varsti. Suure autoga on kindlasti keeruline sõita kitsastel teedel, kuid õnneks pole need nii kitsad kui Kataloonias või SanRemos. Kindlasti on ka Mitsu sõitjad tasemel nagu alati ja ei loovuta kergelt ühtegi sekundit. Edu teile mõlemale Saksa teedel.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kas kellegil pole sõpru, kes tahaksid sellel hooajal veel sõita WRC3 challengit Franki ja Tarvvi asemel? Nad kahjuks on mõlemad teatanud, et jätavad hooaja vahele, kuid Euroopa etappidel võiks vähemalt Skoda osaleda. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

See nädal on nii kiire olnud, et pole aega olnud Saksamaad äragi sõita. Nagu näha pole ma ainus. :) Sõidan oma ajad ära homme õhtul ja siis ka need siia üles riputan. Loodan, et teised ka ikka osalevad etappil mitte ma üksinda. :) Mitsu, Citroen, Ford, Subaru nende meeskondade piloodi peaks kindlalt rajal olema. Ja loodetavasti ka Peugeot ja Hyundai.
Viimati muutis Strike, 07 Apr 2004, 13:39, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:See nädal on nii kiire olnud, et pole aega olnud Saksamaad äragi sõita. Nagu näha pole ma ainus. :) Sõidan oma ajad ära homme õhtul ja siis ka need siia üles riputan. Loodan, et teised ka ikka osalevad etappil mitte ma üksinda. :) Mitsu, Citroen, Ford nende meeskondade piloodi peaks kindlalt rajal olema. Ja loodetavasti ka Peugeot ja Hyundai.

....ja Subaru 8)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:See nädal on nii kiire olnud, et pole aega olnud Saksamaad äragi sõita. Nagu näha pole ma ainus. :) Sõidan oma ajad ära homme õhtul ja siis ka need siia üles riputan. Loodan, et teised ka ikka osalevad etappil mitte ma üksinda. :) Mitsu, Citroen, Ford nende meeskondade piloodi peaks kindlalt rajal olema. Ja loodetavasti ka Peugeot ja Hyundai.

....ja Subaru 8)
Sorry. Loomulikult ka sinised rajal ja seda küllalt edukalt nagu viimane etapp näitas. Edu Saksas.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Meil kah Rhys-iga suht tormiline nädal olnud. Nii palju on korraga kukile tulnud aga sõidame ka selle Saksamaa ära ma loodan, et laupäeva õhtuks on meie ajad kah siin olemas
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Team Subaru esisõitja Johunn sai peale väikest testi Kataloonias Saksa ralli sõidetud. Ajad tulid väga head, kuuel katsel tegin põhja ning ainult SS7 tulemuse üle on põhjust nuriseda, sai liiga palju vigu tehtud. Üldmulje oli rallist väga hea, teed sobisid nii autole kui sõitjale märgatavalt paremini kui Türgis. Kataloonia test aitas tublisti kaasa auto arendamisele asfaldil. Peale Saksamaad siirduti otse Küprosele kus tehti väike kruusa test eesootavate kruusaetappide ootuses.

Saksamaa ralli ajad:
Day1
SS1 2:42,94
SS2 2:13,17
SS3 3:53,14
Day2
SS4 4:13,66
SS5 2:18,09
SS6 2:45,28
Day3
SS7 4:31,52
SS8 3:58,20
SS9 1:42,67
Overall:
28:18,67

Järgmiseks etapiks võiks olla Küpros
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Skoda meeskond peaks saama mõne nädala sees endale asendus sõitjad.
"Come on, you can see more than that"
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Saksast tagasi ja oleks saanud paremini minna sest see on ainuke asfalt kus on võimalik ilma vigateta sõita aga siin on ajad

SS 1 2,35,66
SS 2 2,08,84
SS 3 3,50,48
SS 4 4,02,41
SS 5 2,10,69
SS 6 2,30,65
SS 7 4,10,29
SS 8 3,50,04
SS 9 1,38,04

Üldaeg 26,57,10

Soovin edu teistele ja loodan et saan mõnetki punktid kõvakattega pinnaselt sest see kate ei sobi mulle eriti(itaalja ja prantsuse etappideks peaks puhkuse võtma :D )

Järgmiseks pakun endiselt jonnakalt kreekat.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Sai kah eile ära kihutatud ja peaks ütlema, et läks väga hästi.
Saksa oli ka ainuke asfaltiralli, mis mulle tõsiselt meeldib. Teine selliseks on hispaania. Tundub aga, et Subaruga vist ikkagi Fordi ja Citroeni vastu ei saa. Kiirust ei jagu nii palju. Tuju teeb heaks, et võin juba korralikult konkurentsis olla. Sõidu ajal olin millegi pärast kindel, et vahed tulevad suuremad, aga oh üllatust.
Ajad siis sellised

SS 1 2,39,67
SS 2 2,12,65
SS 3 3,48,58
SS 4 4,02,31
SS 5 2,11,76
SS 6 2,29,89
SS 7 4,15,48
SS 8 3,52,86
SS 9 1,33,14

Üldaeg 27,06,34

Järgmiseks pakun Uus Meremaa
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tore näha, et team Subaru juba Saksamaal lõpetanud ja ka Citroen rajal käinud. Hetke MM liider Strike ja Ford asub Saksamaa teedele täna õhtul Homme siis on ajad kõigile siin näha. Seniks, aga kõigile kes veel pole sõitnud edu Saksas. Hetkel hääletatud 3 eri rallit. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

SS1 2:37,02

SS2 2:06,18

SS3 3:43,32

SS4 3:57,00 siit tuli uus isiklik rekord

SS5 2:07,19

SS6 2:38,43

SS7 4:01,27

SS8 3:50,10

SS9 1:35,15

total: 26:35.66

vot see oli alles vihane võitlus. SS9 venis Kolinil üks kurv, suure pingutuse tõttu, liig pikaks ja sealt sai ka tagasi võetud. krt, mehhaanikud tegid ära kõva töö. auto oli maksimaalne ja sõidurütm tempokas.

järgmisena võiks kimada uus-meremaal
Vasta